Чи можна вагітним нарощувати вії?

Вагітність – прекрасна пора. Правда, саме в цей час для кожної жінки стають актуальними питання про те, що можна, а що не можна, тому що з’являється безліч заборон. Навіть така, здавалося б, нешкідлива процедура, як подовження вій штучними волокнами, викликає сумніви. Чи можна вагітним нарощувати вії або доведеться чекати?

Виглядати красивою і привабливою хочеться завжди, а нарощування вій — проста процедура, що дозволяє зробити погляд (важливий елемент жіночого вигляду) дуже виразним. Доступна вона майбутнім мамам?

Як стверджують фахівці, ні сам матеріал, використовуваний для штучних вій, ні клей, який майстри застосовують для їх фіксації, не токсичні і не контактують з системою крові, а тому не можуть завдати шкоди організму жінки і чоловічкові, який росте у неї всередині.

Навіть медики на питання, чи можна вагітним нарощувати вії, дають ствердну відповідь. Хоча вони люблять з сумнівом і недовірою ставитися до кожного нового продукту харчування, дієти або нововведення індустрії краси! Чи означає це, що можна, ні про що не думаючи, записуватися на салонну процедуру? На жаль, немає.

Підводні камені «вагітного» нарощування

Незважаючи на те, що штучні вії і клей для їх фіксації, як вже було сказано, не здатні заподіяти шкоди матері або майбутньому малюкові, є ряд причин, які можуть перешкодити збільшенню об’єму вій штучним шляхом – самій процедурі або очікуваному чудового ефекту.

Сильний токсикоз у першому триместрі вагітності

Багато мам (відбулися і майбутні) не з чуток знають, наскільки в перші три місяці вагітності у жінки загострюється нюх. Організм здатний реагувати на запахи, які раніше просто не відчувалися. А реакція його неприємна – сильна нудота або блювання. При нарощуванні штучних вій майстра завжди використовують спеціальний клей, що володіє сильним, «хімічним» запахом. І як поведе себе організм жінки в цій ситуації, передбачити неможливо.

Кардинальна перебудова гормонального фону в організмі жінки «на сносях»

Причому гормони до вій? Змінюється їх рівень в організмі вагітної жінки часто прискорює регенерацію тканин, у тому числі оновлення власних волосків. Гормональні зміни можуть також привести до зниження якості приклеювання. Не виключена ймовірність того, що штучна краса протримається зовсім недовго, і нарощені волосся випадуть – можливо, разом з власними.

Загальне самопочуття майбутньої мами

Процедура нарощування безпечна, але це тривалий за часом процес, який може зайняти 1,5-2 години. Все це час необхідно лежати на спині без руху, що для вагітної жінки може бути дуже важко, особливо на останніх термінах. До того ж не варто обходити увагою і ризик алергічних реакцій, особливо якщо врахувати гіперчутливість організму в цей період.

Не варто забувати і про особливий догляд за штучними волосками, а після їх зняття — за рідними віями. Все це досить клопітно і може стати обтяжливим, якщо жінка відчуває себе неважливо, якщо навіть прості повсякденні справи вимагають від неї певних зусиль.

Однак є заради чого терпіти деякі незручності: незважаючи на всі мінуси, процедура нарощування має незаперечні переваги. Це прекрасний виразний погляд і відсутність необхідності користуватися тушшю і підводками для очей.

Що кажуть про процедуру самі жінки в положенні?

Більшість жінок, судячи з відгуків, вирішують питання, чи можна вагітним нарощувати вії, на свою користь і не відмовляються від штучного збільшення їх обсягу навіть у цей період. При цьому з тим, що свої вії стали з-за цього активно випадати, стикалися одиниці. На дуже їдкий і неприємний запах теж скаржилися небагато. Така проблема зазвичай легко вирішується якісною вентиляцією в приміщенні. А ось те, що важко витримати всю процедуру, лежачи на спині в одному положенні, відзначає практично кожна четверта вагітна клієнтка салонів краси.

Перебуваючи в цікавому положенні, нарощування вій робити можна. Протипоказанням може бути тільки самопочуття вагітної. Але не можна забувати, що штучна краса вимагає особливого догляду, на який потрібно час (корекція, зняття вій). Якщо все ж майбутня мама зважилася на цю процедуру, то вона повинна подбати про те, щоб знайти дійсно кваліфікованого фахівця і обов’язково попередити його про своє становище.

Залишити коментар