Амулети та обереги з дерева

Дерево — це потужна енергія. Герої билин обіймають березу і називають красунею. І навіть персонажі казок шанобливо звертаються до дерева і просять приховати і захистити. Слов’янська культура не дарма оспівує і прирівнює до дерева живим істотам.

Дерево не гине, і навіть розійшовшись на предмети, продовжує зберігати в собі міць і невідому силу. Стародавні традиції не забуваються, а лише йдуть у тінь, щоб повернутися через століття. Саме це і сталося з дерев’яними амулетами. Коли-то вони були символом захисту і надії для далеких предків, а сьогодні талісман з дерева популярний у сучасників.

Багатогранний вплив

Сила і спрямований вплив талісмана залежить від того з якої породи дерева він виготовлений. Здавалося б, дрібниця, але кожне дерево накопичує в собі свій запас, який віддасть з великим задоволенням. Але перш ніж просити, слід зрозуміти, що обереги вже заряджені природою і поміняти цей зашифрований код неможливо.

Амулети з дерева можна розділити на кілька груп:

  • Обереги з дерева, які дарують захист і допомогу жінкам;
  • Талісмани для впевненості в собі і супутньої удачі;
  • Амулети для захисту здоров’я, фінансів і благополуччя.

Дерева захисники

Березу і вишню вважають покровительницами жінок і дерев’яні талісмани можуть віддати всю свою силу свого господаря.

Вони подарують здоров’я і терпіння, а також мудрість, якої потребує будь-яка жінка. Крім того, вишня і береза оберігають жінок від хвороб і допомагають зустріти любов або зберегти вже знайдену.

Ясен відносять до більш чоловічим амулетам з дерева. Він допоможе стати твердим і непохитним у низці життєвих труднощів. Дуже важлива якість для сильних і впевнених чоловіків.

Дуб використовують для виготовлення талісманів, які приносять мудрість своєму власникові. Така річ — оберіг може стати в нагоді людям будь-якого віку. Адже мудрість приходить з роками.

Дерево оливи є захисником спокою і легкості сім’ї і дітей. Заздрісники накладають на благополуччя рідних темний слід? Саме час подумати про амулеті з оливи.

Для учнів школи та студентів ідеально підійде ліщина. Він налаштовує на пізнання. Інформація буде краще засвоюватися, а страх і нервове напруження пройдуть остаточно.

Обереги з кедра будуть залучати грошове благополуччя і потоки відкритих можливостей для поповнення капіталу.

Завдяки страшилок, осика стала уособлювати засіб для боротьби з вампірами. Почасти це можна вважати правдою. Амулети з осики працюють як губка і вбирають погані посили, негатив заздрісників і посили для руйнування доброї аури.

Вербна дерево стане сприяти вдалому початку і швидкого кінця. Просто все нове і важливе буде проходити як по маслу. І це стосується будь-яких справ і звершень. А погане і важке буде зникати безслідно і не залишати в пам’яті темних плям.

Амулети з ялинки і сосни підійдуть для неспокійних і запальних людей. Вони будуть налаштовувати їх на хвилю спокою і благодаті.

Амулети з дерева яблуні покликані захищати ніжні почуття закоханих. Обереги, виготовлені з цього дерева, будуть зберігати вогнище і берегти пару від зовнішніх подразників, які нерідко руйнують щасливі сім’ї.

Форма амулета

Дерев’яний амулет може мати будь-яку форму. Але частіше за все з дерева роблять обереги у вигляді сонця або рун.

Дерев’яні талісмани можуть символізувати своїм виглядом будь-які вигини або навіть просто мати геометричну форму: кулі, кубики або трикутника.

Крім амулетів у вигляді мініатюрних предметів, можна використовувати дерева цілком. Наприклад, маючи приватний будинок можна посадити у дворі дерево, підтримка і сила якого потрібна найбільше.

Талісман можна вирізати самостійно і покрити його захисним лаком.

Увага! Є думка, що покрите дерево втрачає вихід своєї енергії.

Кожне волокно випромінює силу, а глянсове покриття заважає. Тому краще вирізати амулет і відшліфувати його щоб не було скалок. На цьому обробку можна вважати завершеною.

Будь талісман краще робити своїми руками. Так, можна досягти особливого контакту з матеріалом. Саме за рахунок обміну теплом, дотиками і диханням, звичайний предмет набуває магічні властивості.

Перед тим як здобути шматочок дерева (найчастіше використовують гілки або пеньочки), слід просити у дерева вибачення за завдану шкоду і біль. Потрібно подумки називати дерево по імені і просити у нього виконання своїх бажань за допомогою маленької частинки, яку забирають у нього.

Догляд за амулетом з дерева

Як і будь-магічний предмет, амулет з дерева вимагає правильного поводження та догляду.

Обереги слід носити щодня. Якщо мета досягнута, то це не значить, що талісман можна викинути. Цей вчинок може все зруйнувати і викликати гнів амулета до своєму господареві.

Періодично слід давати відпочинок своєму помічникові. Дерево — це живий шматочок природи, тому талісман насититься додаткової енергетикою, якщо покласти його на траву, залиту сонячним промінням. Така підзарядка залатає діри, які утворюються на оберіг у процесі постійного захисту і атаки на негатив. Після, його можна використовувати в звичайному режимі.

Амулети з дерева знайдуть ще більш потужний вплив якщо носити їх на червоній мотузці. Таке поєднання дозволить використовувати амулет за призначенням і водночас захищати його господаря від пристріту і псування з допомогою червоної нитки натурального походження. Небажано демонструвати талісман і розповідати про його властивості. При втраті оберегу не варто сильно засмучуватися. Можна буде виготовити новий, але це не завжди так просто, як здається на перший погляд. Тому краще бути більш уважним до таких доленосних предметів.

Слов’янські народи з особливим трепетом ставилися до дерева. Воно було всім. З нього виготовляли знаряддя праці, меблі і навіть посуд. Предки більш серйозно ставилися до захисту своїх сімей і житла від темних сил. Саме з цієї причини амулети з дерева були цілком очікувані. За це можна подякувати, адже сьогодні можна лише втілювати в життя те, що давно було вгадано вже дуже давно!

Залишити коментар