Якою має бути тривалість статевого акту?

Нормальний статевий акт – виходячи з фізіологічних особливостей людського організму, триває від 3 до 10 хвилин. Передчасна еякуляція – якщо все задоволення закінчується протягом 160 секунд, 5 хвилин – вже нормальний час статевого акту. Природа, створюючи людей, дбала не про чуттєвих задоволеннях, а про продовження роду, тому те, що чоловік швидше отримує оргазм швидше, ніж жінка, є нормою.

Тому коли чоловік на питання: «Скільки часу триває твій статевий акт?» — гордо відповідає, наприклад: «Півтори години», він напевно володіє спеціальною сексуальною технікою – і у нього слід повчитися – чи має проблеми зі здоров’ям. Секс, який займає 15 хвилин, здатна виснажити партнерів.

Як збільшити час сексу

Способи, що допомагають продовжити тривалість статевого акту, можна умовно розділити на групи:

 • I – вдосконалення сексуальної техніки;
 • II – поліпшення стану здоров’я, виконання загальних рекомендацій, які допомагають створити надійний тандем з партнеркою;
 • III – використання додаткових засобів, що дозволяють пролонгувати процес.

До цих засобів можна віднести мастило, сексуальні іграшки, вживання лікарських препаратів і підключення афродизіаків.

Вибираючи один з методів, слід хоча б приблизно уявляти, що партнерка відчуває і як влаштований її організм. Ідеальний варіант – жінка легко «запалюється» і в неї швидко виникає оргазм.

Жінка повільно збуджується, і тоді основну увагу потрібно приділити попередніми пестощів. У більшості випадків, якщо до коитусу партнерка підійшла вже повністю розслабленим, статевий акт пролонгувати не доведеться. Партнерка порушується швидко, однак для задоволення чоловікові потрібно постаратися. У цьому випадку партнеру потрібна технічна підготовка.

Техніка чуттєвих задоволень

Як збільшити час статевого акту, з допомогою розширення сексуальних знань, і освоюючи нові прийоми?

Існують основні способи подовження часу:

 1. З допомогою стимуляції ерогенних зон – збудження клітора і петтінга – партнерку підводять до
  оргазму, і тільки тоді приходить час проникнення;
 2. Під час коїтусу стимуляції клітора не припиняється, руху членом проводяться дуже повільно, щоб не збільшити власне збудження;
 3. Для зменшення чуттєвості слід скористатися презервативів. Вибирати його слід так, щоб він відповідав, здавалося б, протилежних вимогам: заспокоював партнера і порушував партнерку. Щільний презерватив з пухирцями найкраще підійде – він зменшує чуттєве задоволення чоловіки і збільшує його для жінки. До речі, в презервативі – навіть якщо виверження сталося – можна піти на 2 захід, і партнерка напевно отримає оргазм;
 4. Щоб задоволення отримала партнерка, потрібно освоїти техніку пролонгації. Перед настанням оргазму чоловік зупиняє фрикції, глибоко дихає і заспокоюється, потім рухи тривають в колишньому темпі.

Статевий акт, що проводиться останнім способом, може тривати годинами, і партнерка обов’язково встигне отримати оргазм, якщо… вона знає партнера чи їй подобається такий метод. Деякі жінки під час необхідних перерв повністю втрачають інтерес до подій, збудження в них іде, і обидва партнери розходяться незадоволені один одним. Щоб подібного не сталося, під час вимушеного відпочинку чоловікові не варто забувати про предмет пристрасті, і пестити партнерку – менш чуттєво, але ніжно.

Способи зупинити еякуляцію

Освоєння таких технічних прийомів зможе підказати, як продовжити час статевого акту.

Деякі чоловіки, виконуючи всі дії за певним алгоритмом, починають відчувати себе роботами.

Їх можна втішити – після того, як подаруєш задоволення партнерці, прийде час думати про себе, і тоді вже можна буде перестати вважати фрикції.

Щоб збудження партнера зростала повільно, спочатку потрібно чергувати глибину проникнень – 3 занурення неглибоких, одне на повну довжину члена.

Член знаходиться у піхву не більше, ніж 81 фрикцию – потім треба його витягти на 4/5 довжини – для тих, хто має нестандартними розмірами: всередині має залишатися близько 2-3 див. Після короткочасного відпочинку коїтус продовжується у такому самому ритмі.

Як тільки партнер починає відчувати, що у жінки наростає збудження, темп збільшується:

 • на 5 глибоких одне неглибоке проникнення;
 • на 7 глибоких одне неглибоке;
 • і далі по наростаючій.

Збільшити час статевого акту допомагають такі прийоми – затиск члена біля основи або обхват
головки пеніса.

Тільки всі ці дії повинен освоїти сам чоловік – якщо їх довірити партнерці, відстрочити еякуляцію навряд чи вийде. Як тільки всі технічні прийоми вдасться довести до автоматизму, а середній час статевого акту буде збільшуватися на 20-30 хвилин без «насильства» над собою.

Зменшити чутливість головки можна після обрізання, але у дорослих эхта операція може викликати небажані наслідки для здоров’я і повернення до сексуальних задоволень розтягується на тривалий період.

Повторний статевий акт

Деякі чоловіки приносять задоволення партнерці по іншому методу – перший статевий акт вони проводять бурхливо і швидко, а під час другого – що проходить набагато довше, ніж перший – вони вже приносять задоволення партнерці.

Цей спосіб виправданий, якщо між статевими актами чоловічий організм здатний відновлюватися за 3-5 хвилин. Молоді чоловіки мають здатність діяти без перерви – в цьому випадку жінка завжди отримує задоволення.

Але чим старше партнер, тим більше часу його організму потрібно на відпочинок, і після 35 років часу, щоб відновитися між статевими актами, буде потрібно від 15 до 30 хвилин. Невже консенсусу в тандемі досягти неможливо?

З віком продовжується не тільки час відпочинку, але і сам коїтус. Чим старше чоловік, тим більше фрикцій він здатний виконати за один підхід. У кожного віку є свої переваги.

Поради від досвідченого чоловіка

 • Пеніс вводиться, коли жінка підготовлена – зволожена слизова оболонка знижує
  чутливість головки;
 • Потрібно навчитися перемикатися на сторонні думки – це допомагає заспокоїти дихання;
 • Під час пауз стимуляція ерогенних зон жінки не припиняється;
 • Продовження статевого акту сприяє невелика доза алкоголю;
 • Після еякуляції потрібно чекати, поки збудження члена повністю спаде, а не висмикувати його різким рухом;
 • Надмірне продовження коїтусу призводить до застійних явищ в органах малого тазу і зворотного забросу насіння в задню уретру, а потім в сечовий міхур, що несприятливо позначається на здоров’я репродуктивних органів.

Кошти, що продовжують статевий акт

Використовуючи для продовження мастило з анестетиком або приймаючи таблетки, завжди слід поставити до відома партнерку – у неї ці речовини можуть викликати алергічну реакцію. Використання афродизіаків повинно обговорюватися заздалегідь. Перед тим, як надіти на пеніс вуздечку, кільця та інші пристосування, потрібно чітко знати, як все це потім знімається.

Бажано, щоб медикаментозні засоби для пролонгування, виписував лікар.

В даний час їх асортимент досить широкий, і необхідно мінімізувати можливість появи побічних ефектів. Посилити чоловічі здібності допоможе раціональне харчування і своєчасний відпочинок. Неможливо доставити жінці задоволення, якщо мозок постійно прокручує робочі ситуації.

Психологічний стан дуже важливо для створення комфортних умов для двох. Тому розслабтеся і отримуйте задоволення!

Залишити коментар