Чи буває зачаття від чоловічої змазки?

В момент інтимної близькості при сильному збудженні у пари виділяється прозора рідина. У жінок вона називається змазка, а у чоловіків еякулят. Гінекологи часто чують від дівчат репродуктивного віку звичний питання – чи можна від чоловічої змазки завагітніти?

У зв’язку з цим ми підготували матеріал, що стосується таємної теми.

Склад мастила у чоловіків

До складу куперовой рідини входить важлива речовина, зване кислої фосфатазой. Виробляється мастило двома бульбоуретральными залозами.

Кількість еякуляту залежить від стану здоров’я чоловіка і способу його життя. Мінімальна кількість – 3 мл, а максимальний – 6 мл

Призначення – захист і зміцнення. Без чоловічої мастила жінка не змогла завагітніти. Предэякуляционная чоловіча рідина знищує кисле середовище в сечовому каналі статевого члена, що утворилася при сечовипусканні.

Також вона змінює мікрофлору і склад мастила у вагінальному отворі. Жіноча статева мастило теж кисла, і якщо її не розбавити еякулятом, сперматозоїди відразу загинуть.

Крім цього, мастило усуває неприємні і хворобливі відчуття при введенні статевого члена у вагіну.

Є сперматозоїди в чоловічій змащення?

Вчені проводили численні дослідження за хімічним складом еякуляту, стверджують, що в мастилі сперматозоїдів немає, так як виділення виробляються в різних залозах. Але як пояснити вагітність, що настала після перерваного статевого акту?

Можна завагітніти якщо сексуальний контакт відбувається двічі з мінімальною перервою. При повторному статевому акті виділяється свіжа порція куперовой рідини, але в її складі виявляється деяке число сперматозоїдів, що залишилися в сечовому каналі після останнього сім’явипорскування. Такі сперматозоїди здатні дістатися до яйцеклітини і запліднити її.

Щоб знизити ризик зачаття, чоловікові можна сходити в туалет «по маленькому» після першого сексуального контакту. Сеча нейтралізує насіння завдяки кислого складу, несприятливим для життя сперматозоїдів.

Яка на смак ця чоловіча мастило?

Деякі жінки відмовляються робити мінет партнеру, гидуючи смаком чоловічих виділень. Яка ж на смак прозора рідина?

Предэякуляционный склад має солонуватий смак. Однак при наявності сечостатевих захворювань, неправильне харчування, куріння і вживання спиртних напоїв, смак рідини стає сильно солоним.

Щоб виправити проблему, чоловікові рекомендується вживати в їжу фрукти і перейти на овочеву дієту. Відмовитися від м’яса, алкоголю і пряних спецій, поки смак не відновиться.

Питання про вагітність

Дівчина здатна завагітніти тільки при виході яйцеклітини. Виходить вона під час овуляції, при нормальному 28 денному циклі, на 14-й день. При календарному обчисленні ці дні позначаються як «небезпечно» або називаються днями підвищеного ризику до зачаття.

Яйцеклітина чекає сперматозоїд дві доби, потім гине. Трапляється, коли вагітність настає при статевому контакті під час місячних. Тому дівчатам рекомендується вважати місячний цикл і користуватися засобами контрацепції.

Молоді пари часто відмовляються від захисту і користуються перерваним статевим актом, що негативно впливає на здоров’я обох.

Якщо немає бажання використовувати презерватив, використовуйте інші засоби:

  1. оральні контрацептиви;
  2. вагінальні таблетки;
  3. вагінальні гелі;
  4. жіночі презервативи – ковпачки;
  5. чоловічий протизаплідний гель.

Або скористайтеся народними методами контрацепції. Якщо небажана зачаття відбулося, є 2 виходи – залишити дитину або скористатися медикаментозними препаратами переривання вагітності на ранніх термінах, протягом перших 3 днів.

Висновок: при порушенні чоловіча мастило не здатна викликати вагітність. Це може відбутися тільки при повторному статевому контакті.

Щоб уникнути небажаної вагітності користуйтеся протизаплідними засобами і слідкуйте за місячним циклом. Уникайте статевого акту в дні підвищеного ризику.

Залишити коментар