Афала або простамол — що краще?

Сьогодні простатит, що називається, крокує по планеті. Він виявляється у кожного другого чоловіка, викликає дуже неприємні симптоми і загрожує безпліддям.

Засобів лікування запалення простати багато, але часто представники сильної статі намагаються зробити це за допомогою фітопрепаратів, таких як афала або простамол. Що з них краще?

На що здатна Афала?

Цей препарат призначений для лікування аденоми передміхурової залози. Виробляється в Росії. Хоча з’явився він в аптеках не так давно, швидко придбав популярність серед чоловічої частини населення. Щоб розібратися в тому, чи може Афала стати Вашим порятунком від простатиту, пропонуємо вивчити інструкцію по застосуванню, а також дізнатися ціну, відгуки лікарів і пацієнтів про це засобі.

Це не синтетичний лікарський препарат, а гомеопатичний засіб. Воно проводиться у вигляді таблеток, його діючою речовиною є очищені антитіла до простатоспецифическому антигену (3 мг). В якості другорядних компонентів використовуються лактоза, целюлоза і магнію стеарат, грають роль наповнювачів.

Показанням до прийому є різні форми простатиту, аденома передміхурової залози і порушення сечовипускання (біль, утруднений вихід урини, часті позиви до спорожнення сечового міхура) у чоловіків. Засіб діє вибірково – тільки на клітини простати, не втручаючись в роботу інших органів.

Афала виробляє такий ефект:

  • зупиняє ріст аденоми;
  • купірує запалення;
  • знижує обсяг залишкової сечі;
  • усуває больовий синдром та дискомфорт;
  • покращує процес сечовипускання;
  • розширює протоки передміхурової залози, що допомагає виходу секрету простати;
  • відновлює потенцію.

Так як концентрація активної речовини в кожній таблетці дуже незначна, пити їх треба тривалий час, а ефект буде помітний лише через 1-3 місяці від початку лікування. Приймати слід відразу по 2 таблетки. Їх поміщають в рот і тримають там до повного розчинення. Робити це необхідно між прийомами їжі 2 р. на добу – вранці і ввечері, в один і той же час 4 місяці. Потім зробити перерву на 1,5-2 місяці і повторити курс терапії.

Якщо симптоми простатиту виражені яскраво і заподіюють пацієнту великий дискомфорт, то перші 2-3 тижні з дозволу лікаря можна пити в день 8 таблеток — по 2 штуки в 4 прийоми.

Важливо! Прийом препарату може супроводжуватися розвитком диспепсичних явищ: підвищеного газоутворення, печії, відрижки, розлади стільця, нападів нудоти. Це не є сигналом до скасування гомеопатичного засобу, а вказує на перевищення дозування. У такому випадку лікар повинен переглянути схему лікування.

Хоча це засіб створено на базі натуральних компонентів, у нього є протипоказання. Так як в ньому міститься лактоза, не рекомендується прописувати пацієнтам, які страждають вродженою галактоземією, з лактозною недостатністю та синдромом мальабсорбції галактози або глюкози.

Ціна препарату: упаковка з 40 табл. варто 195 руб., з 100 – 250 руб.

Лікування або самонавіювання? Погляд з боку лікарів і пацієнтів

Афала — безрецептурний препарат. Будь-яка людина може вільно придбати її в аптеці. Урологи вважають її, швидше, профілактичним засобом, яке показане тим, у кого сидяча робота. Прописують його і в якості лікувального препарату, але в комплексі з антибіотиками та протизапальними.

Пацієнти залишають різні відгуки про це засобі: одні схвалюють, інші — ні. Плюси: воно добре переноситься, не викликає побічних дій. Чоловіки, які пройшли курс лікування даним препаратом, відзначають зникнення характерних симптомів простатиту вже через пару тижнів від початку його прийому. Але вони звертають увагу на те, що слід точно дотримуватися рекомендацій, які містить інструкція, і не кидати лікування на півдорозі.

Але можна зустріти і негативні відгуки про препарат Афала. Їх залишають як лікаря, так і деякі пацієнти, які не помітили ніяких поліпшень. Фахівці стверджують, що цей засіб має «сумнівний» склад. А так як це гомеопатія, не варто очікувати від нього лікувальної дії, а якщо воно і виявляється, то це ефект плацебо.

Простамол: характеристика і думки про фитопрепарате

Ще одне популярне засіб, який широко використовується при гіперплазії простати, Простамол уно (Німеччина). Розглянемо його за тією ж схемою: інструкція по застосуванню, ціна, відгуки. У нього інший склад. Його основний компонент — спиртовий екстракт плодів пальми повзучої, додаткові – желатин, гліцерин, діоксид титану (нейтральний до організму людини), барвники і вода. Шкідливих речовин у ньому немає. Дія та показання такі ж, як і у препарату Афала.

Щоб досягти позитивних результатів у лікуванні, Простамол слід приймати не менше 3 місяців таким чином: щодня після їжі по 1 капсулі (її ковтають, не розжовуючи, і запивають водою або соком) в один час.

Протипоказань у ліків немає, вкрай рідко воно провокує побічні ефекти у вигляді болю в шлунку і висипань на шкірі.

Що стосується вартості, то вона становить від 1400 до 1500 руб. за 60 капсул.

Пацієнти відзначають, що це дієвий препарат. Він позбавляє від неприємних проявів простатиту і нормалізує еректильну функцію, але на швидкодію можна не розраховувати. Урологи попереджають: лікувати простатит фитосредствами неправильно, а ось як елемент терапії його можна приймати.

Так що ж вибрати?

Висновок про те, що краще — Афала або Простамол уно, спробуємо зробити на підставі відгуків фахівців і пацієнтів. Треба відзначити, що другий заслужив більше позитивних відгуків. І це пояснюється дуже просто: Афала – інноваційна розробка, вона ще не встигла завоювати довіру. Крім того, лікарі в принципі не дуже високо оцінюють ефективність гомеопатичних засобів. Тому якщо вибирати між цими двома препаратами, то вони радять віддати перевагу Простамолу. Він все ж складений з рослинних компонентів, включаючи плоди пальми сабеля, а їх ефективність в якості протизапального, противовотечного і антипроліферативного кошти доведена практикою.

Пацієнти, на відміну від медиків, часто не вникають в особливості фармакокінетики, а роблять висновки про те, що краще — Афала або Простамол, за критерієм «допомагає – не допомагає». І виявляється, що і перший, і другий препарати усувають симптоми простатиту. При тривалому прийомі вони виробляють очікуваний ефект і при цьому не підвищують тиску, не викликають інших «побічних дій» і можна практично всім. Тому нерідко свій вибір чоловіка засновують на вартості. За цим параметром виграє Афала. Курс лікування цим засобом обходиться приблизно в 4 рази дешевше, ніж при використанні Простамола. Так навіщо витрачати зайве, якщо результат однаковий? Правда, приймати Простамол зручніше, адже 1 таблетка — це не 4.

Негативні відгуки про ці засоби часто пов’язані з тим, що пацієнтам попадається не оригінальний препарат, а фальсифікат. Як стверджують виробники, їх підробляють дуже часто.

Обидва препарати мають спірну репутацію. Їх плюси – помірна вартість, безпека, відсутність протипоказань і небажаних реакцій. А мінус лише один (але який!) – недоведена ефективність. Тому якщо вирішите використовувати яке-небудь з цих коштів, то спочатку пройдіть обстеження і узгодьте його прийом з лікарем, адже простатит — це серйозно!

Залишити коментар