Чи можна кінчати в вагітну жінку?

Якщо життя сімейної пари відбулася приємна подія – їм належить стати батьками, то у неї виникає безліч питань. Причому деякі з них настільки делікатні, що про них соромляться запитати навіть лікаря. Яким повинен бути секс, чи можна кінчати в вагітну? Давайте поговоримо про тонкощі інтимного життя після зачаття дитини.

Дійти до фіналу і..?

Чоловікам, які сумніваються, чи можна кінчати в вагітну жінку, фахівці в області гінекології та акушерства дають однозначну відповідь — так! Якщо сім’явиверження відбудеться в піхву жінки, яка чекає дитину, то нічого страшного не буде. Робити це можна на будь-якому терміні вагітності — це не зашкодить малюкові.

Якщо чоловік здоровий (не має захворювань, що передаються статевим шляхом), а жінка відчуває себе нормально, то можна кінчати і нічого не боятися, дитинка надійно захищений в утробі матері. Але якщо у майбутнього тата є ЗПСШ, то при сексуальних контактах з жінкою в положенні він повинен обов’язково використовувати презерватив. Справа в тому, що у вагітної істотно знижений імунітет, тому вона легко підхопить інфекцію від свого партнера. Коли прийде час народжувати дитину, той отримає «болячку» від своєї мами, рухаючись по родових шляхах. Так що, якщо хочете, щоб Ваш малюк народився здоровим, спочатку переконайтеся, що у вас немає прихованих інфекцій.

«Папатерапия»: яку користь принесе попадання сперми у піхву при вагітності?

Лікарі прийшли до висновку, що сперма позитивно впливає на здоров’я вагітної жінки. У ній містяться гормони, які розм’якшують шийку матки, роблячи її більш еластичною. Це допоможе знизити ризик пошкодження під час пологів і полегшить процес проходження немовлям родових шляхів.

Тому, відповідаючи на питання, чи можна кінчати в вагітну дружину, варто зауважити, що це навіть потрібно! Медичні дослідження показали: сперма чоловіка нормалізує гормональний баланс жінки, так як містить ферменти і чоловічі гормони (простагландини). А ще сперма є природним антидепресантом, тому позитивно вплине на настрій вагітної і зменшить ймовірність розвитку передпологовій депресії, на яку страждає більша частина майбутніх породіль.

Якщо термін виношування дитини підійшов до кінця, а пологи ніяк не починаються, то лікарі нерідко відправляють вагітну додому, щоб вона вступила в інтимну близькість зі своїм чоловіком. Це не тільки стимулює пологи, але і полегшить нелегкий процес появи малюка на світ. Сім’явивергання всередину жінки на терміні понад 38 тижнів дуже корисні й тим, що це своєрідна підготовка шийки матки до пологів.

Коли чоловікові краще утриматися?

Однак є кілька випадків, коли особливе положення партнерки є протипоказанням до того, щоб під час сексу чоловік кінчав їй у піхву. Краще відмовитися від такого фіналу при наступних обставинах:

  • якщо на ранніх термінах вагітності у жінки виявлена загроза викидня. Подібна ситуація повинна змусити подружжя тимчасово припинити статеві стосунки. Кінчати в жінку за такої патології в перебігу вагітності також не рекомендується, щоб не погіршити її стан;
  • на пізньому терміні напередодні пологів (якщо жінка ще не доходила вагітність) сперма здатна чинити небажаний вплив на матку, викликавши її скорочення і сутички;
  • якщо у жінки виникають кровотечі;
  • якщо поставлено діагноз «гіпертонус матки». У такому разі незахищений статевий акт здатний спровокувати викидень. Втім, треба зауважити, що при подібних обставинах партнери повинні взагалі відмовитися від інтимної близькості;
  • якщо існує ризик інфікування плода. Причому мова йде не тільки про небезпечних інфекціях типу гонореї і тріхомоноза, але і про молочниці. Якщо чоловік є переносником кандидозу (причому той протікає безсимптомно), то він здатний при незахищеному статевому акті заразити вагітну. Ослаблений імунітет жінки не впорається з такою проблемою — у неї з’явиться молочниця, що вкрай небажано для плода (а для лікування більшість препаратів використовувати не можна). Щоб захистити немовля від подібної неприємності, в такій ситуації краще використовувати презерватив.

Але якщо термін і лікар дозволяють займатися любов’ю і партнери здорові, то ніяких негативних наслідків оргазму і еякуляції в піхву не буде.

Парадокси фізіології: чи можна бути двічі вагітної?

Зазвичай тим, чи можна кінчати в вагітну дівчину, майбутні батьки стурбовані з двох причин: вони бояться завдати шкоди дитині і переживають про те, щоб вагітність «не зірвалася». Але у деяких виникає дивне начебто припущення: а чи не станеться при незахищеному сексі повторного зачаття? Якщо Ви вже готові сміятися над такою дурістю, то не поспішайте.

По всім законам фізіології такого статися не повинно. Але медицині відомо про 11 випадків, коли вагітна жінка ще раз завагітніла. Називається таке явище «суперфертация». Так буває, коли протягом одного менструального циклу у жінки дозріває більше однієї яйцеклітини. Якщо одна з них вже запліднена, через якийсь час, можливо запліднення і іншого.

Очевидно, що таке диво можливе на самих ранніх термінах, поки гормональна система жінки ще повністю не перебудувалася на виношування дитини. Але такі феномени фіксуються вкрай рідко, так що з цього приводу можна особливо не переживати!

Приємна альтернатива: запасні варіанти

Ну а що ж робити тим парам, яким вже з перших днів після зачаття (або на будь-якому іншому терміні) лікар дав негативну відповідь на питання про те, чи можна кінчати в вагітну подругу або дружину?

Тоді вони можуть використовувати за згодою обох партнерів інші форми інтимної близькості, наприклад, оральний секс. На думку американських вчених, це допоможе позбутися від токсикозу, підвищить АД (що актуально для тих, у кого він знижений) і зменшує вміст білка в сечі.

Так як користь сперми для жінки доведено наукою, фахівці розглядають можливість попадання її в організм партнерки не тільки через піхву. Це непоганий варіант для тих, кому звичний статевий акт не підходить за медичними показаннями.

Очікування дитини – чудова і відповідальна пора в житті будь-якої пари. Побоювання майбутніх батьків зрозумілі. Але особливе положення, якщо вагітність протікає за планом і чоловік здоровий, дає їм унікальний шанс насолоджуватися близькістю без суворого самоконтролю і контрацепції. Гармонія в інтимних стосунках вкрай важлива в цей непростий період. А сім’явиверження всередину партнерки може відбуватися в будь-який час – це тільки додасть обом позитивних емоцій!

Залишити коментар