Бюстгальтери без спини для відкритих суконь і блузок

Красиві сукні з глибоким декольте або відкритою спиною вимагають особливого білизни. Як його вибрати, щоб воно було невидиме для очей, існує бюстгальтер без лямок на спині?

Жінки люблять красиве нижню білизну, можна навіть сказати, що це секретна зброя кожної дівчини.

Ми вважаємо, що воно повинно бути сексуальною і привабливою, вирішувати проблеми, пов’язані з нашими тілами – приховувати недоліки і підкреслювати достоїнства.

Але іноді буває так, що бюстгальтер псує деякі стилізації, наприклад, якщо надіти блузку з голою спиною або відкритими плечима. Бретельки від білизни зіпсують весь образ і будуть виглядати естетично.

Завжди варто витратити час на те, щоб підібрати бюстгальтер і трусики, при цьому їх не повинно бути видно під одягом.

Але як це зробити, коли на вішалці чекає гарне вечірнє плаття з відкритою спиною?

На щастя, на ринку присутні багато видів нижньої білизни дуже цікавих і несподіваних форм, здатних вирішувати самі різні задачі.

Моделі з довгими, обвивають тіло бретелями

Сукня з відкритою спиною виключає традиційний бюстгальтер. Ви повинні знайти модель без застібок на спині, наприклад, в якої лямки продовжені до такої міри, що вони можуть обернутися нижче лінії грудей, щоб сховатися під сукнею, і застегнуться трохи вище талії. Висоту задній частині ліфчика буває можна відрегулювати так, щоб вона вписувалася в глибину вирізу. Альтернативою може бути жіночий ліфчик взагалі без лямок і застібок.

Бюстгальтер без лямок і застібок на спині

У разі якщо потрібно надіти плаття з дуже великим вирізом ззаду, доведеться вибирати білизну зовсім без лямок. Це можуть бути силіконові моделі бюстгальтера без застібки на спині, які складаються лише з філіжанок. Вони виконані з силікону або пінки, а кріплення розміщується між чашечками.

Який тип бюстгальтера без спини краще всього підходить для різних суконь:

  • Якщо виріз у сукні не на всю спину, можна використовувати спеціальний ремінець-подовжувач для зниження лямок. Ця конструкція є досить зручною для суконь з корсетом;
  • Якщо виріз показує практично всю спину, то краще підібрати варіант бюстгальтера з силікону. Такі моделі можуть бути з безбарвними пасками і лямками, що дозволить помітно підняти ліф і поліпшити форму бюста. Ремені можуть бути закріплені по-різному: хрест-навхрест, на шиї і стандартно;
  • Для повністю відкритої спини, ви також можете спробувати знайти так звані чашечки з силікону, які кріпляться до грудей. Але це рішення підходить тільки для жінок з невеликим бюстом.

Цікаві та корисні аксесуари

Якщо ви не знайшли бюстгальтер без лямок на спині і бретелей, також можна використовувати різні спеціальні корисні аксесуари для білизни, які врятують ваш стиль.

  1. Ремінець, що знижує висоту застібки. Іноді ми хочемо надіти топ з досить відкритою спиною, при якому стандартний бюстгальтер буде видно. Для того щоб його приховати, нам треба трохи опустити вниз застібку і лямки. Це допоможе зробити спеціальний ремінець, який подовжить лямки і дозволить опустити вниз застібку на кілька сантиметрів, так щоб її не було видно;
  2. Силіконові бретелі. Це вже досить добре відомі аксесуари, вони надзвичайно корисні і повинні бути у кожної жінки. Ви можете купити їх майже в кожному спеціалізованому магазині. Вони прозорі і просто приєднуються до білизни замість стандартних лямок на той випадок, коли ви одягаєте більш відкриті сукні або блузи. Завдяки їм, ви зможете носити одяг з відкритою спиною і плечима;
  3. Зажим для стягування бретелей. Ідеальний аксесуар, якщо ви плануєте носити топ з асиметричними, схрещеними бретельками або в спортивному стилі. Затискач стягує бретельки спереду або ззаду до середини. Можна, наприклад, прикріпити його ззаду вгорі і надіти плаття з коміром-нашийником і вирізом на спині.

Таким чином, якщо вам важко знайти підходящу модель і розмір бюстгальтера, ви можете придбати зручні аксесуари, допоміжне білизну або силіконові чашечки. Це може бути більш або менш зручним, але завжди практичним рішенням для кожної жінки в залежності від сукні, типу фігури, розміру грудей і інших факторів.

Головне, щоб ви відчували себе комфортно в обраному білизна і плаття. При цьому велике значення має також правильно вибраний розмір і форма білизни.

Лямки не повинні здавлювати шкіру і врізатися в неї, а кісточки не повинні упиватися в груди. Інакше неприємні відчуття зіпсують вам настрій.

Залишити коментар