Червона нитка на зап’ясті: як її правильно зав’язувати?

Сьогодні ви можете помітити тонку червону нитку на лівому зап’ясті у кожного третього жителя нашої країни. Що ж вона означає і як її правильно зав’язувати? Якщо ми звернемося до історії, то дізнаємося, що за віруваннями каббалістів, червона нитка – це потужний оберіг від псування і пристріту. Більше того, нитка обов’язково повинен зав’язувати близька людина, бажано жінка, що несе позитивну енергетику.

Такий талісман, відразу після того як його зав’яжуть, починає впливати на долю людини, захищаючи його від будь-яких негараздів і надаючи відчутну допомогу в досягненні успіху.

Чому червону стрічку зав’язують на ліве зап’ястя

Повертаючись до вірувань каббалістів, виходить, що негативна енергетика потрапляє в наше тіло саме через ліву руку. З цієї причини червону нитку потрібно пов’язувати саме на неї.

Оберіг на лівій руці допомагає вам відштовхувати негативну енергетику людей, які знаходяться поруч з вами.

До речі, якщо ви будете мати можливість привезти червону нитку з якогось священного місця, то вона буде більш сильним оберегом, ніж звичайна нитка.

Що стосується ритуалів зав’язування такого оберега, то в різних східних народів є свої особливості.

Але є у всіх таких традицій і загальні риси:

  1. Нитка зав’язує значимий людина, бажано жінка з позитивною енергетикою;
  2. Червона нитка однозначно є оберегом від негативних впливів з навколишнього світу.

Значення червоної нитки на правому зап’ясті

Якщо ви вирішили, що червона ниточка буде краще виглядати на правій руці, то знайте, що в індуїзмі подібний оберіг пов’язували незаміжнім дівчатам на виданні. Якщо дівчина з’являлася з таким оберегом на людях, то це означало, що вона готова до початку сімейного життя.

А ось у християнстві вважається, що люди, які вішають червону нитку на праву руку, бажають залучити в своє життя побільше удачі та достатку. Що цікаво: більшість відомих особистостей навіть не підозрюють про таке символізм звичайного червоного браслетика, але чисто інтуїтивно носять його на руці постійно. От і скажіть після цього, що інтуїція в житті людини є абсолютно марною.

І перш ніж ми з вами почнемо вивчати способи зав’язування червоної нитки, давайте звернемо увагу на особливий символізм червоного кольору.

Чим корисний для нас червоний колір

Я не знаю, як ви, але я завжди думала, чому ж для виготовлення багатьох оберегів використовують нитки саме червоного кольору. Варто знати, що червоний колір ще в Стародавньому Китаї вважався символом влади. Згадайте, адже практично у кожного короля або імператора була червона мантія. А в Кореї або Монголії червоними нитками нашивають на одяг зображення різноманітних амулетів.

В цілому, якщо ви помітили, то в кожній міфології червоний колір є полярним. Наприклад, у християнстві, з одного боку – це символ Божественної любові і прощення. А ось, з іншого боку, це символ насильства, війни і агресії.

Тому, дуже важливо те, хто саме робить вам оберіг. Головне, щоб ця людина бажав вам тільки добра. Крім того, ви самі не повинні бажати оточуючим зла, адже, як відомо, всі наші вчинки і думки обов’язково повертаються до нас за принципом бумеранга.

Використовують червоний колір і для лікування. Судячи за останніми дослідженнями, при використанні червоного кольору підвищується загальна регенерація.

Завдяки проникаючої здатності під час цветолечения зменшуються проблеми зі шлунком або запаленням геніталій.

Непогано справляється червоний колір і з лікуванням всіляких шкірних захворювань. Але чого точно не варто чекати від такого оберега, так це дива. Тому ниточка ниточкою, але і лікарів відвідувати не забувайте!

Як бачите, червона нитка на зап’ясті може не тільки захистити вас від негативної енергетики, і матиме позитивний вплив на стан вашого здоров’я.

Як правильно зав’язувати червону вовняну нитку

Особливе значення потрібно надавати способу зав’язування. Насамперед пам’ятайте про те, що якщо ви зав’яжете собі подібну нитка самостійно, то ефекту не буде ніякого або він буде мінімальним. Звернути увагу потрібно і на вузли. Ще в стародавні часи саме їм надавалося величезне значення. Наприклад, моряки перед тим, як виходити в море купували у бабок-відьом пов’язані спеціальним вузлом обрізки мотузки. Вважалося, що присутність такого оберега на судні буде гарантувати попутний вітер протягом усього плавання.

Також ви можете зробити собі спеціальну ланцюжок-оберіг. Для цього вам потрібно відрізати трохи червоної вовняної нитки. І приблизно посередині зав’яжіть перший вузол. Потім починайте акуратно зав’язувати вузлик за вузликом. Так ви можете робити ланцюжок будь-якої довжини. Причому ви можете використовувати таку нитку, і як брелок, і як браслет, і як ланцюжок на шию.

Увага! У деяких віруваннях стверджують, що не варто носити червону нитку на зап’ясті жінкам під час менструального циклу, оскільки таким чином можна створити перешкоду до виходу «нечистої крові» з організму.

Важливим є і значення вузликів на червоній мотузочці на зап’ясті. Пам’ятайте, що вузликів має бути сім. При цьому під час зав’язування вам потрібно постійно думати про те, що ви хочете привнести в своє життя. Також потрібно просити процвітання і захисту. Ні в якому разі не можна думати про щось негативне. Якщо в голову полізли якісь нехороші думки, то краще відкласти створення амулета на наступний день.

І ще одне: не варто лякатися, якщо ваша нитка порвалася або розтягнулася. З якоїсь точки зору це навіть добре, адже таким чином нитка прийняла на себе всю негативну енергетику, яка була спрямована на вас. Індуси радять порвану нитку закопати в землю в безлюдному місці. А ось кабалісти вважають, що такий заряджений негативною енергетикою оберіг потрібно спалити.

Як ви вже, напевно, зрозуміли, червона нитка на зап’ясті може бути відмінним амулетом. Але від чого б ви не повісили червону стрічку на зап’ясті пам’ятайте, що сам по собі шматочок нитки нічого не значить. Вам обов’язково потрібно вірити, що цей оберіг зможе захистити вас від усього лихого. Також не варто перекладати на таку ниточку відповідальність за своє життя. Адже живете-то ви для себе, а значить і рішення потрібно приймати самостійно.

А мотузочок в даному випадку може надати вам трохи впевненості у своїх силах і відчуття захисту. Удачі!

Залишити коментар