Алкоголь і Диспорт: наслідки одночасного прийому

Диспорт – це засіб, який застосовується у сфері косметології для усунення мімічних зморшок в зоні перенісся, лоба, очей. Мімічні зморшки, пов’язані з емоційними проявами, зустрічаються повсюдно і не завжди з’являються в результаті вікових змін. Вони можуть виникнути досить рано в силу надмірної рухливості лицьових м’язів, закладену генетично.

Досить часто косметологічні салони відвідують саме з цієї причини. Боротися з цим косметичним дефектом в таких закладах воліють за допомогою Диспорту або Ботокса.

Коли і кому можна робити укол Процедури?

Препарат вводиться в організм шляхом ін’єкцій. Цей захід займає зовсім мало часу, але попередньо потрібно проконсультуватися з лікарем з приводу визначення показань до ін’єкцій.

Такими є:

 1. Гіперкінетичні складки (мімічні зморшки) в зоні лоба, перенісся, навколо очей;
 2. Гостра необхідність у корекції брів, форми губ, кутиків рота. Тобто процедура дозволяє усунути носогубні складки;
 3. Гіпергідроз – патологічно підвищена пітливість пахв, стоп, долонь і інших частин тіла.

Цей засіб широко використовується не тільки в сфері косметології, але і в області медицини, приміром, у комплексі лікування порушень тонусу м’язів, а також в терапії деяких офтальмологічних патологій.

Чому і коли не можна застосовувати Диспорт?

Перед процедурою лікар повинен обстежити пацієнтку на предмет протипоказань.

Тимчасова відстрочка заходу може знадобитися в таких випадках:

 1. Дитячий віку – процедура протипоказана дітям до 12 років;
 2. Курс лікування антибіотиками, антикоагулянтами, баклофеном або антиагрегантами;
 3. Період виношування дитини і грудного вигодовування;
 4. Наявність інфекційних захворювань.

До абсолютних протипоказань для прийому (введення) препарату належить:

 1. Підвищена чутливість до подібних засобів. Якщо раніше у людини виникали різного роду алергічні реакції на медикаментозні препарати білкового походження, потрібно в обов’язковому порядку повідомити про це лікаря;
 2. Патології крові, пов’язані зі згортанням, приміром, лейкемія, гемофілія;
 3. Хронічні хвороби органів системи дихання;
 4. Субклінічні або клінічні прояви нервово-м’язових патологій.

Чи можна вживати алкоголь до і після введення Процедури?

Це питання турбує багатьох відвідувачок салонів краси. Справа в тому, що Диспорт відноситься до розряду медикаментозних препаратів, тому виникає безліч питань з приводу його поєднання з іншими подібними засобами і, звичайно ж, спиртним.

Чому ж не можна вживати алкоголь після Процедури і перед його використанням? Скільки потрібно утримуватися від спиртного? Наскільки небезпечно це поєднання і які наслідки виникають під час одночасного прийому алкоголю і введення ліків?

Лікарі і косметологи в один голос вкрай не рекомендують пити спиртне як до проведення косметологічного заходу, так і після нього. Однак фахівці розділилися в думці, скільки можна пити алкоголь до і після Процедури. Одні лікарі дотримуються думки, що вживати спиртне не можна лише за добу до ін’єкції, а також ще кілька днів після такої. Інші ж вважають, що не варто пити алкогольні напої за 2-3 дні до заходу і утриматися від нього ще протягом 7-10 діб після такого.

Чому ж алкоголь протипоказаний до і після Процедури?

Справа в тому, що останній в деякій мірі є токсичною речовиною, яка діє досить глибоко.

При одночасному впливі на організм двох токсичних речовин можуть виникнути негативні наслідки, починаючи від нейтралізації дії ботулотоксину і закінчуючи розвитком алергічних реакцій.

Наслідки одночасного прийому Диспорту і алкоголю можуть бути дуже непередбачуваними і призводити до небезпечних ускладнень. Тому можна з упевненістю сказати, що їх сумісність повністю негативна.

Вплив нікотину та алкоголю на введений Диспорт

Спиртне призводить до розширення кровоносних судин, посилення місцевого і загального кровотоку. Косметологічний препарат Диспорт повинен діяти локально, тобто посилення кровообігу після уколу може призвести до зниження його ефективності.

Варто відзначити і той факт, що при вживанні алкоголю більшою мірою спостерігається гіперемія (повнокров’я) верхньої частини тіла, включаючи обличчя, адже препарат вводиться саме в цій зоні.

Обмеження пов’язане і з потенційно ймовірним впливом спиртного на нервово-м’язову передачу, яка пригнічується при ін’єкції препарату, особливо при введенні у великі м’язи (медична практика). Зараз в сфері медицини проводяться відповідні дослідження щодо впливу спиртного на рецептори центральної нервової системи людини.

Алкоголь умовно вважається міорелаксуючою та наркотичною речовиною, і ступінь
вираженості цих ефектів дозозависима та індивідуальна. Це ж стосується і нікотину. Однак такі процеси вкрай небажані при косметологічних і медичних процедурах, які передбачають введення Диспорту. При індивідуальній непереносимості, вираженому впливі спиртного можуть порушитися процеси передачі збудження в синапсах з подальшим порушенням розподілу Диспорту.

Побічні дії препарату

Ускладнення в основному виникають тільки при порушенні дозування, помилку у виборі оптимальної точки введення, недотриманні стерильності, однак їх досить просто усунути.

Можливий негативний вплив на організм може проявлятися в наступних стану: набряклість століття; двоїння в очах; локальна болючість (у місці ін’єкції); головний біль; алергія.

На закінчення потрібно ще раз зробити наголос на тому, що жінкам, які педантично відносяться до питань своєї краси, вкрай не рекомендується вживати алкогольні напої будь-якої міцності під час курсу введення Диспорту.

Залишити коментар