Часник і лимон від холестерину: думка лікарів

У глобальній павутині можна знайти інформацію практично про все на світі. Великий обсяг контенту присвячений рецептами народної медицини від всіляких розладів і хвороб. Так, можна зустріти інформацію про очищення судин часником, лимоном і медом. За відгуками користувачів лимон і часник моментально очищають судини від тромбів і сміття. Але чи так це насправді? Звернемося до відгуками фахівців про ефективність часнику і лимона для чищення судин. Але для початку подивимося, що це за засіб таке.

Пропорції часнику, меду та лимона для складу цілющого засобу

Дивлячись на набір продуктів, можна відразу сказати, що приготоване засіб буде дуже цілющим, адже кожен інгредієнт (мед, лимон, часник) є універсальним у засобах народної медицини. Вони багаті на вміст різних корисних речовин, необхідність яких для організму незаперечна.

Об’єднує продукти здатність стимулювати обмінні процеси, підвищувати і зміцнювати імунітет, впливати на багато важливих функцій організму. Чи Правда, що лимон і часник моментально очищають судини від тромбів і сміття?

Зважаючи порушених обмінних процесів, у кровоносних судинах можуть накопичуватися погано розчинні, важкі речовини, наприклад холестерин, утворюючи так звані бляшки, від збільшення яких згодом посудина може бути повністю закупорений тромбом. Так ось:

  1. Часник здатний знижувати рівень холестерину низької щільності, в противагу підвищуючи рівень корисного (високої щільності). А ще він відмінно бореться з вірусами і бактеріями, розчиняє сольові відкладення, що накопичуються в судинах.
  2. Лимон в свою чергу містить велику кількість вітаміну С, речовини, що бере участь в очищенні судин.
  3. А цілющі властивості меду настільки різноманітні, що серед іншого, звичайно ж, є і противоатеросклерозные.

Як же зробити складу, в якій пропорції потрібні мед, лимон і часник?

Інгредієнти: 4 лимона в шкірці, зубки 4 головок часнику, 4 ст. л. меду, 3 л теплої води.

Змішування: лимон і часник перебити в блендері, перекласти в бутель, додати мед і воду доверху.

Наполягання: троє діб при кімнатній температурі.

Прийом: перед вживанням процідити, пити по 100 мл 3 рази на день.

Курс: рекомендовано осилити 4 банки настоянки.

Повторний курс (за необхідності): не раніше, ніж через 12 місяців.

Відгуки спеціаліста про часник та лимон для чищення судин

«У часнику міститься аліцин, який ефективно розчиняє холестеринові бляшки. Дотримуючись курсу прийому, очищення судин часником з лимоном і медом пройде порівняно швидко. Але є одне «але», якщо часникові продукти вживати постійно, в організму виробляється несприйнятливість до аллицину. Таким чином холестерин знову почне накопичуватися. Ось чому потрібно дотримуватися точності дозування і тривалості профілактики. І якщо для часниково-лимонної водної настойки інтервал між курсами – не менше року, то курс із застосуванням спиртової настоянки можна повторити не раніше, ніж через 5-7 років».

Часникові кошти дуже сильні, тому з ними потрібно бути гранично обережними. Обов’язково потрібно отримати дозвіл від лікаря на проходження даного виду профілактики. Переконайтеся, що у Вас відсутні протипоказання, а також немає алергії на продукти бджільництва, цитрусові, інші речовини. Не перевищуйте дозування, точно дотримуючись курсу.

Залишити коментар