Чи можна при місячних мастурбувати?

На відміну від тварин, люди здатні займатися сексом не тільки заради продовження роду, але й для задоволення. А коли партнера поруч немає, ще й отримувати солодкі відчуття самостійно. Затьмарити заняття онанізмом чоловікам ніщо не може, а от жінкам перешкоджають критичні дні. Чи можна при місячних мастурбувати? Давайте розбиратися.

Самозадоволення в критичні дні: за і проти

Прийшовши на огляд до гінеколога з питанням: «чи Можна мастурбувати, коли йдуть місячні?» — у недалекому радянському минулому ви нажили собі безліч неприємностей. У сучасному суспільстві до питань сексу і самозадоволення підходять набагато лояльніше. На цю тему випущено багато книг, знято наукові фільми і навіть ведуться дослідження вчені. До речі, саме наука і вирішила питання про жіночої мастурбації при місячних в позитивну сторону.

Так-так, вчені у весь голос заявляють, що займатися всіма видами самозадоволення жінці в цей період можна, навіть більше того – потрібно. Вся справа в серотонін — тому самому гормоні щастя, який виробляється організмом в досягненні оргазму.

Крім того, просвітлені уми з’ясували, що мастурбація в період критичних днів здатна принести жіночому організму багато користі:

 • допомогти розслабити нижні м’язи живота;
 • знизити больові відчуття;
 • поліпшити настрій;
 • помітно зменшити кількість та інтенсивність виділень;
 • зняти набряклість;
 • прибрати болі в спині і суглобах;
 • посилити оргазми, одержувані від повноцінного сексу з партнером надалі.

Але з іншого боку, деякі дами на даному життєвому етапі здатні навіть подумати про самоудовлетворении. Звичайно, якщо загальний стан залишає бажати кращого, то час для солодких мук потрібно злегка відсунути.

В цілому ж, ті, кого неприємні передменструальні симптоми обійшли стороною, цілком можуть побалувати себе помірної дещицею інтимних ласк, але за умови дотримання таких правил:

 • Не можна використовувати для самозадоволення спрямований струмінь води, а також секс-іграшки, призначені для глибокого проникнення.
 • Більшу частину уваги приділяйте статевих губ і клітора.
 • Під час інтимних утіх для змащування замість слини потрібно користуватися спеціальними сперміцидами, мазями і гелями.
 • Не займайтеся мастурбацією, якщо в піхву вставлений тампон.

Будь-яких інших протипоказань, крім описаного і сказаного вище, абсолютно немає. Хіба що можна порекомендувати вдаватися до самозадоволення під час прийому душу або ванни, щоб не забруднити піхвовими виділеннями постільна білизна.

Серед міфів і легенд лише дещиця правди

Отже, з’ясувалося, що офіційна медицина цілком сприймає і навіть іноді вітає заняття мастурбацією, звичайно, якщо вони не переходять в нав’язливу форму, не заважають жінці жити повноцінно і не шкодять здоров’ю. Проте міфи про настільки приємне проведення часу і досі живуть і навіть з кожним роком стають все масштабніше.

Спробуємо в них розібратися:

 1. Мастурбація здатна викликати місячні. Теоретично, звичайно, така ймовірність існує, і сперечатися з цим не стане жоден кваліфікований лікар. Однак на практиці подібне зустрічається вкрай рідко. Статистика стверджує, що лише один відсоток жінок схильний до такого явища. Отже, впливає мастурбація на місячні? Відповідь: скоріше ні, ніж так.
 2. Критичні дні для жінки – привід дати організму час для відпочинку. Насправді ставитися до менструації, як до чого-небудь даного нам згори, не варто. В першу чергу щомісячні кровотечі – фізіологічний і природний процес. Звичайно, якщо вас мучать неприємні симптоми, спазми, біль і нудота, краще утриматися від сексу. Але якщо самопочуття на висоті, задовольнити свої потреби можна.
 3. Говорять про мастурбації лише заклопотані, маніяки і люди з психологічними проблемами. В реальності ж учені встановили, що жінка може отримати задоволення вже навіть при одній думці про процес, у фарбах представивши місце і дрібні деталі.
 4. Самозадоволення з допомогою секс-іграшок під час місячних може призвести до розривів у піхву, молочниці і інших малоприємних наслідків. І це, мабуть, єдиний хоч трохи правдоподібних слух. Дійсно, багато агресивні предмети для плотських утіх здатні пошкодити надчутливі стінки піхви жінки в період критичних днів. До того ж вчасно помітити розрив і кровотеча не всім під силу. Вихід: залишити все агресивні предмети на постменструальный період.

Як стверджує сучасна наука-сексологія, десятки міфів про мастурбації були народжені фантазією наших предків, вихованих в той період, коли в країні «не було сексу» і навіть думки про щось подібне каралися на рівні держави і партії. Сьогодні ж говорити на такі теми можна цілком вільно. А якщо вже щось сильно цікавить чи незрозуміло, завжди є можливість проконсультуватися у лікаря-сексопатолога.

Замість епілогу…

Можна мастурбувати перед місячними, після і під час них? Якщо нічого не заважає – можна. Пора вже вийти за межі рамок, що існували десятки років тому.

Мастурбація – цілком природна фізіологічна потреба організму. Це процес, який дозволяє краще пізнати себе, визначити свої ерогенні зони, відчути власне тіло з нової сторони. З її допомогою багато жінок змогли вирішити свої сексуальні проблеми з партнерами, позбутися незадоволеності і навчитися насолоджуватися життям.

Крім того, самозадоволення — найбільш безпечний з усіх видів сексу. Ви ніколи не підхопите від свого партнера статеву інфекцію, не будете страждати від ефекту «жінки на одну ніч», а також не завагітнієте. Хоча останній плюс вельми спірне.

Простіше кажучи, якщо місячні не пригнічують бажання отримати фізичне задоволення, то чому моральні принципи повинні стояти на сторожі? Хочете мастурбувати – пробуйте на здоров’я.

Залишити коментар