Біоревіталізація і мезотерапія — в чому різниця?

Жіночій красі властиво в’янути. Але представниці прекрасної статі постійно намагаються спростувати це твердження. До процедур, що дозволяє зберегти свіжість шкіри в середньому і літньому віці, відносяться біоревіталізація і мезотерапія. Дами часто замислюються, в чому різниця цих методик і на якому з них зупинити свій вибір.

У списку процедур, пропонованих косметологічними салонами, знайдеться біоревіталізація і мезотерапія. Багато жінок, відомі й не дуже, борються за гарну зовнішність за допомогою таких способів омолодження. Щоб не помилитися, вибираючи, як впливати на свою шкіру, треба бачити різницю між мезотерапією і биоревитализацией, незважаючи на те, що опис цих методик багато в чому збігається.

При першому способі омолодження використовується гуалуроновая кислота з додаванням комплексу корисних речовин. А при другому дана речовина застосовується в чистому вигляді.

Як повертають молодість біоревіталізація і мезотрапия?

Жінці, яка вирішила скористатися досягненнями косметології вперше, не завадить розібратися, в чому суть пропонованих процедур. Для цього потрібно знати, що в молодому організмі виробляється гіалуронова кислота (гіалуронат), яка живить епідерміс. Однак вже після 30 років кількість цієї речовини зменшується, що призводить до старіння і в’янення шкірного покриву. Також, крім згаданої кислоти, стан шкіри поліпшується завдяки багатьом цінним з’єднанням.

Мезотерапія забезпечує усунення недоліків шкірних покривів тіла і особи, зокрема:

 • судинних сіточок;
 • вугрів;
 • пігментних плям;
 • в’ялості шкіри і її неоднорідності кольору.

Такий ефект досягається шляхом введення в дерму синтезованої суміші гіалуронової кислоти, вітамінів, пептидів та інших корисних компонентів. Склад розчину для ін’єкцій підбирається лікарем індивідуально, з урахуванням стану організму пацієнтки.

Біоревіталізація усуває перші зморшки і розтяжки. Під час цієї процедури за допомогою тонкої голки глибоко в шкіру вводять концентровану гіалуронову кислоту у вигляді густої гелеподібної маси.

Основні відмінності тактик омолодження

Коли говорять про біоревіталізації і мезотерапії, не відразу зрозуміло, в чому різниця між цими «уколами краси». Але суттєві відмінності все ж є.

При біоревіталізації дозування гіалуронату більше, внаслідок чого:

 • посилюється вироблення еластичних і колагенових волокон, що відповідають за пружність шкірного покриву і чіткість кордонів особи;
 • клітини захищаються від шкідливих сполук, їх структура поліпшується.

Вже на 2-3 добу після процедури жінки помічають перші результати. Через 2-3 тижні вони можуть похвалитися рівними контурами особи, позбавляються від зморшок, рубців, розтяжок, пігментації.

Синтезований концентрат гіалуронату швидко виводиться з організму. Тому через півроку після уколів вікові зміни знову почнуть псувати жіночу красу.

Мезотерапія призводить до накопичення корисних речовин в шкірі — таким чином, для того, щоб переконатися в її користь, необхідно пройти кілька омолоджуючих курсів. Гіалуронова кислота в розчині для мезотерапії сприяє проникненню в клітини інших лікувальних компонентів, завдяки чому благотворні зміни зберігаються набагато довше.

Як зробити правильний вибір?

Відмінності біоревіталізації і мезотрапии – важлива інформація для вибору процедури. Крім того, вирішуючи, яким шляхом омолоджуватися, потрібно ознайомитися з протипоказаннями обох методик.

Введення суміші поживних речовин заборонено при:

 • виношуванні малюка, грудному вигодовуванні, менструальному кровотечі;
 • гострих інфекціях і запаленнях;
 • епілептичних нападах;
 • серцево-судинних недугах;
 • проблеми з нирками;
 • схильності до опухолевидному розростання грубої волокнистої сполучної тканини;
 • камені в жовчному міхурі.

Чистий гіалуронат не можна вводити в разі:

 • виношування малюка і лактації;
 • прийому медикаментів, що розріджують кров;
 • запальних процесів різної етіології;
 • травм і мікротравм;
 • серйозних хронічних хвороб.

Також можливі алергічні реакції на складові ін’єкцій.

У пошуках відповіді на питання, що краще — біоревіталізація або мезотерапія, враховують вік (наприклад, після 40 років) і ціну курсу.

Дівчатам і жінкам у віковому діапазоні від 25 до 40 років косметологи зазвичай рекомендують мезотерапію. Це пов’язано з тим, що процеси старіння ще не настільки інтенсивні, і погіршення зовнішнього вигляду найчастіше пов’язано з авітамінозом, недоліками догляду, такими дефектами шкіри, як вугрової висип, сухість, пігментація. Щоб вирішити ці проблеми, необхідно насичення шкіри цілим рядом корисних речовин.

Також мезотерапія радує своїх прихильниць більш-менш прийнятною ціною: повне омолодження обличчя буде коштувати від 6 до 12 тисяч рублів, залежно від складу цілющого коктейлю.

Зрілі дами нерідко віддають перевагу біоревіталізації. Комплекс з 5 сеансів може обійтися близько 40 тисяч рублів, зате така методика повертає молодість в найкоротші терміни і допомагає впоратися з серйозними дефектами шкіри, які, як правило, виникають після 40-річного ювілею.

Не варто записуватися на процедури, що мають занадто низьку вартість. Така знижка може бути пов’язана з низькою якістю діючих речовин, які використовуються для ін’єкцій.

Звичайно ж, ніхто не може вибрати процедуру замість вас, таке рішення треба приймати самостійно. Щоб зрозуміти, яка методика омолодження вам підходить більше, визначте:

 • наскільки зміни вашої шкіри збігаються з переліком показань для тієї чи іншої процедури;
 • який результат вас влаштує — швидкий, але короткочасний або тривалий, вимагає терпіння, але більш стійкий;

Прислухайтеся до того, що порадить косметолог після огляду.

Сучасні фахівці давно допомагають жінкам, які засмучені віковими змінами шкіри. Курс біоревіталізації або мезотерапії може зробити її свіжою і гладкою, практично як у юної красуні. Але кожен спосіб омолодження має свої особливості, показання та протипоказання. Вирушайте в салон за молодістю і красою, тільки ознайомившись з цією інформацією.

Залишити коментар