Чи можлива вагітність від змазки, яка виділяється у чоловіків?

Хтось мріє про вагітності, а хтось, навпаки, вважає, що цій події наступати ще рано. У другому випадку пари застосовують різні засоби контрацепції. Крім того, вони цікавляться, в яких випадках є ймовірність зачаття. Наприклад, такі пари можуть задуматися про те, чи можна завагітніти від слизу, який виділяється у чоловіків при статевому збудженні.

Багато пар охороняються за допомогою переривання статевого акту, деякі з календарем вираховують так звані «безпечні» дні, в які організм жінки не може зачати дитину. У першому випадку метод контрацепції може бути неефективним, якщо у партнерки овуляція. У другому ж випадку у жінки повинен бути регулярний цикл, а інакше точно вирахувати «безпечні» дні неможливо.

Походження слизу

Щоб статевий акт не був травмуючим для органів обох партнерів, необхідна змазка. Крім того, що попередні ласки доставляють задоволення як жінці, так і чоловікові, вони сприяють ще і виділення змащення. Вона з’являється не тільки жінки, але і чоловіки, і являє собою безбарвний секрет, що має консистенцію слизу.

У чоловіків її виробляють бульбоуретральние залози, тоді як у жінок мастило, що має аналогічну консистенцію, виділяється слизової шийки матки.

Крім того, що ця слиз виконує функцію мастила, вона ще й здатна нейтралізувати кислоту, що залишається в уретрі після проходження сечі. Дана кислота сприяє загибелі сперматозоїдів, тому важливість чоловічих виділень полягає в тому, що вони дозволяють безпечно проходити насінної рідини по каналах.

Ці ж виділення при попаданні в піхву надає функцію підготовки безпечного проникнення в нього сперматозоїдів.

Ймовірність зачаття

Багатьма прийнято вважати, що вагітність може настати виключно при попаданні в піхві сперми.

Проте тим, хто практикує такий метод контрацепції, як переривання статевого акту, слід знати, що зачаття від потрапляння в піхву слизу теж можливо, хоча і ця ймовірність невисока.

Якщо порівнювати жіночу слиз і чоловічу мастило, одним з їхніх відмінностей є присутність у другій деякої кількості сперматозоїдів, тому відповідь на питання про те, чи можна завагітніти від чоловічої мастила, позитивний. Очевидно і те, що від жіночої мастила зачати неможливо.

Разом з тим шанси на запліднення мізерні, оскільки та кількість сперматозоїдів в таких виділеннях мізерно мало.

Щоб зачаття відбулося, необхідно збіг таких факторів:

  • Овуляція у партнерки;
  • Рухливі, живучі сперматозоїди у чоловіка.

Чому ймовірність зачаття від слизу низька?

Сприятливим для запліднення є потік, в якому сперматозоїд досягає яйцеклітини. При його відсутності ті з них, які потрапили в слиз, можуть виявитися нежиттєздатними, а то й зовсім загинути до моменту потрапляння в піхву.

Збільшується ймовірність запліднення, якщо у партнерів трапляється кілька статевих актів поспіль, і при цьому чоловік не приймає душ – сперматозоїди від попереднього сім’явиверження можуть не загинути за короткий термін.

Говорячи про те, чи можна завагітніти від таких чоловічих виділень, як мастило у вигляді слизу, варто сказати, що найбільш безпечними днями, коли така імовірність стає ще нижче, є перші дні після місячних і кілька днів до їх настання.

Існують ситуації, коли запліднення за визначенням не може наступити при попаданні таких виділень у піхву.

Серед них:

  • Є категорія чоловіків, у яких в мастилі відсутні сперматозоїди. В цьому випадку вірогідність зачаття відсутня. Визначити це явище допомагає тільки спеціальне обстеження, але його вартість досить висока;
  • Чоловік стерилізований. В наших широтах стерилізація не має поширення, відповідно, і стерилізованих чоловіків практично немає.

Знижується вірогідність запліднення від чоловічої слизу при декількох статевих актах поспіль, якщо відбувається акт сечовипускання. Пов’язано це з тим, що середовище знову окислюється, відповідно, сперматозоїди гинуть.

Чужий досвід

Він може бути оманливим, тому довіряти йому не варто. Мова йде про ситуації, коли сторонні люди говорять про те, що вони займаються незахищеним сексом, а зачаття від мастила в їх парі все одно не відбувається.

Лікарі підтверджують, що сумнівів у тому, чи можна завагітніти від чоловічої мастила у вигляді слизу, немає.

Якщо ваші знайомі, ділячись з вами особистим досвідом, заперечують цей факт, обумовлено це може бути різними факторами:

  • Сексуальний контакт відбувається не в сприятливі для зачаття дні. Крім того, у жінки можуть бути проблеми з овуляцією (наприклад, з віком вона може ставати нерегулярною, спостерігається рідше);
  • На те, яка ймовірність запліднення від мастила, впливає і якість сперми. Якщо сперматозоїди мляві, їх якість низька, можливість їх попадання в слиз різко знижується. Разом з тим чим вони активніші, тим існує велика ймовірність не тільки того, що вони опиняться в цих виділеннях, але і того, що вони зможуть запліднити яйцеклітину;
  • Консультуючись з друзями та знайомими про те, яка ймовірність завагітніти від мастила – чоловічих виділень, які є слизом, варто враховувати і те, що у людей можуть бути захворювання репродуктивної системи, які перешкоджають заплідненню. Вони можуть не знати про це, тому їх досвід в даному питанні не є достовірним.

Враховуючи це, можна зробити висновок про те, що кожна пара індивідуальна, у зв’язку з чим одні з них не зможуть зачати при попаданні в піхву однієї лише натуральної мастила, тоді як інші після перших кількох незахищених статевих актів дізнаються про те, що скоро стануть батьками.

Може завагітніти незаймана?

Сам це питання здається дивним, а відповідь на нього – очевидним. Довгий час і на думку лікарів відповідь на питання про те, чи може дівчина завагітніти від чоловічої слизу, якщо вона незаймана, був виключно негативним.

У теперішній же час фахівці свою думку змінюють, оскільки практика показує, що запліднення в цьому випадку можливо. Більше того, сьогодні випадки того, що у породіллі дівоча пліва залишається цілісною, нерідкі.

Мова, звичайно, йде не про непорочне зачаття – чоловік при цьому процесі присутній.

Вхід у піхву захищений дівочої плівою, що представляє собою подобу пробки. Але це не означає, що сперматозоїди не можуть проникнути в нього і зустрітися з яйцеклітиною. Справа в тому, що дівоча пліва досить еластична, до того ж вона має отвори, крізь які відторгається кров під час місячних, а також секрет шийки матки.

Крім того, вона може бути пошкоджена в силу яких-небудь захворювань або механічних пошкоджень (наприклад, у дівчат, що займаються кінним спортом, вона часто буває порушена).

Таким чином, якщо дівчина навіть не вступає у статевий контакт із чоловіком, але в оголеному вигляді займається з ним петтінгом, і при цьому у партнера виділяється змазка або сім’явиверження відбувається на її статеві органи, запліднення можливо.

Звичайно, ймовірність того, що дівчина завагітніє, теж вкрай мала, але вона існує.

Це може статися, якщо у її партнера рухливі сперматозоїди, а у неї самої в даний момент овуляція.

Незважаючи на те, що ймовірність завагітніти від слизу невелика, якщо ви в найближчому майбутньому не плануєте ставати батьками, враховувати її варто, щоб незабаром «смугастий» тест на вагітність не став для вас несподіванкою.

Залишити коментар