Через скільки вивітрюється 2 літри пива?

Мабуть, ніхто не буде сперечатися, що пиво є одним з найпопулярніших алкогольних напоїв. Для деяких гуртка-інша стає мало не щоденним ритуалом, адже цей продукт порівняно недорогий і не містить багато спирту. Його любителям напевно буде цікаво, через скільки вивітрюється 2 літри пива і як можна прискорити цей процес.

Як скоро виводиться 2 літри пива?

Незважаючи на гадану необразливість пива, яке не викликає моторошного сп’яніння і маси неприємних наслідків, швидкість його виведення з організму дуже важлива. Першими, хто цікавиться такою інформацією, стають водії. Саме вони нарікають на реальність, в якій спиртне має властивість затримуватися в людському тілі.

Характерний запах і наявність алкоголю в крові зрадницьки видають любителів пива, і навіть після малого його кількості небажано відразу сідати за кермо. Але для деяких цілком нормально за один вечір вжити навіть 2,5 літра пива. Через скільки вивітрюється те чи інше кількість випитого напою?

Отримати необхідну інформацію можна завдяки нехитрим математичними розрахунками. При цьому важливо розуміти, що усереднені цифри на практиці варіюються в залежності від статі, комплекції людини, а також маси інших специфічних факторів.

Що зрозуміти, через скільки вивітрюється 2 літри пива, давайте відштовхуватися від мінімальних показників. Так, в середньому 0,5 літра виводиться з організму за 2 години. Відповідно, 2 літрів пива потрібно 8 годин, щоб сліди його вживання остаточно зникли.

Однак зазначений час актуально для напою 4 % і при масі тіла 80-90 кг Це ж кількість вивітриться з організму людини масою до 70 кг за 10-12 годин. Дволітрові обсяги пива 6 % вивітрюються в 1,5 рази довше. Стало бути, обчислюючи, через скільки вивітрюється 1,5 або 2 літри пива, важливо враховувати міцність напою і статура фаната пивоварної продукції.

Що стосується управління транспортом після випитих чашок, то часовий проміжок повинен бути на 4-5 годин довше. Справа в тому, що у випадку з автомобілістами ступінь сп’яніння фіксується не зовнішніми ознаками начебто запаху або візуальної бадьорості людини, а спеціальним приладом.

Які фактори впливають на швидкість вивітрювання градусів?

Звичайно, точні цифри вивітрювання пінного напою назвати неможливо. Всі показники усереднені і, як правило, враховують лише кілька факторів, що впливають. Що ж визначає швидкість звільнення організму людини від алкоголю після його вживання:

  • міцність пива, як зазначалося вище, обернено пропорційна швидкості виведення;
  • стан здоров’я людини часто відіграє роль у тому випадку, якщо мова йде про проблеми з печінкою. Хвороби цього органу не дозволять вивести алкоголь швидко;
  • температура повітря теж є важливим фактором. Холодна погода або час доби сприяють швидкому виведенню нашого «головного героя»;
  • супутні продукти, що вживаються разом з пивом, допомагають знизити ступінь впливу алкоголю на організм.

Також можна взяти справу в свої руки і спробувати прискорити процес вивітрювання пінного напою. Але й тут слід бути обережними, уникаючи поширених помилок. Приміром, хоч холод і сприятливий для витвереження, перебування на морозі не звільнить кров від спирту. Ця міра створює уявне відчуття ясності свідомості, але рівень алкоголю від цього не знизиться.

Крім того, не варто надто довіряти розрекламованим препаратів швидкого витвереження. Ці кошти лише маскують ознаки сп’яніння, в той час як спирт в крові залишається на колишньому рівні. Алкотестер таким способом точно не обдурити.

Тим не менш, є кілька перевірених способів, які допоможуть пива швидше покинути ваше тіло:

  • пийте більше рідини зразок чаю або трав’яних відварів;
  • прийміть підбадьорливий контрастний душ;
  • прогуляйтеся на свіжому повітрі, особливо якщо на вулиці прохолодна погода;
  • гарненько виспіться.

Також незайвим буде вживання ентеросорбентів, які допоможуть попередити інтоксикацію, виганяючи продукти розпаду алкоголю із шлунково-кишкового тракту.

Переваги пива в порівнянні з іншими алкогольними напоями

Смак, легкість і вартість пива – не єдині плюси цього улюбленого багатьма еліксиру бадьорості або, навпаки, розслаблення. Якщо порівнювати його з іншими спиртними напоями, до плюсів можна віднести і швидкість утилізації нашим тілом. Існує таблиця, яка вказує, через скільки часу алкоголь виводиться з організму, – її даними можна скористатися для порівняння з пивом.

Отже, 100 г коньяку і горілки в середньому потрібно до 5 годин для вивітрювання. Це ж кількість міцного вина виводиться приблизно за 3,5 години, а легкого вина або шампанського – за 1,5-2 години. А ось любитель пива виявиться вільним від 100 г напою вже через 30 хвилин після його вживання.

Природно, дані коливаються в залежності від вищевказаних факторів. Але навіть при цьому швидкість, з якою «випаровується» пінний напій, набагато вище в порівнянні з будь-якою іншою продукцією алкогольної індустрії.

Вживання пива сьогодні набула міжнародних масштабів. Це особлива культура, яка об’єднує шанувальників пивоварної галузі по всьому світу. Однак не варто забувати, що цей продукт відноситься до спиртним напоям, і пам’ятати про особливий вплив алкоголю на людський стан і поведінку.

Залишити коментар