Безконтактний термометр для дітей

Педіатрія визначає, що до піврічного віку вимірювати температуру у дитини бажано щодня. Це дозволить контролювати його терморегуляцію організму, вчасно виявити нездужання, відстежувати процес перегріву або переохолодження малюка. Навіть найменший зовнішній вплив може спровокувати дисбаланс слабкої імунної системи. Підвищення температури тіла – це один з перших ознак боротьби організму з патогенами.

У дорослих на запальний процес вказує температура від 37,1 градуса, тоді як для немовлят нормою вважається межа 36,3-37,3 градуса Цельсія.

Правда, є невеликі труднощі з правильним її вимірюванням. Звичний ртутний термометр у перші місяці життя можна використовувати тільки ректально. Ще є електронні, інфрачервоні, одноразові вимірювальні прилади. Для дітей ідеально підійде безконтактний інфрачервоний термометр.

Що це за пристрій? Як працює цей термометр в процесі вимірювання температури тіла? Які відгуки про безконтактному термометрі для дітей? Про це далі.

«Безконтактний» – це як?

Градусник безконтактний – це високотехнологічний пристрій з принципом дії, заснований на фіксуванні інфрачервоного випромінювання.

Наведений на живий об’єкт прилад визначає інфрачервоне випромінювання і зчитує з нього інформацію. Дані надходять на рідкокристалічний дисплей, яким забезпечений корпус апарату. Технологічна новація вже зарекомендувала себе як зручний, функціональний обладнання для вимірювання температури. Але, незважаючи на всю прогресивність безконтактного термометру, похибки у вимірюваннях коливаються в межах 0,4 градуса. Тому основною рекомендацією при використанні залишається спосіб вимірювання температури в об’єкта перебуває у стані спокою. Що досить складно, якщо температура вимірюється у маленької дитини.

Зате переваги від використання безконтактного термометру для вимірювання температури тіла затьмарюють недоліки:

  1. Визначення температурного режиму в лічені секунди (максимум півхвилини);
  2. Знімні і замінні комплектуючі корпусу, що спрощує дезінсекцію апарату;
  3. Безконтактне вимірювання температури не викликає почуття дискомфорту, зручно застосовувати навіть на новонароджених;
  4. Найбезпечніший спосіб: немає ртуті, скла, немає контакту з тілом;
  5. Універсальність використання: можливість виміряти температуру будь-якого об’єкта, що має інфрачервоне випромінювання.

Виробники вимірювальних приладів пропонують кілька варіантів конструкцій інфрачервоних градусників: безконтактний, вушної, лобовий.

Безконтактний термометр для дітей: відгуки

Світлана, 31 рік: «Зовсім недавно я вперше стала матір’ю. Коли щось робиш в перший раз, хочеться зробити все максимально правильно. Я боялася користуватися ртутним градусником. Ще в пологовому будинку почула про безконтактному інфрачервоному термометрі для дітей. Звичайно купили, хоч і дорогувато обійшлося. Зате з вимірюванням температури тіла сина не маю жодних проблем. Швидко, безпечно, точно».

Єлизавета, 38 років: «Третього вже виховую. Старшим, близнюкам, вже за чотирнадцять, в той час ми не знали про інфрачервоних термометрах, а електронні тільки-тільки стали у нас з’являтися. В цей раз я вирішила бути в усі зброю, вибираючи для малюка найкращі засоби по догляду. Так в арсенал всіляких пристосувань потрапив безконтактний термометр від Чікко. Навіть старші, якщо попрошу, зможуть без проблем вимірювати температуру братові. Користуємося всією сім’єю».

Катерина, 24 роки: «Страшно! Вона така маленька, моя донечка. Все боюся, що зроблю щось неправильно. В аптеці матері і дитини звернула увагу на безконтактні термометри. Коштують недешево. Але, коли мова йде про здоров’я малюка, ніяких грошей не шкода. Звичайно купили! Процес вимірювання температури став простіше нікуди. Кілька секунд і точні дані на дисплеї. Зручно і дуже сучасно».

Безконтактні інфрачервоні термометри швидко набувають популярності. Технологічність процесу зчитування теплового випромінювання здобула успіх серед матерів у всьому світі. До речі, приладом можна користуватися для вимірювання температури поверхні або рідини, наприклад, води у ванночці перед купанням.

Залишити коментар