Антивікова косметика: як вибрати і використовувати кошти anti-age

Багато жінок будь-яких косметичних процедур в салонах воліють самостійний догляд за собою в домашніх умовах. Щоб він був грамотним і ефективним, важливо розуміти, які засоби для якого віку можна використовувати.

Антивікова косметика дозволяє кожній жінці впливати на проблеми конкретного віку, попередити або пом’якшити їх прояв. Рейтинг популярних виробників косметичних продуктів допоможе знайти оптимальний варіант для себе.

Щоб креми і сироватки допомогли зупинити плин часу і зберегти молодість шкіри, важливо вміти правильно вибрати антивікову косметику, а також грамотно нею користуватися.

Косметичні продукти для кожного віку володіють різними властивостями в залежності від того, в якому саме догляді потребує жінка після 35, 40, 50 і 60 років. Це потрібно враховувати при виборі баночок і тюбиків.

Класифікація антивікової косметики

З плином життя в шкірі людини відбуваються мільярди процесів, які не видно людському оку, але які вчені і дерматологи дослідили та проаналізували.

Саме дані таких досліджень дають можливість зрозуміти, що відбувається зі шкірою в процесі старіння, і як можна на це вплинути.

Тому і вікова косметика ділиться на великі групи залежно від того, скільки жінці років.

Креми, гелі, сироватки та скраби не просто омолоджують клітини або борються зі зморшками, для кожного віку існує своя програма уповільнення старіння.

На підставі такої класифікації всі косметичні засоби поділяють на такі групи:

 1. Косметика, призначена для дівчат після 25 років. Якості і властивості доглядають коштів спрямовані на ретельну очистку молодої шкіри, зволоження з метою зберегти природний водний баланс у клітинах, а також активізацію обмінних процесів.
 2. Косметика для шкіри після 30 років. Головне завдання засобів для цього віку – збереження її пружності і запобігання появи перших зморшок. Скраби і пілінги потрібно використовувати для м’якого очищення шкіри від ороговілих частинок, а креми і маски – для здійснення інтенсивного зволоження і живлення.
 3. Косметичні продукти, вживані після 40 років, допомагають зберегти у шкірі наявний рівень колагену, оскільки його вироблення до цього віком сповільнюється. Підвищену увагу необхідно приділяти шкірі навколо очей, щоб запобігти її в’ялість і обвисання.
 4. Косметика після 50 років допомагає наситити шкіру колагеном, який самостійно вже не виробляється.

Фахівці з догляду за шкірою рекомендують купувати кілька косметичних продуктів anti-age, щоб забезпечити комплексний догляд. Що стосується фірм-виробників, то тут вибір кожної жінки індивідуальний.

Але, купуючи крем певної марки, краще взяти і очищаючий засіб, а також сироватку і маску цього ж виробника.

Інгредієнти, що входять до складу косметичних продуктів, будуть посилювати дію один одного і забезпечать послідовний грамотний догляд за шкірою будь-якого віку.

Рейтинг лідерів по виробництву антивікової косметики дозволить визначити для себе найбільш підходящий варіант.

Як правильно вибрати антивікову косметику

Щоб креми, гелі і сироватки дали потрібний результат і дозволили жінці зупинити плин часу для її шкіри, важливо навчитися правильно вибирати ці косметичні засоби.

Незважаючи на те, що основним критерієм, на який потрібно звертати увагу при покупці, є зазначений на баночці вік, існують і інші важливі характеристики.

До них відносяться:

 • для якого типу шкіри підбирається косметичний засіб;
 • в який час доби воно буде використовуватися;
 • володіє засіб з УФ-захистом.

Захист від дії сонячних променів повинна бути не тільки в тому крем, який використовується безпосередньо перед виходом з дому. Справа в тому, що саме УФ-промені мають найбільший негативний вплив на клітини шкіри, викликаючи їх передчасне старіння. Тому, вибираючи косметичні засоби, важливо переконатися, що вони спрямовані на її захист.

Важливим моментом при виборі косметики anti-age є відповідність віку. Не варто думати, що якщо шкіра виглядає гарно і молодо, можна взяти крем для меншого віку або, навпаки, щоб підсилити її дію, придбати косметичні засоби для старшого віку. Наприклад, молодій дівчині крем, призначений для жінок після 40 років, тільки заб’є пори і не дасть потрібного ефекту.

Перед тим як купити антивікову косметику, краще всього проконсультуватися з косметологом і дізнатися особливості своєї шкіри. Ні рекламні ролики, ні думка продавця в магазині не можуть бути вагомими аргументами для здійснення вибору, адже їхнє завдання – продати найдорожче засіб.

Між тим, існує безліч фірм-виробників, які намагаються створити оптимальне поєднання ціни та якості своєї продукції, щоб дати можливість кожній жінці правильно доглядати за собою.

Рейтинг найбільш популярних косметичних фірм

На сьогоднішній день у світі існує і функціонує безліч виробників, які займаються вивченням та створенням кращих косметичних засобів. Компанії розташовані в різних країнах і працюють з неоднаковими обсягами продукції, але щодня пропонують жінкам унікальні препарати для підтримки краси і молодості шкіри.

Рейтинг кращих компаній по виробництву антивікової косметики включає в себе:

 1. Фірма лореаль більше 10 років свого існування присвятила розробці і створенню продуктів anti-age. Лінійка косметичних препаратів представлена засобами не тільки для різного віку, але і різного призначення – креми, гелі, сироватки, маски та інше.
 2. Yves Rocher – ще один французький виробник, який у всьому світі відомий використанням натуральних компонентів, масел і прованських трав. Проте якісні косметичні продукти мають і відповідну вартість.
 3. Фірма Lirene – польський виробник, що використовує технологію рідких кристалів. Це підвищує ефективність косметичних засобів у сфері поліпшення пружності і живлення шкіри.
 4. Olay 45+ від компанії Ейвон – косметика за доступними цінами, розроблена для в’янучої і старіючої шкіри.
 5. Російський виробник «Сто рецептів краси» також відомий широким застосуванням натуральних компонентів для створення ефективних, але доступних косметичних засобів. Серед безлічі варіантів баночок і тюбиків можна знайти продукти для будь-якого віку і типу шкіри.
 6. Відома компанія Oriflame розробила спеціальну групу товарів Time Reversing, яка включає в себе широкий спектр доглядають коштів для будь-якого віку. Можна придбати не тільки косметику для шкіри обличчя, а також рук і всього тіла.

Скориставшись рейтингом кращих косметичних компаній, можна вирішити для себе, яку продукцію застосовувати для щоденного догляду. Важливе правило – регулярність і сталість. Щоб підтримувати здоров’я, молодість і красу шкіри, потрібно щодня приділяти їй увагу.

Антивікова косметика працює за принципом накопичення, тому, якщо використовувати її час від часу, ніякого ефекту не буде. Хоча думка про те, що якщо перестати застосовувати косметичні засоби anti-age, шкіра почне старіти швидше, помилково.

Вона просто буде старіти у своєму ритмі, в залежності від харчування жінки, навколишнього середовища і впливу зовнішніх чинників. А гарні косметичні засоби здатні мінімізувати такий вплив і підтримати її тонус, пружність, красу.

Тим більше, що більшість виробників пропонують доступні ціни на свою продукцію. Важливо пам’ятати, що найкраща антивікова косметика – це та, яка підходить віку і типу шкіри жінки.

Залишити коментар