Біорезонансна діагностика: особливості комп’ютерного обстеження

Для проведення діагностики стану людського організму розроблено безліч інформативних методик, але всі вони припускають певну ступінь вторгнення в тканини і органи. Вплив рентген-апарати, УЗД та іншого устаткування негативно позначається на самопочутті, має побічні ефекти і протипоказання.

Можливо провести дослідження без болю і опромінення, отримавши при цьому достовірну картину захворювання? Відповіддю на це питання стала біорезонансна діагностика.

Біорезонансна діагностика організму – особливості методу

Діагностика – основа лікування, тож пошуку ефективних методів дослідження організму в медицині відводиться важлива роль.

Експериментально встановлений факт існування навколо людського тіла інформаційного поля став основою для розробки методу биорезонасной діагностики.

Природа людського біополя має наукове пояснення – воно створюється електромагнітним випромінюванням на клітинному рівні. Для його реєстрації створені спеціальні прилади, які дозволяють виявити патологічні зміни в організмі.

Як відбувається обстеження

Комп’ютерна діагностика для пацієнта відбувається просто і безболісно. До кінчиків пальців в місцях акупунктурних точок підключаються датчики обладнання. Через них подаються слабкі електромагнітні коливання, розраховані на частоту збудника хвороби, яку необхідно перевірити. В базу даних комп’ютера попередньо занесено близько 50 тис. частот, характерних для різних мікроорганізмів. При виявленні збудника хвороби подається імпульс створює резонанс, що фіксується приладом.

Кожна система людини має унікальні коливання, які змінюються при запаленні та інших патологічних процесах. Графіки негативних чинників також присутні в пам’яті комп’ютера. Вони складені з урахуванням ступеня розвитку захворювання. Проаналізувавши показання апаратури, виявляються патологічні зміни або ранні передумови до них.

Як доповнення до датчиків на пальцях використовуються акустичні навушники. Апаратно-програмний комплекс оцінює стан внутрішніх органів, роботу основних систем, виявляє присутність паразитів.

Процес визначення збудника хвороби аналогічний проведення лабораторного аналізу, коли під мікроскопом визначається вид мікроорганізму. Тільки в біорезонансної діагностики порівнюється частота коливань, яка є унікальною для кожного виду клітини.

Процедура займає 1,5 години, хоча саме сканування організму становить 20 хвилин. Решту часу буде потрібно для аналізу результатів і складання курсу лікування або профілактичних заходів.

Можливості комп’ютерного обстеження

Обстеження організму способом зчитування інформації біополя дозволяє лікарю визначити існуючі захворювання і причини їх виникнення.

Метод надає широкі можливості:

 • виявлення хвороби до прояву її симптомів;
 • виявлення токсинів, важких металів та інших небезпечних хімічних елементів;
 • апарати оцінюють кількість вітамінів, ферментів і гормонів;
 • можливість помітити збій у стані нервової, ендокринної, зорової, імунної, сечостатевої та інших системах;
 • визначення якості харчування;
 • виявлення патологічних процесів у всіх органах;
 • точне визначення алергенів і місцезнаходження паразитів.

Чому обирають біорезонансну діагностику?

  1. Комп’ютерне дослідження дозволяє виявити небезпечні захворювання на ранніх стадіях, що забезпечує успіх їх лікування. Проведення діагностики показано при ризику спадкових захворювань.
  2. Використовуваний метод позбавляє від запальних процесів без застосування антибіотиків.
  3. Збої в ендокринній системі відновлюються без вживання гормонів.
  4. Комп’ютерне обстеження не має аналогів щодо безпеки, воно нешкідливе для дітей і літніх людей.
  5. Обстеження проходить без спеціальної підготовки і займає небагато часу.

Протипоказання:

 • психічні розлади;
 • перший триместр вагітності;
 • носіння кардіостимулятора;
 • гостра стадія захворювання;
 • висока температура;
 • відкрита форма туберкульозу.

Сучасний метод виявлення паразитів

Лабораторне дослідження гельмінтів та інших паразитів проводиться тільки в кишечнику. Тоді як вони можуть поширитися в життєво важливі органи: мозок, серце, печінка.

Присутність паразитів супроводжує безліч симптомів:

 • зниження імунних функцій;
 • підвищена збудливість;
 • анемія;
 • шкірні висипання, екзема, кропив’янка тощо;
 • алергічні реакції.

Апарати биорезонасного впливу знаходять паразитів у всіх частинах тіла і дозволяють провести лікувальну терапію. Електромагнітні імпульси здатні вбити будь-які форми паразитів, не отруюючи організм людини, як протигельмінтні препарати. Вони впливають виключно на глистів, пригнічуючи їх життєві функції. Під дією певної частоти блокується дихання і метаболізм паразитів. Позбавлення від гельмінтів виключить виникнення нових токсинів, призведе до загального поліпшення самопочуття.

Апарати для проведення досліджень

Обладнання для специфічного дослідження створюється в медичних інститутах. Найпопулярнішими розробками стали апарати Оберон і Імедіс.

Потік інформації про стан людини, зчитаний приладами серії Оберон, обробляється спеціальною програмою. Отримані результати виводяться на екран комп’ютера в зрозумілій графічній формі. Біорезонансна діагностика Оберон і системи, розроблені на її основі, реєструють стан клітин, визначаючи його за частотним коливань. З допомогою апаратури і програмного забезпечення можна виявити мінімальні відхилення від норми, які недоступні при обстеженні іншими методами.

Діагностичний комплекс Імедіс об’єднав досягнення в області енергоінформаційного медицини та комп’ютерних технологій. Його функціонування базується на прийнятті цілісності людського організму, тому дозволяє провести повне обстеження всіх систем життєдіяльності за короткий проміжок часу.

З допомогою апарату Імедіс виконується:

 • вегетативно-резонансне тестування;
 • терапія за методом Фолля;
 • тестування медикаментів на резонансну сумісність.

Використовуючи Імедіс, лікар не розмовляє з пацієнтом, а з клітинами організму, отримуючи достовірну інформацію про їх стан.

Прилади Імедіс і Оберон є унікальною російської розробкою, за кордоном немає аналогічного обладнання.

Біорезонансна терапія – зцілення без ліків

Дієвим інструментом у боротьбі з хворобами і паразитами стала біорезонансна терапія (БРТ). Цей метод передбачає відповідне вплив електромагнітних коливань. Резонанс, створюваний приладами, послаблює патологічні системи і посилює нормальні коливання, закладені природою.

Унікальна терапія спрямована тільки на хворий орган, вона не впливає на здорові ділянки тіла. Для пацієнта складається індивідуальна програма лікування. Вона включає вплив біорезонансної апаратури, рекомендації з харчування і способу життя.

Серед переваг БТР можна виділити наступні фактори:

 • знімає больові відчуття;
 • сприяє мобілізації природних механізмів;
 • комплексне лікування забезпечує помітний результат вже в перші дні;
 • період дії не обмежений, не буває передозування та ускладнень;
 • надає негативну дію виключно на певний вірус або паразита;
 • сприяє стійкого лікувального ефекту при хронічних захворюваннях.

Використання біорезонансної діагностики забезпечує точний діагноз у 85-90% випадків і значно скорочує час обстеження. Вживане обладнання має всі необхідні сертифікати, а лікарі проходять обов’язкове навчання перед роботою з унікальною апаратурою.

Залишити коментар