Білий манікюр для коротких нігтів: правила нанесення і оригінальні ідеї

Якщо ви прямуєте моді, то напевно помітили, що у цьому сезоні багато зірок Голлівуду частенько використовували білий манікюр. І сьогодні ми з вами будемо розбиратися, чому ж цей колір є настільки популярним, і як зробити приголомшливий манікюр з його допомогою. Але перш поговоримо про символізм кольору.

Варто відзначити той факт, що в Європі білий колір завжди асоціювався із чистотою й свіжістю. Але була в нього й інше значення: влада і високе положення в суспільстві. Згадайте, в одязі якого кольору найчастіше були королі та імператори? Правильно, в білому.

Тепер, що стосується самого лаку. Якщо ви хоча б раз їм користувалися, то повинні були переконатися в тому, що він досить примхливий.

І для того щоб манікюр вийшов вам обов’язково потрібно враховувати кілька нюансів:

  1. Такий відтінок є універсальним, тому ви сміливо можете надягати практично будь-який одяг. Але при цьому не варто забувати, що за правилами хорошого тону в одязі не повинно поєднуватися більше трьох–чотирьох тонів. А, враховуючи той факт, що білий колір є досить яскравим, то його можна вважати одним з ключових елементів у вашому образі;
  2. Ні в якому разі не економте на лаку. Якщо ви вже вирішили зробити такий унікальний манікюр, то робіть його по-царськи. І справа тут зовсім не в рекламі дорогої косметики. Просто якщо ви придбаєте дешевий лак, то він, швидше за все, буде лягати нерівно на нігтьові пластини. В результаті нігті будуть виглядати так, як ніби ви намастили їх канцелярським коректором;
  3. Такий яскравий колір здатний проявити всі дефекти нігтьової пластини. Тому якщо ваші нігтики в даний момент не в ідеальному стані, то варто віддати перевагу більш темним відтінкам, під якими нерівностей не буде видно;
  4. Якщо вам вже трохи за тридцять, то рекомендуємо вам використовувати тільки глянцевий лак для нігтів. А якщо ви зважитеся використовувати білий з матовим відтінком, то пам’ятайте –є ймовірність того, що шкіра на руках буде виглядати старше, ніж вона є в даний момент.

І ще одне: якщо ви не хочете просто користуватися білим лаком, то можете наносити його одним шаром під інший колір. Так ваш манікюр стане більш яскравим. Освіжити подібним чином можна будь-який колір, крім чорного.

Хочеться сказати і кілька слів про довжину нігтів. На щастя вже минув той час, коли були модними довгі нарощені нігтики, робити що-небудь якими було просто неможливо. І якщо ви хочете виглядати доречно і красиво в будь-якій ситуації, то рекомендуємо робити собі короткі нігті.

Особливості нанесення білого манікюру на короткі нігті

Якщо ви хочете, щоб руки дійсно виглядали красиво, то вам обов’язково варто знати про деякі особливості його нанесення на нігті:

  1. Безпосередньо перед самим нанесенням обов’язково відшліфуйте нігтьову пластину і
    виконайте безбарвну основу. Так ви зможете його вирівняти, і основний відтінок буде лягати рівніше;
  2. Якщо через кілька днів після нанесення лаку ви помітили, що край трохи облупился, то вам варто повністю перефарбувати платівку. Адже будь-які підфарбовування виглядають досить неохайно і вся ефектність лаку втрачається;
  3. Якщо ви противник гель-лаку, то запам’ятайте, що звичайний лак потрібно оновлювати набагато частіше.

Але що робити, якщо у вас немає часу на оновлення нагідок, а виглядати неохайно не хочеться? У цьому випадку ви можете просто покрити нігтьову пластину якимось напівпрозорим лаком з перламутровим блиском.

Але пам’ятайте, що для такого рішення вам все одно знадобиться, хоча б хвилин п’ятнадцять, оскільки навіть напівпрозорому лаку потрібно дати час на те, щоб висохнути.

Білий манікюр на нігті: що робити, якщо нігтьова пластина не ідеальна

Як ви вже зрозуміли якість догляду в даному випадку залежить від рівності нігтя.

Але що робити, якщо вразити оточуючих подібної новинкою хочеться, а ніготь досить далекий від ідеалу. Виявляється, в цьому випадку вам допоможе звичайна щіточка і зубна паста.

Увага! Кращий ефект буде, якщо ви будете використовувати відбілюючу зубну пасту.

Діяти в даному випадку вам потрібно наступним чином: просто наносите невелику кількість зубної пасти на кожен нігтик і трете його щіткою. І вже через кілька хвилин такої процедури можна побачити, що нігтьова пластина стала набагато рівніше.

Зникають після подібних маніпуляцій і залишки попереднього лакового покриття.

Біло-червоний манікюр на короткі нігті

Розповідати про принципи створення звичайного білого манікюру ми вам сьогодні не будемо, адже нанести на підготовлену пластинку білий лак і закріплювач не складе праці. А ось гарний біло-червоний варіант зробити трохи складніше. Отже, для його створення вам знадобиться червоний і білий лаки, дотс, основа, закріплювач і кілька дрібних стразиків для прикраси.

Першим ділом наносимо на нігті основу і даємо їй висохнути. Потім, фарбуємо нігті на всіх пальцях, крім безіменного, в червоний колір. А ось цей один нігтик у нас буде білим. Якщо один шар вийшов нерівномірним, можете наносити кольоровий лак в два шари.

Після того як кольоровий лак висох, беремо дотс і з його допомогою малюємо на білому тлі червоні
квіточки. Робити це потрібно таким чином: просто ставимо крапку і акуратно витягуємо її в сторону до центру квітки.

Поряд з квіточками розміщуємо кілька великих червоних точок, в центр яких можна поставити по одній білій точці. Візуально у вас повинні вийти невеликі червоні кільця.

Тепер що стосується червоних нагідок. На них можемо поставити кілька точок по напрямку від кутикули до краю пальця. Якщо хочете, можете регулювати за допомогою дотса їх розмір. І після того як малюнок трохи підсохне обов’язково нанесіть лак на шар закріплювача, щоб така краса трималася довше. До речі, такий варіант на коротких нігтях може бути і біло-синім.

Але якщо ви хочете зробити синій манікюр, то не варто вибирати занадто темні відтінки. Відмінно в даному випадку підійде бірюзовий або блакитний відтінок. Загалом, як бачите, такий простий манікюр можна виконати швидко і легко.

Чорно-білий манікюр на короткі нігті

Ще одним класичним варіантом манікюру є чорно-білий варіант. І першим видом такого прикраси нігтів можна вважати звичайний горошок. Причому абсолютно не має значення – чи будете ви ставити чорні цятки на білому тлі або навпаки. Головне, дотримуйтеся симетрії і намагайтеся ставити приблизно однакові за розміром горошинки.

Можна намалювати за допомогою дотса кілька чорних пташок на білому тлі. Для цього вам потрібно поставити дві крапки і змастити їх у центр. У результаті повинна вийти своєрідна галочка. Що стосується кількості і розмірів пташок, то подібні нюанси ви повинні регулювати самостійно.

Як бачите, ви можете намалювати собі відмінний манікюр з допомогою білого кольору. І не має значення, буде малюнок червоно-білим або чорним. Головне, віра в позитивний результат.

Адже ви ж розумієте, що красивий манікюр залежить не тільки від квітів лаків, але і від того, як ви доглядаєте за руками, наскільки уважно ставтеся до здоров’я нігтьової пластини.

І звичайно ж, результат багато в чому залежить від практики. Тому починайте з малого і вірте в себе! Удачі!

Залишити коментар