Як зробити кучері на короткому волоссі

Легкі кучері на короткому волоссі здатні оживити просту стрижку і вигідно підкреслити риси обличчя. Кучерики вигідно прикрасять коротко стрижені прядки і підійдуть багатьом дівчатам.

Особливості створення кучериків на короткій стрижці

Існує безліч красивих укладок для коротких стрижок, при яких пасма попередньо радять накрутити. Так чому б цими способами не скористатися для оформлення власного природного дару?

Якщо власні кучерики дрібні, то вони будуть грати роль попередньої хімічної завивки – зачіска буде триматися набагато довше. З великими кучерями взагалі можна не церемонитися – ніяких розбіжностей з їх укладання в порівнянні з прямими пасмами не виникне, так як їх доведеться переформувати.

Слід віддавати перевагу расческам і щіток з натуральних матеріалів – хвилясте волосся більше електризуються, цього слід уникати.

Чим завити коротке волосся

В домашніх умовах зробити кучері або хвилі на локонах можна з допомогою наступних аксесуарів:

 1. Бігуді – електро-, термо — або звичайні. Звичайні бігуді можна залишити на ніч. У зачісках сессон і каре прийнято бігуді розташовувати під локонами, в пікс або боб – особливо при створенні вираженої асиметрії – можна накручувати пасма назовні, розташовуючи їх знизу.
 2. Якщо кучері свої природні, то їх краще моделювати з допомогою брашінга і фена. Для того, щоб добитися потрібного результату в домашніх умовах, пасма піднімають від коренів, накручуючи на щітку, і направляють струмінь теплого повітря. Потрібно буде дочекатися, щоб локон повністю просох. Таким способом можна отримати об’ємну зачіску.
 3. Плойка або праску допоможуть створити романтичний образ при будь короткій зачісці – з допомогою цих аксесуарів можна зробити як легку хвилю, так і великі кучері.

Щоб зробити красиві кучері в домашніх умовах, працювати слід тільки з чистими волоссям. Локони будуть більш довговічними, якщо попередньо скористатися яким-небудь з популярних методів обробки волосся – «хімією» або биозавивкой.

Дрібні кучерики на короткому волоссі

Якщо всі дрібні кучерики, то – незалежно від стрижки – виходить ретро-образ – це робить молодих дівчат ще більш юними.

Накрутити дрібні кучерики допоможуть гнучкі тонкі бігуді. Якщо завитки планується зробити трохи більше, то підійде і плойка невеликого діаметру.

Зачіску роблять наступним чином:

 • ділять шевелюру на потиличну і тім’яну зону;
 • довге волосся на тім’яній накручують шапочкою з допомогою гнучких бігудей або плойки;
 • укладають на одну сторону;
 • потиличну зону трохи начісують і фіксують.

Щоб накрутити кучерики з допомогою плойки в домашніх умовах, голову мити не обов’язково. Вона повинна бути чиста, але допускається «вчорашня свіжість».

 1. Спрей або пінку для легкої фіксації наносять на сухе волосся і рівномірно розподіляють пальцями;
 2. тонкі прядки затискають плойкою-щипцями і підвертають всередину.

Якщо потрібна вечірня укладка – кучерики укладають в одну сторону, якщо повсякденна або клубна – завивку роблять в різних напрямках.

Ще один спосіб зробити красиві дрібні кучері для сушки– використовувати фен з дифузором. Стайлінг наносять на вологе чисте волосся, формують пальцями і підкручують дифузором, направляючи струмінь теплого повітря до повного висихання.

Як зробити ретро хвилі на коротке волосся

Хвилі в стилі 20-х років минулого століття навряд чи підійдуть для повсякденної зачіски – це урочиста укладання. Вона добре поєднується з особливим макіяжем – підкреслює очі і губи одночасно – і вінтажній одягом.

Заздалегідь слід підготувати:

 • затискачі – великі невидимки;
 • частий гребінь;
 • фен;
 • лак сильної фіксації.

Якщо накрутити волосся на бігуді, легкі хвилі отримати неможливо.

Алгоритм укладання:

 • потрібно зробити низький косий проділ;
 • пригладити волосся гелем;
 • відокремити пасмо гострим кінцем гребінці з дрібними зубцями;
 • просунути гребінь по росту волосся;
 • потім підняти витягнуту пасмо і закріпити невидимкою хвилю.

Так обробляють всю шевелюру, поки хвилі не будуть сформовані.

Затискачі знімають тільки з сухих пасм, якщо вони залишаться навіть трохи вологими, всі зусилля виявляться марними. Укладання фіксують лаком.

Будь-яку коротку стрижку можна оживити в домашніх умовах не тільки з допомогою колірного рішення, але і використовуючи завивку. У жіночих коротких стрижках рідко використовують пасма однієї довжини – зазвичай залишають довгу чубок, віскі – один або обидва, пасма біля обличчя, подовжену потиличну зону. Знаючи, як зробити хвилі на коротких волоссі, завжди можливо змінити власний спосіб.

Секрети «кучерявих» укладок для короткого волосся

Сучасна зачіска – це не рівні «баранці» на голові, а майстерно укладені локони. Створити видиму недбалість, яка і додасть особливу стильність, досить важко – для цього потрібно знати секрет, як зробити кучері слухняними.

 • Не слід нехтувати градуйованою стрижкою пасм або використанням филировочных ножиць для обробки кінчиків.
 • Проділ потрібно періодично міняти, удосконалюючи образ.
 • Якщо дуже хочеться зробити асиметричну стрижку, з «довгою» сторони слід залишити пасмо трохи довше, ніж це прийнято.
 • При багатошаровій стрижці локони самі лягають на потрібне місце.
 • Щоб збільшити об’єм зачіски, потилицю стрижуть коротко, залишаючи більш довгі пасма над чолом.
 • Вибираючи засоби для фіксації, слід віддати перевагу складу з термостійкими інгредієнтами.

Коротке кучеряве волосся можна укласти в будь-яку зачіску, якщо знати, що робити з кучерями – натуральними або підвитими. Трошки практики і нудну стрижку прикрасять живі локони.

Залишити коментар