Зраджує чоловік: як зрозуміти, що у другої половинки є коханка?

Згідно зі статистикою, близько 70% чоловіків зраджують своїм дружинам, і кожна жінка впевнена чи хоче бути впевненою в тому, що її коханий входить в число останніх 30%. Але буває так, що факти і власна інтуїція наполегливо говорять про зворотне. Іноді ці підозри підтверджуються, і факт зради стає причиною розлучення або як мінімум розладу в сім’ї. Але чи варто відразу припускати найгірше чи слід для початку зрозуміти, зраджує чоловік, але як це зробити безпомилково?

Є ряд ознак, які підкажуть, що у чоловіка з’явилася коханка, але навіть їх не завжди можна вважати «залізними» аргументами.

Причини зради

Звичайно, просто так нічого не відбувається, в тому числі, інтрижка «на стороні».

Ось якими можуть бути причини зради:

  • Не перший рік одружений. Пристрасті цукерково-букетного періоду і перших спільних років життя трохи вщухли, і прокинулося бажання знову стати підкорювачем жіночих сердець. Така ситуація може виникнути вже через 3-4 роки подружнього життя. Практично кожен чоловік з такою психологією намагається переконати дружину, що змінює з причини такої своєї природи. В цілому він говорить правду, якщо дійсно в ньому живе мисливець;
  • Адреналін. Хтось любить екстремальні види спорту, хтось- їздити на машині на величезній швидкості, отримуючи від цього адреналін, а деякі чоловіки отримують його, змінюючи своїм дружинам, придумуючи відмовки і приводи відлучитися з дому до коханки. Суть цієї «розваги» полягає насамперед у тому, щоб про нього нічого не дізналася дружина;
  • Знижена самооцінка. Нерідко в цьому винна сама жінка, яка ніколи ні словом, ні ділом не висловлює своєї гордості за чоловіка, захоплення ним. Цілком можливо, що визнання всіх своїх достоїнств він і піде шукати у коханки;
  • Сивина в голову, біс в ребро. Цю народну мудрість знають, напевно, всі, і вона найбільш точно відображає причину, по якій чоловік зраджує, переживаючи кризу середнього віку. Побут вже давно налагоджено, а діти, яким було присвячено стільки років життя, виросли і зайнялися побудовою своєї сім’ї. Тепер є багато вільного часу і бажання довести собі, що є ще сили для спокушання інших жінок крім подружжя;
  • Криза. Протягом сімейного життя їх декілька, і кожен з них супроводжується труднощами у взаєминах. Вони-то і можуть поселити в чоловіка бажання втекти від проблем і знайти спокій в обіймах іншої жінки.

Причини того, що чоловік зраджує, можуть критися в самій дружині, наприклад, в її поведінці або зовнішності. Рутинна життя, проблеми можуть призвести до того, що жінка перестає бути тією безтурботним дівчам, яка підкорила серце свого обранця.

А якщо від цього ще й постраждала зовнішність – «попливла» талія, волосся з грайливих кучерів перетворилися в беззмінний пучок на маківці, дружина просто перестає залучати чоловіка як сексуальний об’єкт.

Психологи скажуть, що якщо чоловік реагує на такі зміни, значить, не любить по-справжньому. Але життя показує, що представники сильної статі люблять очима, і хочуть, щоб їх обраниця завжди залишалася привабливою для них.

Як розпізнати зрадника?

Є багато ознак того, що обранець ходить «на сторону». Деякі «симптоми», що дозволяють викрити зраду чоловіків, достовірні, а деякі можуть лише ввести вас в оману.

Перш ніж почати складний розмова, перевірте свої підозри, звертаючи увагу на наступні чинники.

Зовнішність

Багато жінок замислюються про неладном, якщо їх другі половинки починають приділяти своєму
зовнішнім виглядом більше уваги. Ви помітили, що в його гардеробі з’явилося багато нових речей, причому вони абсолютно не відповідають тому стилю, якого він дотримувався перш, або парфум, при тому, що раніше він був до неї байдужий. Він відвідав перукарню і несподівано для всіх зайнявся спортом.

Все це повинно наводити на гарні думки, але тільки в тому випадку, якщо ви самі або хтось з оточення щодня нагадували йому про те, що пора б звернути увагу на свій зовнішній вигляд.

Але навіть якщо справа не в вас, не поспішайте думати, що чоловік вам змінив. Якщо у нього є коханка, навряд чи він буде для неї чепуритися, коли вже вона і так звернула на нього увагу. Правда, можливий варіант, що він тільки збирається підкорити її;

Спілкування

Ознакою міцної сім’ї є спілкування, яке присутнє у вашому житті завжди. Помітивши, що коханий став вам рідше дзвонити і менше розповідати про свої справи, постарайтеся поговорити з ним про це. Якщо в розмові він буде баритися і відводити погляд, можна запідозрити недобре.

Але і в цьому разі можливі різні пояснення. Бути може, у нього з’явилися проблеми, які він не хоче перекладати на ваші плечі, або соромиться зізнатися в їх наявності.

Як у цій ситуації зрозуміти, зрадив чи зраджує вам чоловік?

Спосіб все той же – треба відверто поговорити з ним. Звернути увагу потрібно і на секс – став він рідше, не змінилося в гіршу сторону його якість? І якщо зміни є, і причина їх криється не в проблемах зі здоров’ям, і цей факт повинен насторожити;

Прагнення усамітнитися

Підозрювати зраду багато дружини починають, помітивши, що чоловік часто прагне залишитись наодинці зі своїм телефоном або комп’ютером і при цьому з ким-то весь час спілкується. Яким би «залізним» не здавався цей аргумент на користь зради, таким він не є. Важко уявити собі чоловіка, який буде пошепки спілкуватися в спальні за причиненими дверима з коханкою. А якщо це так, то ви дуже скоро зможете зрозуміти, що факт зради є, адже рано чи пізно ці розмови ви розсекретили;

Збільшення витрат

Мова йде про витрати, про які ви дізнаєтеся випадково, знайшовши, наприклад, чек з ювелірного магазину. Не
поспішайте панікувати, подумайте, можливо, найближчим часом намічається якесь свято чи важлива дата, і незабаром ви, а не вигадана коханка, станете щасливою власницею нового прикраси;

Дивна поведінка

Всі приклади того, як це може виглядати, привести не вийде. Мова йде про вчинки, які не притаманні вашому обранцеві, але останнім часом такі дивацтва стали відбуватися все частіше.

Іноді ні всі перераховані вище причини, ні психологічний тест не дозволяють настільки точно визначити зрадника, як ці дивацтва.

Показниками чоловічої невірності часто бувають його затримки на роботі, раптові відрядження, відмова від носіння обручки під різними приводами. Поряд з усіма цими ознаками, достовірними «симптомами» зради є відсутність інтересу чоловіка до сімейних справах, відмова брати вас з собою на різні заходи, зустрічі з друзями.

Нерідко виявити обман можна, помітивши, що чоловік приписує вам смак, фрази, вчинки, слова, які не є вашими. Враховуючи всі ознаки того, як зрозуміти, чи змінює чоловік, ви можете скласти свій власний тест, який дозволить вам відповісти на власне питання.

Які чоловіки не зраджують?

В силу зовнішніх даних і психотипу деяких чоловіків склався стереотип, що найкращими є:

  • Розумні чоловіки. Дійсно, раз коли він одружився на жінці, значить, вона того була варта. Відповідно, і змінювати їй нелогічно і ризиковано;
  • Представники сильної статі «в тілі». Справа не в комплексах, а в тому, що їм просто лінь це робити – їм цілком достатньо виконання подружнього обов’язку з дружиною;
  • Працівники фінансової сфери. Кажуть, їх точний розум не дозволяє їм витрачати свій час і гроші на всякі дурниці – набагато раціональніше проводити час з дружиною.

Наскільки ці твердження правдиві, достеменно невідомо нікому, адже кожна людина індивідуальна, і точно знати, що криється у таємних куточках його свідомості, не може ніхто.

Що робити з изменщиком? Це вирішує кожна жінка сама. Деякі воліють зберегти шлюб будь-якими способами, зрозуміти чоловіка і пробачити. Інші без роздумів виставляють його за двері. Треті хочуть спочатку знайти причину, потім провчити, а потім повернути коханого в сім’ю.

Відновлення відносин після подружньої невірності – процес складний. Якщо ви готові до нього, запасіться терпінням, а пробачивши, не попрекайте в майбутньому коханого грешками минулого при кожному зручному випадку.

Залишити коментар