Атомайзер для духів – мініатюрний помічник у зберіганні парфуму

Атомайзер – це зручний резервуар для зберігання і використання парфумів, є скляною колбою з пульверизатором. Може бути одягнений у пластиковий футляр, або бути «голим». Перший варіант користується більшою популярністю завдяки своїй практичності і безпеки для вмісту ємності.

Коли необхідний атомайзер?

Завдяки атомайзеру, улюблені парфуми можна всюди возити з собою, не турбуючись про цілісність крихкого флакона від виробника. Крім того, якщо ви їдете у відпустку, а вдома на косметичної полиці у вас є не менше десятка різних парфумів, ви можете перелити їх в отливанты і привносити в свій образ новий аромат кожен день!

Конструкція «дорожнього флакона», як називають атомайзери інакше, може бути різною, але принцип роботи кошти один – берегти ваші улюблені парфуми в цілості й схоронності.

Атомайзери для духів – найбільш прийнятне засіб у тому випадку, якщо ви купуєте парфуми у пляшках і флаконах без пульверизатора. Наносити парфум в рідкому вигляді незручно, непрактично, так і, певною мірою, небезпечно для нього. Ви можете упустити пляшку або просто розлити її вміст. Атомайзер, пробник або отливант допоможе вам захистити улюблений аромат від подібних явищ.

Даний предмет важливий у тому випадку, якщо ви збираєтеся в довгострокову поїздку і хочете взяти з собою відразу кілька ароматів, але не маєте можливості перевозити до десяти пляшечок за собою. Якщо вам подарували величезну ємність з улюбленим парфумом, і ви просто не маєте можливості носити її з собою в сумочці, отливант послужить вам добру послугу – тепер ви можете перелити частина парфумерного продукту в спеціальний захисний флакон, і завжди мати під рукою улюблені парфуми.

Бути може, вам сподобався дорогий парфум, і хтось з ваших приятельок вже має його, пропонуючи вам перелити трохи за символічну вартість? Тут теж не обійдеться без цього універсального засобу!

Інший приклад – вам з подругами сподобався один і той же парфум в бутіку. Ви купуєте його вскладчину, що виходить куди більш вигідно, ніж якщо кожна з вас набула б окремо 30-50 мл духів. Після чого кожна переливає собі частину в отливант – і користується.

Зрештою, у вас може зламатися або розбитися вже наявна пляшка духів або туалетної води. Що ви зробили б, не маючи атомайзери? Утилізували б залишки, або просто сумно спостерігали за тим, як вони випаровуються з пошкодженої ємності. А дорожній флакон здатна реабілітувати залишки улюбленого парфуму і продовжити йому життя навіть при такому сумному розкладі.

Якщо ви – прихильниця розливний парфумерії, вам просто необхідний отливант. Якщо ви звикли використовувати принцип «парфум дня» у своїй буденного життя, ви також будете повністю задоволені всіма властивостями цього невигадливого кошти, адже відтепер ви зможете постійно змінювати аромати і підтримувати їх протягом дня, носячи з собою в дамській сумочці.

Якщо ви бажаєте стати «парфюмоманьяком» і постійно тестувати новинки, пробник не тільки послужить вам добру послугу зберігання ваших улюблених ароматів, але і значно заощадить кошти на придбання повноцінних флаконів.

Отливанты обов’язково стануть в нагоді тим, хто віддає перевагу селективну парфумерію. Як відомо, нішеві парфуми здебільшого реалізуються в громіздких ємностях без пульверизатора. Мабуть, один цей недолік апріорі здатний перекреслити всі переваги елітної парфумерії.

Інші сфери застосування

Деякі дівчата використовують атомайзери і в інших цілях. Наприклад, якщо у вас коротка стрижка, і вам доводиться постійно підправляти і укладати зачіску, ви напевно маєте необхідність носити з собою укладальні кошти – лаки, пінки, гелі або помади для волосся. Тепер ви позбудетеся від такої потреби, адже трохи фіксатора можна перелити в пляшку і брати з собою всюди – в спортзал, на морі, у відрядження, і навіть на дачу!

У отливант також можна поміщати деякі ліки і рідкі медикаментозні препарати (скажімо, ранозагоювальні). Наприклад, перекис водню, яка розпилюється на рану, опік або поріз з пульверизатора, діє набагато ефективніше.

Універсальність дорожніх флаконів доведена неодноразово, і мільйони жінок в Росії давно не уявляють свого життя без атомайзери. Якщо ви вирішили приєднатися до їх числа і стати більш практичною – це вірне рішення, яке обов’язково увінчається користю і комфортом для вас.

Правила вибору атомайзеру: з чого почати і що врахувати?

Якщо з атомайзери ви маєте справу вперше, вам повинні бути відомі правила вибору засобу для зберігання парфумів. Отливанты не бувають однаковими, більш того, той атомайзер, що повністю задовольняє вашу подругу, може повністю розчарувати вас буквально з першого застосування.

Кожна жінка пред’являє до конструкції, розмірам і іншим «технічних характеристиках» дорожніх флаконів свої персональні вимоги. Давайте ж розберемося, на що потрібно в обов’язковому порядку звернути увагу, купуючи той чи інший флакон.

Вивчити конструкцію та принцип роботи атомайзери для духів явно недостатньо, щоб задовольнитися результатом покупки. Які ще нюанси слід врахувати при виборі?

Оцінюємо можливість очищення

Якщо вибраний атомайзер не може бути очищений, купувати його – погана затія для тих, хто не є консерватором до мозку кісток. Врахуйте, якщо вам набридне нині улюблений запах, або ви просто захочете урізноманітнити свій образ на невизначений термін, атомайзер доведеться викинути разом з закінченим парфумом.

Тому, якщо ви не дотримуєтеся тієї позиції, що кожна жінка повинна мати свій, єдиний запах, ніби «візитної картки», обов’язково запитуйте продавця про можливості зміни парфуму в тому чи іншому флаконі.

Враховуємо зручність переливання

Перелити духи в атомайзер – справа нескладна. І, зрозуміло, їх не потрібно нікуди «перепшикивать», як думають багато нетямущі.

Останнім «писком» є самозаправляющийся атомайзер для духів, відрізняється новим механізмом заправки. З ним у вас не виникне питання про те, як правильно перелити духи в атомайзер.

Ви не будете розприскувати улюблений парфум і використовувати масу приладів – шприців, воронок і т. д. Для того щоб заправити флакон, досить відкрутити із заводською ємності окружність для натискання (сам пульверизатор), і насадити на неї мобільний флакон спеціальним отвором.

Компактність і захист від протікання

Базове правило підбору кошти для тих, хто постійно носить парфум з собою. Флакон повинен бути досить мініатюрним, але при цьому містким. Важливо, щоб він однаково вільно уміщався як у великій сумці для шопінгу, так і в маленькому клатче для урочистих виходів і світських вечірок.

Рекомендуємо вам утриматися від придбання застарілих варіантів отливантов – звичайних скляних пляшок з розпилювачем. Важливо, щоб конструкція містила в собі пластиковий корпус – це створює додатковий захист від протікання (навіть якщо ваші духи виллються, то потраплять у сам корпус, а не в вашу сумочку).

Футляр також захистить парфум від прямих сонячних променів світла, інтенсивного тепла (все це сильно псує якість парфумів) та ударів. Ну і другорядне бонус – атомайзер в пластиці виглядає куди більш естетично і солідно, ніж його «голий» скляний аналог.

Інші параметри

Але і це ще не все. Обов’язково звертайте увагу на те, до всіх чи флаконам підходить ваш отливант. Ви зіткнетеся з масою труднощів, якщо він є непрактичним в цьому відношенні. Отвір для транспортування повинно повністю відповідати стандартній голці пульверизатора – тільки так ви зможете забезпечити собі гарантію можливості зберігання практично будь-якого парфуму.

Другорядні якості, які також заслуговують уваги з вашої сторони:

  • Дизайн флакона;
  • Герметичність пластикового або металевого футляра;
  • Зручність у використанні (важливо, щоб кнопка розпилювача не заїдала, а ковпачок без зусиль знімався з пляшечки).

Звичайно, ми не можемо дати вам персональне керівництво користувача і споживача – у кожної з вас є свої вимоги до флаконам і потреби до їх використання.

Ми щиро сподіваємося, що загальні правила, наведені в цій статті, допоможуть вам зробити правильний вибір і придбати максимально зручний для вас атомайзер. Будьте чарівні і чаруйте оточуючих ароматом свого парфуму кожен день!

Залишити коментар