Брови ниточки: мода та історія

Брови – важлива частина жіночого образу. Від їх форми і навіть густоти залежить вираз обличчя і очей. А мода на них протягом останнього століття змінювалася досить часто. Ще якихось 20-30 років тому на дівчину з природними широкими бровами дивилися б з подивом, вважаючи таку «розкіш» неприпустимою і неакуратною. Сьогодні цим вже нікого не здивуєш.

Але beauty-стилісти знову обрадували модниць – ось він, неймовірний come back, у тренді знову брови ниточкою.

Тонко підмічено

Вперше ниточки увійшли в моду в 20-х роках 20 століття. Щоб бути на гребені моди, дівчата повинні були максимально вищипнути волоски, щоб бути схожими на Марлен Дітріх. Але так як кропітка робота була не всім під силу, то багато жінок просто збривали їх і малювали за допомогою олівця.

У 30-х роках густота залишилася тією ж, але форма набула вигнутість, що надавало жіночим особам нескінченного подиву. Моду на це ввела відома голлівудська актриса – Грета Габо.

Історія моди ще не раз повертала цей тренд. Зокрема, в 90-х і 2000-х. Тоді півмісяці можна було побачити у Мадонни, Гвен Стефані і навіть Анджеліни Джолі.

Ось тільки закінчилося все не надто райдужно. У зірок була діагностована» несмак, а тонкі нитки пішли в небуття.

Але сьогодні відбувається тріумфальне повернення. І глянсові журнали навіть стали створювати цілі добірки фото зірок, на яких з допомогою фоторедакторів майстерно «намалювали» їм вигнуті лінії.

Кому ж підійде така радикальна трансформація зовнішності? Тим, у кого від природи тонкі і рідкісні волоски. Їм лише потрібно буде надати правильну форму.

А ось власницям пишних брів стилісти не рекомендують погоджуватися на воскову епіляцію або кардинальне вищипування, адже існує ризик того, що віддалене вже більше не буде відростати.

Як зробити ниточки в такому випадку? Спробуйте скористатися консилером або тональною основою, щоб затонувати наявні волоски, а щоб вони трималися, можна зафіксувати їх гелем для брів. А поверх намалювати за допомогою олівця потрібну форму і товщину.

Стилісти єдині в думці – мода мінлива. Тому не варто стрімголов кидатися втілювати в життя всі її віяння. Будь-які експерименти із зовнішністю повинні бути виправданими і добре обдуманими. Будьте красиві!

Залишити коментар