Апаратний педикюр – методика проведення, переваги

Класичний педикюр довгий час залишався єдиною процедурою з догляду за ногами, яка дозволяла доглядати за стопами, піклуватися про нігтях, запобігала появі натоптишів, мозолів, вростання нігтьової пластини. З розвитком технологій з’явилася безліч інших методів, більш ефективних і безпечних. Одна з них – апаратний педикюр.

Методика апаратного педикюру

Під час апаратного педикюру не застосовується розпарювання стоп в гарячій воді. Їх обробляють спеціальним засобом, який дезінфікує і розм’якшує шкіру. Також пом’якшувальною розчином обробляють кутикулу. Він впливає виключно на відмерлі шари дерми, не зачіпаючи здорові тканини. Ризик зараження шкірними захворюваннями і виникнення травм при апаратному педикюрі мінімальний.

Суть апаратного педикюру полягає в акуратній обробці ороговілих ділянок шкіри на ступнях різними шліфувальними насадками, форму і абразивність яких фахівець підбирає індивідуально для поверхні нігтя і для стопи.

Апарат для педикюру складається із спеціальної ручки, до якої кріпляться різні насадки. Шліфувальні ковпачки дозволяють добре обробляти всі важкодоступні місця: кінчики пальців, область між пальцями, околоногтевой валик. Також шліфуванням обробляють краї тріщин. При апаратному педикюрі кутикулу не обрізають, а підрівнюють за допомогою спеціальної насадки. Безпечно і безболісно коригується форма нігтів.

На стопі розташована велика кількість нервових закінчень, тому апаратний педикюр – це поєднання косметичної процедури та оздоровчого масажу, який приносить користь всьому організму.

Переваги

Безсумнівний плюс апаратного педикюру – профілактика проблем шкіри. Якщо проводити процедуру регулярно, тріщини будуть з’являтися набагато рідше. Крім того, такий вид педикюру володіє цілим рядом переваг, основними з яких є:

  • відсутність порізів, травм і запалень;
  • мінімальний ризик інфікування під час процедури;
  • економія часу (процес займає не більше 30 хвилин);
  • можливість позбутися від врослих нігтів, глибоких натоптишів і мозолів;
  • більш повільне огрубіння шкіри після процедури, якщо порівнювати з класичним педикюром;
  • відсутність протипоказань.

Лікарі і косметологи рекомендують апаратний педикюр при хворобах нігтьових пластин, таких як потовщення або вростання нігтів, складні мозолі і натоптиші. Якщо на ногах є застарілі мозолі, то під час апаратного педикюру майстер висвердлює їх спеціальним бором, при цьому жива шкіра навколо не травмується. Потім на оброблене місце наноситься спеціальна лікувальна настоянка, яка видаляє залишки мозольного кореня.

Апаратний педикюр показаний людям, що страждають цукровим діабетом. При цьому захворюванні знижується больова і температурна чутливість організму, тому при класичному педикюрі дуже великий ризик травмування стоп. Також апаратний педикюр добре рятує від тяжкості і втоми ніг.

Недоліки

Як і будь-яка косметична процедура, апаратний манікюр має і свої недоліки. Наприклад, при обробці знімається лише невеликий шар шкіри, тому недоглянуті і запущені стопи неможливо привести в порядок за один сеанс. Також ви не відразу побачите результат, якщо на ногах глибокі тріщини або інші серйозні дерматологічні проблеми. Проте вже через 3-4 сеансу шкіра ніг стане помітно м’якше і втратить схильність до сильного огрубіння або розтріскування.

Ще один істотний недолік апаратного педикюру – його вартість. Така процедура на порядок дорожче звичайного обрізного педикюру.

На що звернути увагу

Апаратний педикюр ще не так поширений, як класична процедура, тому, вирішивши вдатися до цій методиці догляду за ногами, необхідно з’ясувати кілька важливих моментів.

Записуючись на сеанс, з’ясуйте, як проходить процедура. Досить часто салони краси пропонують не апаратний педикюр, а змішаний варіант, коли спочатку ноги розпарюють і в процесі обробки використовують елементи і обрізного, апаратного педикюру. Така методика догляду за ногами дає хороший результат, але володіє усіма мінусами класичного педикюру: травми, порізи, можливість інфікування, видалення не тільки ороговілої, але і здорової шкіри.

Ще один важливий момент – кваліфікація майстра. Обов’язково поцікавтеся, де він проходив навчання, який у нього досвід роботи саме по практиці апаратного педикюру. Зверніть увагу, який апарат використовується в салоні. Професійне обладнання для апаратного педикюру володіє високою потужністю і працює від мережі. Якщо майстер використовує портативний апарат на батарейках, значить, ця процедура в салоні не користується попитом і майстер не володіє достатнім досвідом і необхідними практичними навичками.

При виборі фахівця з педикюру прислухайтеся до рекомендацій друзів і знайомих. Пам’ятайте, що неправильно виконаний апаратний педикюр дає погані результати. Вже через тиждень ніжки будуть виглядати неохайно. А при невмілому використанні апарату під час процедури можна пошкодити шкіру або нігтьову пластину.

Відкрийте для себе апаратний педикюр і, швидше за все, ви залишитеся задоволені результатом. Вже через декілька процедур побачите, що ороговіння шкіри стає менш вираженим, менше з’являються тріщини і мозолі. І як результат – м’які п’яточки, свіжа молода шкіра ніг і акуратні красиві нігті. Нехай догляд за собою приносить вам тільки позитивні емоції, дарує красу, молодість і радість!

Залишити коментар