Чи можна схуднути від апаратної корекції?

Апаратна корекція фігури застосовується вже більше 30 років. Однак кардинального зміни у зовнішньому вигляді ви не досягнете, застосувавши тільки один ручний або вакуумний масаж, тому що кожна процедура спрямована на конкретні зони і має певні властивості і можливості.

Чергуйте методи, використовуйте їх в комплексі і результат не змусить чекати.

Загальний підхід до апаратної косметології для корекції фігури

Дієта – один з найбільш ефективних способів схуднення. При правильному харчуванні і заняттях спортом, теоретично, всі втрачають вагу. Але на практиці буває, що обмеження в харчуванні не дає бажаний результат. Так як же поводитися в такій ситуації?

Варто задуматися про те, щоб вдатися до таких методів, якщо:

 • Ви набрали вагу з-за вагітності або сильного стресу (а для організму навіть на перший погляд хороші події теж можуть бути стресом);
 • Виявили 5-7 непотрібних кілограмів, які розосереджені по тілу, особливо на проблемних зонах – на животі, сідницях стегнах;
 • Хочете позбутися з’являється або вже «хронічного» целюліту;
 • Одужали одного разу і не можете позбавитися від зайвої, незважаючи на всі старання.

Наприклад, масаж із застосуванням інфрачервоних променів стимулює кровообіг, активізує процеси обміну, прискорює спалювання підшкірного жиру, зміцнює м’язи, швидко відновлює організм при фізичних навантаженнях. Вакуумний масаж знімає набряки, підтягує, розгладжує шкіру, прибирає ознаки целюліту, підвищує пружність шкіри, чистить організм від шлаків і токсинів.

Найпоширеніші проблеми, які вирішуються з допомогою апаратних методів корекції фігури:

 • Прояв целюліту;
 • Надлишкові жирові накопичення;
 • Загальна м’язова недостатність, зниження тургору шкіри з-за раптового зниження ваги;
 • Зниження пружності сідниць, втрата тонусу і опущення грудей.

Спочатку необхідно визначити причину порушень, з-за чого виникли скарги пацієнтів. Приміром, якщо спиратися на етіологічну класифікацію ожиріння, то ефективність методики естетичної досить висока тільки при екзогенно — конституціональному (первинному, спонтанному) ожирінні, яке не супроводжується наявністю відхилень або захворювань. При інших варіантах потрібно спочатку пролікувати основне захворювання. Але, слід зауважити, відсоток таких пацієнтів досить малий.

Класифікація апаратних процедур для корекції фігури

При такому розмаїтті професійної апаратури, що може запропонувати косметологія, можна легко скласти загальну класифікацію, тому що кожен апарат має не так багато фізіотерапевтичних методів впливу.

 • Ліпосакція без операції

Іноді буває, що і вагу в нормі, і фігура в загальному виглядає нормально, але з’являються косметичні дефекти, наприклад, «вушка» на боках, «галіфе» на верхній частині стегон, «булочки» на плечах або обвислий живіт, які псують загальне враження.

Так, такі проблеми можуть бути виправлені з допомогою дієти або фізичних навантажень, але це дуже повільний і трудомісткий процес. Саме в таких випадках може допомогти безопераційна ліпосакція.

Вона заснована на розщепленні підшкірної жирової клітковини за допомогою лазера лазерному липолизе.

Багато відомі зірки використовують ці процедури у своєму ритуалі краси. Приміром, Демі Мур, Ліндсі Лохан, Кармен Електра, Брітні Спірс є затятими прихильницями цього способу.

Всього за одне застосування фахівці обіцяють зменшення обсягів на 2-10 сантиметрів в залежності від розміру жирової тканини. Процедура відбувається на основі місцевої анестезії. В проблемну зону вводять невелику трубку діаметром 1 мм, тому жодних шрамів не буде видно.

Відразу після відвідування лікаря можна буде вести звичний спосіб життя. Але лікарі радять дотримуватися дієти, пити до 3 літрів води і 2-3 тижні використовувати компресійну білизну.

 • Апаратні способи корекції целюліту

У всіх дієт є істотні недоліки – позбавлення улюблених продуктів і нерівномірне зменшення обсягів. В добавок до цього, вага швидко повертається по закінченню дієти. Можна не звертати на це увагу і продовжувати тримати себе в рамках, але ненависний целюліт буде на своєму місці.

Надовго позбутися «апельсинової кірки» можна з використанням професійної апаратури. Суть дії апаратів полягає в методі біоелектричної стимуляції. Вона впливає на різні зони одночасно. Протягом сеансу на 30 хвилин проводять необхідні процедури і для тіла, і для особи. По закінченні курсу целюліт повністю зникає.

Сама процедура абсолютно безболісна: на проблемні зони прикріплюють невеликі пластинки, які стимулюють біологічно активні зони за допомогою струму.

 • Ліпомассаж-эргодрайв для корекції фігури

Ці методи націлені на видалення жирових відкладень, підтягування всього тіла і видалення
целюліту. Методика дозволяє не просто впоратися з целюлітом, але і моделювати форми: в основі роботи апарату знаходиться не інвазивна технологія, яка може гарантувати швидкі зміни фігури в кращу сторону навіть дуже повних людей. Крім того, конструкція маніпули дозволяє працювати з важкодоступними місцями.

Після таких сеансів потрібно не забувати про підтяжки шкіри! При стрімкої втрати ваги шкіра швидко обвисає.

 • Пресотерапія для корекції тіла

Пресотерапія – це один з найбільш ефективних способів позбавлення від целюліту і набряклості тканин. Це один з видів лімфодренажного масажу, який відновлює відтік лімфи і венозної крові. Лімфа ж не просто живить або захищає тіло, але і чистить його.

Лімфодренажний масаж є своєрідним детокс – виводить з організму шкідливі речовини і зайву рідину.

Після огляду лікар складе індивідуальний комплекс з восьми програм, на які налаштований апарат. Ви отримаєте спеціальну «форму» і пару надувних черевик. Цей «наряд» наповнять повітрям, і почнеться сам прессомассаж – ритмічне чергування тиску та пауз. Хвилі повітря надають механічний вплив на шкіру, відкладення жиру, м’язи, венозні і лімфатичні судини. По закінченню процедури циркуляція крові стає краще, як і обмін речовин. Це не тільки відмінний метод підтягти фігуру, але і хороший спосіб поправити здоров’я!

Ті, у кого немає можливості відвідувати салон краси, можуть скористатися домашньою апаратурою. Апаратні домашні засоби недорогі (в порівнянні з вартістю сеансів у салонах), вони компактні, зручні і легкі у використанні.

Апаратні методики для корекції фігури обов’язково допоможуть будь-якій дівчині старше 25 років, проте високої ефективності не буде, а результати залишаться недовго, якщо ви не будете дотримуватися рекомендацій лікарів та здорового способу життя.

Тільки активний спосіб життя допоможе вам закріпити результат, а зміна раціону і перехід на здорове харчування допоможуть уникнути повторного накопичення жиру в окремих зонах.

Залишити коментар