Білий френч на коротких нігтях

Французький манікюр — класика, яка здатна прикрасити будь-які нігті, підійти до будь-якого вбрання і події. Але в своєму традиційному вигляді він нерідко здається занадто простим, занадто нудним, бо майстри пропонують внести різноманітність дизайном.

Звичайно ж, простіше всього довіритися професіоналу чи придбати спеціальні наклейки, але куди цікавіше спробувати самостійно помалювати. Як це зробити і з чого почати?

Класичний французький манікюр: поради професіоналів

Самій акуратною й витонченої, безумовно, виходить робота на акрілата, які дають можливість змоделювати пластину, приводячи її до ідеалу. Якщо ж Вам не подобається ідея повноцінного нарощування — тим більше що самостійно на собі його складно виконати — можна спробувати просте покриття цими матеріалами. Серед переваг такого методу значаться стійкість, міцність нігтя, а також візуальна зміна форми і довжини нігтьового ложа за рахунок використання камуфляжу.

  • Якщо Ви хочете зробити білий френч зі стразами, краще всього скористатися будь-яким светоотвердеваемым матеріалом для кріплення об’ємних елементів: звичайний лак їх так добре не втримає. В якості основи може виступати як акрил, так і гель або гель-лак, які сушаться під УФ або LED випромінюванням.
  • Основна складність полягає в тому, щоб зробити ідеальну лінію посмішки, інакше манікюр не врятує ніякий дизайн. Для цього можна використовувати спеціальні трафарети, а можна виконувати від руки згин тонкої скошеної пензлем.
  • Малюнки на френчі можуть бути абсолютно будь-якими, оскільки він є універсальною непомітною базою. Попередньо рекомендовано потренуватися на папері з роздрукованими шаблонами ліній та завитків, як за прописами. Як тільки рука буде впевнено виводити візерунки на рівній поверхні, можна приступати до розпису нігтів.

Перш ніж приступити до вивчення різних варіантів дизайну для такого манікюру, варто зрозуміти, як його правильно вибирати. Професіонали зазвичай відштовхуються від того, з чим треба працювати, особливо якщо це натуральні, не змодельовані акрилатами нігті. При короткій пластині слід відмовитися від будь-яких поперечних ліній, замінивши їх вертикальними та діагональними. Також небажано перекривати дизайном всю пластину, що тільки зробить акцент на її ширині.

Варіації білого френча з малюнком: фото та рекомендації майстрів

Працювати можна практично будь-яким підручним матеріалом, однак, професіонали радять придбати акрилові фарби на водній основі: по-перше, це подарує Вам велику різноманітність відтінків, по-друге, у разі помилки виправити лінії можна звичайною водою, в той час як лак знімається лише спеціальною рідиною. А якщо під ним така ж лакова основа, вона теж буде знесена, і весь манікюр для окремо взятого нігтя доведеться виконувати заново.

Також Вам знадобляться тонкі синтетичні кисті, які можна придбати в художньому магазині, голка і дотс — металева паличка з кулькою на кінці. Звичайно ж, цим все не обмежується, але для перших експериментів цілком достатньо.

  • Якщо Ви не хочете, щоб дизайн активно кидався в очі, зробіть акцент тільки на безіменному пальці, який можна повністю перекрити візерунком, так і прикрасити ледь помітною витонченої в’яззю.

  • На довгій нігтьовій пластині цікаво виглядає гілочка сакури або ін. квітучого дерева, яка малюється за лічені хвилини. З верхнього кута (1-2 мм від кутикули) в протилежний нижній потрібно вивести кілька нерівних ліній темно-коричневого або чорного кольору. Вони повинні мати різну довжину і до кінчика звужуватися. Після цього блакитний або блідо-рожевою фарбою ставляться маленькі хрестики по довжині цих гілочок. В центрі кожного з них — жовта точка, і такі ж точки повторюють форму будь-якої з гілочок поруч з нею.

  • Дуже незвично і стильно виглядає чорно-білий френч з малюнком — на фото робота виконана за участю акрилатів, але те ж саме можна повторити й на натуральних нігтях, причому, з меншою довжиною. Спочатку малюється чорна лінія посмішки і розтягується по всій поверхні вільного краю. Потім вона сушиться, зверху дуже тонко на половину ширини накладається біла «посмішка». Білим не зачіпається лише безіменний палець: на ньому виконується дизайн-акцент акриловою фарбою — тонкі напівкруглі лінії, заповнюють вертикальні штрихи з центру і дрібні точки на їх вершинах. Доповнити узор можна маленьким (ss2) каменем.

  • Веселий варіант з кокетливими бантиками прикрасить будь-яку довжину: поверх білого вільного краю на всіх нігтях дотсом або товстою голкою ставлять чорні точки (колір ролі не грає). Потім білою фарбою у нижньому куті малюють 2 трикутника, з’єднаних вершинами, в місці їх зустрічі — маленький квадрат: це і буде заготівля банта. Залишається лише тонкою кистю змалювати його, додаючи «складки» та ін. дрібні деталі.

  • А ось білий френч з безліччю завитків по лінії посмішки відмінно підійде для весільного образу, особливо якщо перегукується з візерунками на сукні та/або фаті. На фото дизайн виконаний з червоного френчу, однак колірна гамма тут ролі не грає: головне, підберіть для візерунків ніжні, пастельні тони.

  • Наступне фото — для білого френча на коротких нігтях: візерунки розташовуються вертикально уздовж вільного краю. Тут вже використовується змішання 2-х відтінків, яке досягається за рахунок застосування голки. Уздовж нігтя ставляться крапки червоного і білого відтінку, після чого довільно з’єднуються голкою, що і створює ефект перетікання.

Безумовно, це далеко не все, що можна придумати в якості декору для білого френча. Коли Ви освоїте базові лінії і завитки, варто спробувати свої сили в китайській техніці або техніці подвійного мазка, який виконується плоскими пензлями і дозволяє створювати справжні шедеври.

Залишити коментар