Збудження у чоловіків: стадії сексуальних відносин і використання афродизіаків

Сексуальні відношення являються важливою частиною життя здорового чоловіка. Статеве збудження у чоловіків може виникнути під впливом різних чинників: зовнішнього вигляду жінки, еротичних дотиків, спогадів про минуле близькості.

Сексуальна реакція сильної статі є сукупністю фізіологічних і емоційних сплесків, які в підсумку повинні викликати оргазм.

Ознаки збудження у чоловіків

Статеве збудження – це реакція організму людини на сексуальну стимуляцію. Його сила і тривалість залежить від гормонального фону, самопочуття, антропологічних особливостей (зріст, колір волосся).

Виникає бажання за своїми проявами нагадує стрес:

 • частішає ритм дихання і серцебиття;
 • розширюються зіниці;
 • змінюється голос, поведінку;
 • підвищується артеріальний тиск;
 • виникає напруженість м’язів;
 • на шкірі з’являються мурашки;
 • посилюється слиновиділення.

У чоловіків основною ознакою сексуального бажання є ерекція статевого члена. Приплив крові в кілька разів збільшує довжину і діаметр органу. Приріст довжини є індивідуальним показником, невеликий член в процесі ерекції збільшується сильніше. Він випрямляється і стає твердим. Відбулися зміни сприяють введенню статевого члена у піхву.

З переходом до близькості збудження чоловіка збільшується, а разом з ним і всі реакції організму. Посилюється частота серцебиття, кров’яний тиск і напругу м’язів. Ритмічне тертя члена об стінки піхви є потужним подразником.

Для продовження статевого акту рекомендується тимчасово припиняти фрикції, щоб знизити напругу. На ерегованому пенісі з’являються виділення, яких не варто побоюватися. Це предсеменная рідина, що грає важливу роль у забезпеченні зачаття.

Оргазм – вершина насолоди, це самий короткий момент сексуальної реакції, що триває всього кілька секунд. Він супроводжується виверженням насіння. У чоловіків скорочуються м’язи тіла, можуть мимоволі вириватися різні звуки, з’являється відчуття ейфорії.

Викид сперми відбувається завдяки ритмічним скороченням гладкої мускулатури. Він починається з невеликих порцій, поступово збільшуючи об’єм сперми. Після перших поштовхів вже ніщо не завадить чоловікові закінчити сім’явиверження. Кожен викид супроводжується сексуальним задоволенням, особливо в області голівки і тіла пеніса.

Після оргазму тіло повертається в звичайний стан. М’язи розслабляються, відбувається відтік крові від члена, та орган зменшується в розмірі. Настає рефрактерний період, при якому чоловік не порушується навіть при фізичному впливі на пеніс.

Фаза рефракції — це час, який необхідно сильній статі для відновлення перед новою ерекцією. Вона не має визначеної тривалості і може становити від декількох хвилин до годин. З віком цей проміжок збільшується. Кут підйому члена в більшості випадків досягає 60-90 градусів. Максимальний пік припадає на 20 років, а після 50 кут помітно зменшується.

Виділення у чоловіків при порушенні

Прозорі в’язкі виділення з ерегированного члена – це нормальний фізіологічний процес. Мастило у чоловіків при збудженні відбувається з допомогою предэякулята. Ця липка безбарвна рідина поступає назовні по сечівнику при підготовці до статевого акту або під час мастурбації.

Джерелом змащення є куперови залози. Їх виділення містять безліч ферментів і слиз.

Прозорий секрет виконує кілька функцій:

 • ізолює залишки сечі в уретрі;
 • частково нейтралізує кисле середовище піхви;
 • змащує сечовипускальний канал для проходження сперми;
 • виділення сприяють безболісному статевого акту.

Мастило у різних чоловіків істотно розрізняється за обсягом. Він може становити від декількох крапель до 5 мл і більше. Основне призначення предэякулята – підготувати сприятливе середовище для сперматозоїдів. Предсеменная рідина нейтралізує кислотність піхви, збільшуючи виживаність сперміїв і шанси зачаття дитини.

У партнерів, які віддають перевагу переривання статевого акту для контрацепції, виникає питання про ймовірність завагітніти при попаданні мастила. Дослідження складу предэякулята показали, що насіння в ньому немає. Але при повторному статевому акті виділення потрапляють залишки насінної рідини, що збереглися в сечовипускальному каналі.

Відсутність або надлишкова кількість мастила у чоловіків не впливає на їхні сексуальні відносини. Будь-який прояв індивідуально, немає строгих шаблонів, в які має вписатися. Насолоджуйтеся близькістю без побоювань і упереджень.

Одним з видів «мастила» головки пеніса є смегма. Ці виділення не мають відношення до статевого збудження. Біла жироподібна субстанція полегшує рух головки члена при виході з крайньої плоті. Але велике накопичення смегми викликає запалення шкіри пеніса і інші неприємності. Щоб цього не сталося, необхідно щодня змивати смегму.

Секрети збудження чоловіків

Сексуальний потяг чоловіка залежить від багатьох факторів. Якщо в період юності він заводиться від однієї думки про близькість, то з віком це стає недостатньо.

Для підвищення лібідо партнера жінці знадобляться специфічні релізери або подразники. У природі самців закладено візуальне оцінювання, тому приймайте звабливі пози для збудження чоловіка, надягайте спокусливе білизна, розпускати волосся. Вид оголених жіночих органів, ознаки бажання партнерки також сприяють зародженню відповідного пориву.

Викликати збудження у сильної статі допомагають різні подразники:

 • слухові;
 • зорові;
 • нюхові;
 • дотикові;
 • еротичні фантазії, фільми та інше.

Підходити до пробудження сексуального бажання у чоловіка потрібно індивідуально. Для цього варто вивчити її звички і уподобання в музиці, їжі, аромати і т. д. Посилити потяг допомагають афродизіаки, це можуть бути спеції, продукти, напої, ароматичні масла.

Серед визнаних збудників статевої активності: горіхи, морепродукти, виноградне вино, пряні трави, зелень, фрукти. Запах олії пачулі посилює чуттєвість і вироблення тестостерону. Молоді люди оцінять запах масла мандарина, вербени або кедра, партнеру зрілого віку підійде ялівець або сандал.

Перед підготовкою романтичного вечора з аромолампами необхідно з’ясувати, чи немає у обранця алергії на приготований афродизіак.

Для деяких чоловіків слова можуть стати потужним стимулюючим фактором. Певні фрази від завуальованого натяку на близькість до відвертої похоті викликають у партнерів статеву активність. Прямолінійність підійде в спілкуванні з добре знайомим об’єктом пристрасті, а розмови про сексуальність або похвала зовнішності сподобаються будь-якому чоловікові.

Дотики різної інтенсивності – прямий шлях до порушення партнера. Одноманітність згубно для сексуальної активності, щоб залучити бажаного чоловіка жінці доведеться вдатися до експериментів.

Почати можна з розслабляючого масажу, поступово охоплюючи різні ерогенні зони і точки. Дотики до грудей і сосків заводять сильна стать не менше, ніж жінок. Дайте партнерові всю гаму відчуття від ніжного погладжування і поцілунків до покусування.

Не варто пропускати спину і сідниці – тут легкий масаж може закінчитися чутливим погладжуванням нігтями.

Внутрішня частина стегон ще одне джерело насолоди для чоловіків, ніжні або жорсткі дотику – вибирають самі партнери. Для ласк потрібно використовувати не тільки руки і губи, але і все тіло. Живіт чоловіка одна з найбільш ерогенних зон. Його дослідження мовою доставить справжнє задоволення. Близькість партнерки від статевого члена, ловлення і очікування швидко приведуть до ерекції.

Пеніс є ерогенною зоною для кожного чоловіка, його стимуляція обов’язково призведе до піку блаженства. Найбільш чутлива і ніжна частина органу – головка. Дотики і стимуляція її мовою змусять партнера забути про все на світі. Вивчивши найбільш чутливі точки чоловіки, ви зможете дарувати йому справжню насолоду.

Лікарські засоби для збудження

Чому у чоловіків знижується статева активність? Відповідей на це питання може бути багато: стреси, перенесені захворювання, вік, втому й інші причини.

Таблетки для чоловіків для порушення сексуального бажання відмінно впораються з проблемою:

 1. Лідером серед стимулюючих препаратів стала Віагра. Таблетки, спочатку створені для вирішення проблем із захворюваннями серця, стали потужним і швидким збудником.
 2. Сиаліс – активний компонент препарату покращує ерекцію. Засіб не впливає на роботу серця і печінки, а також не змінює склад сперми.
 3. Яган-100 – компоненти препарату аналогічні складу Віагри, але він відрізняється меншими побічними ефектами.

Наслідки порушення без розрядки

Сексуальне збудження не завжди закінчується статевим актом. Організм, підготовлений до розрядки оргазмом, залишається в збудженому стані. Якщо такі ситуації носять разовий характер, побоюватися нічого, здоров’ю і потенції вони не загрожують.

Що відчуває чоловік при порушенні без розрядки:

 • дискомфорт або біль в яєчках, легкий набряк;
 • неприємні відчуття в пенісі;
 • поколювання в потилиці;
 • біль внизу живота.

З перерахованих симптомів особливої уваги заслуговує біль у яєчках. Цей орган важливий для чоловічого здоров’я. Він відповідає за вироблення тестостерону і сперматозоїдів. Якщо статеві органи здорові, то неприємні відчуття зникнуть через 4 години.

Больові відчуття в яєчках можуть бути сигналом захворювання. Якщо змінився їх розмір, щільність або біль стала різкою і сильною, то необхідно відвідати лікаря.

Статевий потяг важлива частина сексуального життя людини. При порушенні чоловіки краще застосовувати кілька методів, чергуючи їх послідовність. Це дасть приголомшливий результат.

Залишити коментар