Які засоби від комарів можна використовувати при вагітності?

Вагітність це щаслива пора в житті жінки. Якщо цей період випадає на літній час, це чудова можливість збагатиться натуральними вітамінами з фруктів, ягід і овочів, радіти теплу і сонцю.

Але разом з позитивним завжди є і негативне: це різні комахи, в першу чергу комарі. Укуси комарів для вагітних небажані не тільки з-за свербіння і расчесов, але ще й тому, що будь-який засіб, будь то мазь або спрей, токсичні і можуть викликати алергічні реакції.

Що ж робити в цьому випадку? Як убезпечити себе від комах і не нашкодити?

Знайомтеся, комарі!

Комарі живуть в листяних лісах, біля водойм: боліт, річок і озер. У літній час вони знаходять собі притулок скрізь, особливо в нічний час. Тому, на жаль, комарі – незмінні літні супутники людини. Найнебезпечнішим видом є малярійний комар. Кусає він як звичайний, а ось розносить інфекцію важку.

Які існують засоби по боротьбі з комарами?

Боротьба з комахами змушує винаходити все більше і більше різних засобів по боротьбі з ними. Наскільки ці засоби від комарів шкідливі для вагітних?

Всі прилади та препарати можна диференціювати на кілька груп:

  1. репеленти – засоби, що наносяться на шкіру: мазі, спреї, креми, аерозолі. Не рекомендуються для майбутніх мам. Комарині укуси сверблять, горять, часто болять. Чим краще мазати укуси комарів вагітним? Всі репеленти, так чи інакше, містять хімічні речовини в своєму складі, а додаткова хімія жінці в цей період не потрібна. Тому якщо відчуваєте спокусу мазати укус кремом, краще просто це місце змочити водою, потерпіти або довіритися старому перевіреному бальзаму «Зірочка».

Що ж стосується спреїв і аерозолів, то, незважаючи на імпортних виробників, запах, який виділяють ці кошти, токсичний і шкідливий для майбутніх мам. Тому на питання: «чи можна вагітній використовувати спрей від комарів?» відповідь однозначна: не можна;

  1. фумігатори – це спеціальні прилади, що містять фумігатор, электровещество або таблетки, які при нагріванні виділяють отруєний для комах повітря. Також протипоказаний вагітним. Особливо небажано, щоб майбутня мама надихалася таким запахом на ранніх термінах. Навіть у звичайному стані їх не рекомендується включати в розетку на всю ніч, а після використання слід обов’язково провітрювати приміщення;
  1. ультразвукові. Назва говорить сама за себе. Їх не потрібно включати в розетку, тому що вони працюють без електрики. Високочастотні звуки, які вони видають, відлякують комарів. Прилади також не випромінюють шкідливих хімікатів, тому жінкам в цікавому положенні їх можна використовувати. Винятком може бути лише індивідуальна гіперчутливість до ультразвукам;
  1. антимоскітні сітки. Ці корисні пристосування прийшли до нас із заходу. Якщо ми вибираємо засіб безпеки, тоді це найкращий варіант. Маленькі гратчасті отвори на вікнах і дверях не дозволяють комах проникнути всередину кімнати, але добре провітрюють приміщення;
  1. браслети та наклейки. Не довгострокові заходи. Підходять для тривалої прогулянки в тінистій місцевості. Клеяться або плаття на зап’ястя, щиколотки, можна на одяг або сумку. Варіант захисту підходить дітям і вагітним матерям, так як пластир просочується не хімікатами, а трав’яними екстрактами, запахи яких відбивають у комах полювання підлітати до вас. Це як раз те, що потрібно робити, щоб вагітна не наковталася засобами від комарів;
  1. прості народні засоби. Наскільки б не був шкідливий запах таблетки від комарів для вагітної, він не принесе тієї користі, яку принесуть перевірені народні рецепти наших бабусь. Є ряд запахів, які відлякують комарів: аромат гвоздики, валеріани, лаванди, лимонника, анісу. Можна класти подушечки з сушеними травами на підвіконня, або користуватися аромалампами. Краплі масел, розбризкані з пульверизатора, діють ефективніше при вагітності, на відміну від засобів від комарів, включених в розетку. Завдання кожної жінки – знати особливості свого організму, і бути готовою до індивідуальних неприятиям деяких рослин і ліків.

Будь-які електричні та хімічні компоненти небажані при вагітності. Намагайтеся обходитися надійними підручними засобами.

І навіть якщо боротьба з комахами доставляє вам чимало клопоту, краще зайвий раз проконсультуватися з лікарем, чи можна спрей від комарів вагітним, а не займатися довільній самодіагностикою.

Залишити коментар