Чи можна завагітніти від пальця руки?

Кому-то питання, чи можна завагітніти від пальця руки, здасться смішним. Але тим, хто шукає на нього відповідь, явно не до сміху. Багато хто серйозно переживають з приводу випадкової вагітності від сперми, яка опинилася на руках. Вам здається, що це дурість? Не поспішайте з висновками, адже неймовірне іноді стає очевидним.

Екстремальний спосіб зачаття чи вийде зробити це пальцем?

Отже, чи можна завагітніти від пальця руки, якщо на нього (випадково або навмисно) потрапила сперма, а потім його ввели в піхву? Так, таке можливо. Але, щоб це сталося, має бути виконано безліч умов, плюс треба вгадати, щоб саме в цей день у жінки сталася овуляція. І навіть при найсприятливішому збігу обставин зачаття за допомогою пальця – справа важкоздійснюване.

Тобто якщо жінка планує завагітніти саме таким шляхом, то шанси на вдалий результат такого нестандартного запліднення у неї мінімальні. Природа не передбачила подібного способу зачаття. Адже навіть якщо воно відбувається звичайним способом, то позитивного результату не завжди вдається досягти з першої спроби. А палець у цій делікатній справі — зовсім поганий помічник.

Між тим, це питання турбує не тільки жінок, але і чоловіків: вони побоюються, що можуть стати батьком не з власної волі. Навіщо вдаватися до такого екстравагантного способу запліднення – окрема тема для розмови. Але давайте більш докладно розглянемо питання, чи треба боятися випадкового занесення сперми в піхву тим, хто хоче уникнути вагітності.

Аргументи проти: чому це малоймовірно?

Здавалося б, яка різниця, яким саме чином сперматозоїди потраплять у піхву? А ось і ні, це важливо. Чому жінка не вагітніє, якщо для цього використаний палець? Цьому перешкоджають такі фактори:

  • сперматозоїди можуть жити і підтримувати свою активність тільки в насінної рідини. Її виробляє організм представника сильної статі при збудженні. Лужний предэякулят допомагає їм проникнути в жіночі статеві органи як можна більш благополучно. Опинившись на пальці, сперматозоїди швидко висихають, так як позбавлені захисної рідини. Позбувшись своєї «рідної» середовища, вони здатні проіснувати всього-від 10 секунд до 10 хвилин. Після цього клітини загинуть;
  • перехід сперматозоїдів з чоловічого тіла в жіноче здійснюється під тиском (так як вони вивергаються при еякуляції). Далі їм належить подолати відстань у 18 см, щоб опинитися «на рандеву з яйцеклітиною. Палець, звичайно, не забезпечить їм такого стрімкого старту і не додасть необхідної енергії;
  • сперматозоїди повинні бути «закинуті» на достатню глибину (майже до шийки матки). Якщо вони потраплять в кислотну середу жіночих статевих органів, то не зможуть дійти до кінцевого пункту призначення — яйцеклітини, готової до запліднення, так як загинуть по дорозі. Вже в перші секунди з сотень мільйонів сперматозоїдів, присутніх в еякуляті, більша частина (до 99 %) стане не придатною для запліднення;
  • щоб відбулося зачаття, у піхві повинно виявитися досить велика кількість насіннєвого матеріалу. Набрати стільки сперми на палець, щоб згодом ввести його в піхву, навряд чи у когось вийде.

Таким чином, якщо пара в якості методу контрацепції використовує перерваний статевий акт і після вилучення статевого члена і сім’явивергання якась порція сперми виявиться на пальці хлопця, після чого той під час ласк введе його в піхву партнерки, то ризик завагітніти все одно буде нікчемно малий. Те ж саме і зі своїм пальцем.

Чому не можна виключити таку можливість?

І все ж навіть якщо використовувати для доставки сперматозоїдів до яйцеклітини такий нетрадиційний інструмент, як палець (свій або свого хлопця), то можна опинитися в цікавому положенні.

Якщо Ви продовжуєте сумніватися в тому, що таке буває в реальності, то згадайте (або почитайте) історію, яка сталася зі знаменитим тенісистом Борисом Беккером. Випадковий оральний секс з Анжелою Єрмакової закінчився для нього аліментами і втратою 5 млн. доларів, так як результатом такої скороминущої зв’язку стало народження доньки, як дві краплі води схожою на горе-татуся.

Яким саме чином заповзятлива дама зуміла провернути такий фокус, достеменно не відомо. Але абсолютно ясно, що вона запліднила себе сама, використавши для цього сперму спортсмена-мільйонера і палець (або шприц без голки).

При яких же умовах можна завагітніти від пальця? Як вже говорилося, їх досить багато:

  • сперматозоїди обов’язково повинні потрапити в піхву не пізніше ніж через 10 хвилин після сім’явипорскування;
  • сперму треба ввести досить глибоко;
  • порція сперми повинна бути пристойною, якщо її буде трохи, то нічого не вийде (сперматозоїди не надто живучі);
  • якість насіннєвого матеріалу має бути дуже високим (чоловічі клітини повинні володіти хорошою рухливістю);
  • саме в цей день яйцеклітина повинна покинути фолікул і рушити назустріч сперматозоїду. Тобто вступити в інтимний зв’язок треба в період овуляції.

Зрозуміло, що для виконання всіх цих вимог треба дуже сильно постаратися, плюс до всього знадобиться допомога природи і просто везіння. Відсоток ймовірності того, що хоча б одному спритно і живучому сперматозоїду вдасться дістатися до яйцеклітини, мізерно малий, наближається практично до нульової позначки. Але у виняткових випадках таке буває.

Треба дівам боятися зачаття від рук?

Теоретично, якщо сім’явиверження відбувається в руки, а ті одразу ж після цього трапляється їх контакт із статевими губами, сперматозоїди можуть виявитися в піхву. Однак у них мало шансів залишитися такими ж «дієздатними», щоб дістатися до дівочої пліви, проникнути в маткову трубу і запліднити готову до цього яйцеклітину. Але потенційно стати мамами таким нехарактерним шляхом можуть і дівчата, що не знали чоловіка. Адже у дівочій пліві природа передбачила отвори для виведення місячних виділень. Крізь них цілком може проникнути і насіннєва рідина.

Висновок такий: якщо сперматозоїди будуть занесені в піхву на пальці, можете особливо не турбуватися щодо настання незапланованої вагітності. Але постійно практикувати такі ласки не варто, адже, як говориться у відомому прислів’ї, «іноді і палиця стріляє». Раптом всі сприятливі фактори складуться воєдино, і зачаття все-таки відбудеться (а може бути, Вам якраз цього і треба?)…

Залишити коментар