Бонбоньєрки своїми руками: схеми і шаблони бонбоньєрок. Новорічні, весільні бонбоньєрки

У сучасному світі бонбоньєрки є атрибутом свят. Найбільшу популярність вони отримали на весіллях, адже саме в них молоді дарують своїм гостям сувеніри.

Зазвичай коробочки сувенірні молодята вручають гостям наприкінці святкового вечора. Також це можна зробити під час обдаровування або відразу розкласти на столах поруч зі столовими приладами. Якщо зробити сувеніри іменними, то можна розподілити посадочні місця для запрошених гостей.

Сувеніри можна придбати готові або замовити за власним дизайном. Деякі майбутні молодята підходять до цього процесу творчо, і роблять бонбоньєрки своїми руками. Саморобні коробочки можуть бути різної форми і кольору.

Чим наповнити бонбоньєрки для торжества?

Перш ніж починати робити шаблони бонбоньєрок, потрібно визначитися з їх вмістом. Традиційно для цього використовують цукерки, мигдаль, печиво або інші солодощі.

Однак сьогодні трохи відходять від традиції, і наповнювачі зустрічаються абсолютно різноманітні. Якщо свято відбувається за задуманим сценарієм або з певною тематикою, то вміст використовують тематичне. Можна покласти оригінальні пакетики з ароматним чаєм. Підійдуть невеликі скляні баночки з різними ароматизаторами.

Якщо свято проводиться в літній час року, коробочки можна наповнити ємностями з натуральним медом, джемом або варенням.

В якості наповнювача можна використовувати фрукти і ягоди.

При більш практичному підході можна презентувати побутові дрібниці: мило ручної роботи, сувенірні свічки ароматизовані, оригінальні декоративні пробки для пляшок. Підійдуть магнітики з датою проведення торжества і фотографією молодят.

Новорічні сувеніри

На сьогоднішній день зміцнилася традиція дарувати подарунки гостям на святах. Це може бути не тільки торжество, присвячене дню весілля або ювілею, але і святкування Нового року. Господарі можуть обдарувати гостей новорічними бонбоньерками.

Як правило, у новорічних коробочках можна зустріти ялинкові кулі з ручним розписом, декоративні свічки. Також оригінальним подарунком стане шоколадна фігурка символу наступаючого року.

Як зробити бонбоньєрки?

Схеми виготовлення сувенірів можуть бути самими різними. Їх можна зробити з тканини, кольорового паперу або картону.

Тканинні мішечки

Найпростіші бонбоньєрки роблять з тканини у вигляді мішечка. Для цього потрібно вирізати коло або квадрат, у центрі помістити подаруночок і зав’язати його стрічкою. Красиво виглядають бонбоньєрки на весілля з блискучого матеріалу, перев’язані атласною стрічкою.

Красиво і оригінально виглядатимуть мішечки з віялом у верхній частині. Для цього сюрприз потрібно розташувати ближче до краю заготовки, закріпити стрічкою.

Круглі коробочки зі знімними кришками

Такі коробочки підходять для подарунків і чоловікам, і жінкам. В них можна покласти невеликий сувенір, що нагадує про торжестві. Відмінною рисою може стати декор. Жіночі подарунки можна прикрасити гіпюром і намистинами, а чоловічі – стрічкою в тон упаковки.

Необхідні матеріали:

 • І кольоровий гофрований картон;
 • Ножиці;
 • Клей;
 • Стрічки;
 • Циркуль або кругла форма;
 • Олівець.

Етапи складання сувеніра:

На аркуші гофрованого картону накреслити 2 кола, на кольоровому картоні 4 такі ж фігури однакового розміру. Це діаметр коробочки. Потім на тонкому картоні потрібно відміряти 3 смуги.

Їх довжина повинна дорівнювати діаметру. Ширина першої смуги дорівнює задуманої висоті коробки, другу треба вирізати на 1 сантиметр менше першої, а третя відрізається самій вузькій – це висота кришки.

Гофрований картон потрібно обклеїти кольоровим. Для цього на кожну щільну заготівлю приклеюють по 2 тонкі кружальця.

Для формування стінок коробки потрібно склеїти першу і другу смуги. Для цього необхідно першу покласти на столі. Другу розмістити на ній так, щоб вона була зміщена від лівого нижнього краю вниз і вправо. Цей зазор повинен бути дорівнює висоті підстави.

Подвійний смужкою обклеїти дно коробки. Щоб зробити кришку, потрібно залишилася вузьку смугу приклеїти до заготівлі з гофрованого картону. Прикрасити готовий виріб за своїм смаком. Стрічку можна прикріпити на кришку або просто перев’язати нею бонбоньерку.

Варто зазначити, що перш ніж робити коробочки, потрібно визначитися з тим, що покласти у таку бонбоньерку на весілля. Це важливо зробити заздалегідь, так як сувенір може не поміститися в заготовлену упаковку.

Шматочки торта

Оригінально виглядатимуть зроблені своїми руками коробочки у вигляді шматочків торта. Їх можна оформити за допомогою кольорового паперу як окремі тістечка, обклеїти пакувальної яскравою папером або перев’язати атласною і гіпюрової стрічкою.

Для їх виготовлення знадобляться:

 • І кольоровий гофрований картон;
 • Клей;
 • Ножиці;
 • Лінійка;
 • Стрічки;
 • Олівець.

Етапи складання сувеніра:

Визначившись з розміром бонбоньєрки, на гофрованому картоні кресляться 2 трикутника однакового розміру. На тонкому картоні робляться аналогічні креслення. Обклеїти кольоровим картоном гофровані заготовки.

Потім з тонкого картону потрібно вирізати 3 смуги. Їх довжина повинна дорівнювати довжині заготовки трикутної.

Ширина першої смуги дорівнює задуманої висоті упаковки, другу треба вирізати на 1 сантиметр тонше попередньої, а третя вирізається по задуманої висоті кришки.

Для формування стінок коробки потрібно склеїти першу і другу смуги. Для цього другу смугу розмістити так, щоб вона була зміщена від лівого нижнього краю вниз і вправо. Цей зазор повинен бути дорівнює висоті гофрованого підстави. Склеїти між собою підставу і стінки, щоб їх краї були на одному рівні.

Склеїти верхню частину бонбоньєрки. Для цього з’єднати залишився кольоровий трикутник з третьою смугою.

Для того щоб такі весільні бонбоньєрки оригінально виглядали в готовому вигляді, їх можна викласти на блюдо у вигляді готового торта. В якості прикраси для таких «тортиків» зручно використовувати квілінг.

Святкові варіанти

Новорічні сувеніри можна прикрасити за допомогою мішури, пластмасових блискучих дзвіночків, ударостійких ялинкових кульок. Красиво будуть виглядати на упаковці сніжинки, вирізані з кольорового паперу.

Для романтичного вечора можна зробити оригінальну бонбоньерку для коханої людини у вигляді серця. Хлопцеві можна подарувати краватку, красиву ручку або запальничку. Дівчина буде рада духам, декоративної косметики або прикрас.

Для того щоб порадувати близьких оригінальними сюрпризами, можна скористатися вже готовими схемами бонбоньєрок або зробити їх самостійно.

Залишити коментар