7 способів підвищення вібрацій людини

Вібрація – це сигнал, посланий людьми всім оточуючим і всесвіту. Людина – свого роду радіостанція, яка не тільки посилає, але і приймає сигнали. Вібрації можна описати як коливання або тремтіння.

Крім коливання твердих тіл, на які справили вплив, більш чутливими є сигнали: звуку, світла, людського організму, землі, всієї галактики. Так як в людині поєдналися вібрації органів, клітин, молекул, утворилася їх сукупність і індивідуальна частота.

Сукупність частот коливань залежить від різних факторів:

 • загального стану організму;
 • від якості прийнятої їжі;
 • шкідливих звичок;
 • пори року;
 • клімату;
 • чистоти думок.

Світле (високочастотні) вібрації бувають у людини, яка перебуває в гармонії з самим собою. Відповідно і всі його органи, як залежні один від одного шестерні, працюють злагоджено.

Роблячи все з почуттям любові, радості, людина стає вільним і щасливим, а частота коливань тонше і вище.

Але досягти такого можна тільки при розкритті духовних якостей. Гармонійно взаємодіючи з Всесвіту, людина насолоджується своїм життям і тоді йде підвищення частоти коливань. Він стає вільним, з’являються таланти, здібності, покращується здоров’я. Це його стан впливає на оточення, сім’ю, друзів і частково на весь світ.

А от людина з брудними думками, з почуттям заздрості, страху, злості вібрує на низьких частотах. Навіть хвороби є наслідком таких коливань, так як мікроби і бактерії, які переносять віруси можуть існувати в сусідстві тільки з низькочастотними вібраціями, високі їх просто знищують. Також негативний вплив мають газети і телебачення.

Що зараз найбільше обговорюють і транслюють по ТБ?

Звичайно, це новини про військових діях, про вбивства, про те, як матері залишають своїх новонароджених дітей… Хто може згадати хоча б 5 гарних подій, про які йшлося у випуску новин за день? А ми це все вбираємо, як губки, і прокручуємо в голові, знижуючи цим частоту своїх коливань.

Але самі негативні хвилі людина випромінює при подразненні і озлобленості. На жаль, настали такі часи, що неможливо постояти в черзі або проїхатися в громадському транспорті і не підчепити негативчика. Тому нам важливо очищатися не тільки зовні – у ванні, прати одяг і прибирати в будинку, але і внутрішньо – через настрій і переважаючі думки.

Способи підвищення вібрацій людини

Що ж робити, щоб досягти високої частоти коливання?

Для початку, поспостерігайте за щасливими людьми. У більшості випадків це здорові, добрі, радісні люди. Не плаче над високими тарифами і маленькою зарплатою, а наполегливо рухаються вперед, працьовиті особистості.

Вони ніби підсвідомо відгороджуються від негативних осіб, їх пліток і вічного невдоволення.

Звичайно, одним лише позитивним оточенням не врятуватися.

Якщо подивитися, з іншого боку, на всім відому фразу, що краса врятує світ, то можна зрозуміти, що про вібрації людини, відомо було вже давно. Просто ми сприймали цю фразу занадто буквально. А треба було просто подивитися на навколишній світ, на синє бездонне небо, на неймовірно величну красу гір, які приховують свої «голови» в пухнастих хмарах.

На розбурхане, таке, що захоплює погляд море або просто уявити собі вигляд нашої землі з висоти пташиного польоту. Хіба не ця краса врятує світ? Якщо ставитися до «матінки природи» з любов’ю, вона віддасть у сто крат. Вона наповнить вас своєю абсолютною гармонією, а прибуваючи в єднанні з нею, ви відкриєте для себе невичерпний енергетичний запас.

Найнадійніший спосіб підвищити частоту коливань, це підключитися до енергії дерев. Зробити це зовсім нескладно. Виберіть для себе улюблене дерево і спробуйте налагодити з ним уявний контакт. Притулившись до нього, покладіть відкриті долоні на його шорстку кору і вдихніть неповторний аромат.

Відкрийтесь назустріч вливається у вас цілющої енергії. І ви відчуєте неймовірний прилив життєвих сил. Підживлюватися краще енергією високих дерев, так як їх верхівки знаходяться далі від землі і відповідно від людей, випромінювальних негатив.

Якщо не завжди є можливість звернутися до сили природи, підвищення частоти коливання можна отримати з допомогою споглядання рукотворної краси: картин, шедеврів архітектури, прослуховування музичних композицій, особливо класики.

Знаходьте красу всіма доступними способами!

Одним з варіантів підвищення частоти вібрацій людини можна також вважати відмову від негативної інформації, що надходить через телевізор, радіо чи газети. Наповнюйте себе позитивом, читайте книги про доброту, щастя і любові.

Найскладнішим способом випромінювати високі вібрації є відмова від звичного харчування. Потрібно виключити м’ясо, яйця та продукти з вмістом штучних добавок. Ідеальним варіантом буде їжа, вирощена на власному городі.

Також існує формула підвищення вібрацій людини. Такою формулою можна вважати молитви і мантри, які підключають нашу свідомість до космосу, налагоджуючи при цьому постійний енергообмін.

З вищенаведених варіантів, кожен може обрати прийнятні для себе і зрозуміти, як людині підвищити свої вібрації.

Зміни при підвищенні вібраційного рівня

Людина, який вирішив почати нове життя і не хоче миритися з хворобами і невдачами, може спробувати підвищення вібрацій, що обіцяє йому в майбутньому:

 • зменшення кількості необхідної їжі;
 • скорочення часу необхідного для сну;
 • сновидіння стануть яскравими і реальними;
 • з’явиться легкість в тілі;
 • проявиться здатність відчувати людей навіть через фото;
 • піде невпевненість в собі;
 • посилиться інтуїція;
 • настане пора розуміння прочитаних книг з глибоким змістом;
 • прийде відчуття задоволеності і закінчення вічних пошуків себе.

Вплив низьких вібрацій на організм людини

Якщо частота коливань людини знаходиться нижче норми, то не можна розраховувати на міцне здоров’я, успіх у роботі і навіть на благополучне сімейне життя. Такі люди можуть мати психічні відхилення та проблеми з законом.

Як ми вже знаємо, людина не лише отримує певні сигнали, але ще й випромінює свої. Вважається, що поганими емоціями може «заразити» особистість, що володіє такими низькими і небезпечними частотами вібрації для людини.

Ми намагались для вас висвітлити складну і неоднозначну тему, а вже вірити і застосовувати таку інформацію, вирішувати тільки вам.

Налаштовуватися на внутрішню гармонію важливо, але не забувайте і про «грубе» матеріальному світі з його проблемами і радощами!

Залишити коментар