Як визначити розмір презерватива: що потрібно врахувати при виборі контрацептиву?

Щоб контрацепція була дійсно надійною і безпечною, треба дотримуватися певних правил. На жаль, далеко не кожна людина приділяє цьому належної уваги.

Як, наприклад, визначити розмір презерватива, що при цьому треба враховувати?

Небезпека неправильного вибору

Напевно, складно знайти хоч одного чоловіка, якому не подобалося б займатися сексом. Але, крім неймовірного насолоди, інтимна близькість не так безневинний, як може здатися на перший і недосвідчений погляд.

Небажана вагітність, всілякі захворювання, що передаються статевим шляхом — це лише невеликий перелік того, що може підстерігати чоловіка, який наважився на випадкову статевий зв’язок. Але як бути, якщо постійної партнерки немає або вони міняються, як рукавички?

В цьому випадку потрібна надійна і якісна захист, яка не підведе в самий відповідальний момент. Але, незважаючи на свою простоту вибору такого засобу контрацепції, далеко не всі чоловіки знають, як визначити розмір презерватива.

Як правило, коли представники сильної половини людства потребують в ньому, вони стрімголов мчать до найближчого кіоску або аптечного пункту і, навіть не намагаючись визначити, яке саме їм потрібно засіб контрацепції, беруть перше, що їм дають в руки. Але вже потім, коли підходить час надягання презерватива, з’ясовується, що він короткий, вузький або взагалі великого розміру.

Але і це ще не найстрашніше, іноді з’ясовується, що закінчився термін його придатності. І в результаті виявляється, що не завжди прийняття поспішних рішень приводить до позитивного результату. Саме тому так важливо знати не тільки, які бувають розміри презервативів, але і вміти підібрати той, який ідеально підійде своєму власникові.

Досить часто можна почути від молодих людей, висловлювання на тему, а чи є розмір у презервативів взагалі? Здавалося б, що в ньому є зерно істини, але така помилка триває рівно до того моменту, поки вони на собі не відчують всі «принади» неправильно підібраного контрацептиву.

Щоб дізнатися наскільки і, головне, чому правильно підібраний розмір презерватива так важливий, розглянемо кілька моментів, які виникають у разі прийняття помилкового рішення.

Так, до них відносять:

 • Поява всіляких невеликих пошкоджень на статевому члені;
 • Зісковзування;
 • Значну втрату чутливості;
 • Скорочення тривалості статевого акту;
 • Шкірні висипання;
 • Небажану вагітність і різні ЗПСШ, які виникають внаслідок розриву презерватива.

І це вже не кажучи про те, що нездатність підібрати оптимальний розмір цього засобу контрацепції призводить до незадоволення в сексі не тільки чоловіка, але і його партнерку.

Що потрібно знати для правильного вибору

Щоб підібрати розмір презерватива, який би повністю відповідав всім покладеним на нього очікуванням, потрібно з’ясувати, на які критерії потрібно звертати увагу.

До основних з них відносять:

 • довжину;
 • ширину;
 • фактуру;
 • матеріал;
 • щільність;
 • мастило;
 • виробника.

Що стосується останніх трьох позицій, то вони ще можуть варіюватися між собою, але от перші 2 вимагають до себе підвищеної уваги. Особливо це стосується моменту, коли необхідно вибрати презервативи великих розмірів.

Довжина і ширина

У першу чергу варто відзначити, що ширина відіграє велику значимість під час підбору презерватива, ніж довжина. І це зовсім не дивно, адже мало кому сподобається, коли нещодавно придбаний презерватив постійно зісковзує з статевого члена або, навпаки, сильно здавлює і натирає його. Саме тому для того, щоб дізнатися його розмір рекомендується попередньо виміряти довжину свого статевого члена.

Так, можна скористатися найбільш простим шляхом, який полягає в постійному придбанні різних презервативів великого або маленького розміру до тих пір, поки не буде підібраний ідеальний. Але не можна не відзначити, що до того часу поки це не станеться, доведеться випробувати деякі незручності, пов’язані із застосуванням невідповідного презерватива.

Також досить цікавий той факт, що іноді не вымеряй, але попадеться стандартний розмір, який відразу ж може нівелювати всі припущення і тим самим дещо ввести в оману.

Що стосується затверджених величин, то в Європі довжина презерватива не повинна перевищувати 17 див, а ширина варіюватися в діапазоні від 4.,4-5,6 див. Вітчизняні стандарти дещо відрізняються від зарубіжних у бік збільшення. Так, довжина повинна становити 17,8 см (+/- 2мм) з шириною в діапазоні від 5,4 см (+/- 2мм).

Також до цих параметрів відносяться і товщина його стінок, яка найчастіше становить 0,06 мм. Звичайно, бувають дуже тоненькі з товщиною 0,02 мм

Крім того, дуже важливо звертати увагу і на той розмір презерватива, що зазначений на його упаковці. Як правило, найчастіше вони бувають відображені на її лицьовій поверхні. Так, наприклад, презервативи великого розміру відзначаються написом XXL, а презервативи маленького розміру — L.

Важливо! У більшості випадків подібні написи відображені досить дрібним шрифтом, але краще витратити трохи часу і напружити свій зір, ніж потім шкодувати про витрачені кошти.

Вимірюємо розмір члена правильно

Для того щоб не губитися у здогадах з приводу величини придбаного презерватива, рекомендується заздалегідь дізнатися розмір свого пеніса. Так, це дозволить дізнатися, чи є необхідність вибирати презервативи збільшеного розміру або зовсім навіть навпаки.

Але варто відзначити, що для того щоб отримані цифри були точні, необхідно дотримуватися наступних умов. Так, в першу чергу потрібно пам’ятати, що розмір члена визначається тільки в ерегованому стані і від самого заснування і до кінчика головки. Також бажано утримувати його при цьому під кутом в 90 градусів.

Текстура

Останнім часом, багато виробників цього виду продукції з метою залучення клієнтів створюють всілякі презервативи, які бувають:

 1. Гладкими, як правило, це самі звичайні.
 2. Облягаючими, які мають анатомічної формою і повністю повторюють обриси тіла.
 3. Текстурованими, що мають покриття у вигляді всіляких реберець, кілець пухирець або спіралей.
 4. З різними насадками. Як правило, володарі такого презерватива рідко нею користуються, а він необхідний їм для створення персональної колекції або щоб справити враження на дівчину.

Матеріал

Хоча більшість подібних контрацептивів і виготовляються з латексу, але існують і інші матеріали, використовувані для виробництва презерватива. Розглянемо, які вони бувають.

В першу чергу хотілося б відзначити поліуретан, який, якщо порівнювати з латексом, має незаперечну перевагу в міцності і теплопровідності. Тому якщо є можливість вибрати такий засіб контрацепції з вищевказаного матеріалу, то не слід роздумувати.

З негативних моментів потрібно відзначити високу вартість.

Більш рідкісні в продаж презервативи зі шкіри. Але в чому сенс їх виготовлення сказати досить складно, так як їхній рівень захисту від ЗПСШ дорівнює 0.

Кілька порад з вибору

Як вже згадувалося вище, розмір презерватива відіграє досить важливу роль не тільки в комфорті статевого акту, але і захист від небезпечних ЗПСШ. Але іноді, навіть визначившись з величиною, інтимна близькість виявляється порушена через неправильне його одягання.

Тому, щоб цього не виникало, необхідно дотримуватися простих правил, які полягають у:

 • перевірки на цілісність упаковки;
 • відкриття її в строго зазначеному місці та в жодному разі не за допомогою зубів;
 • стисненні кінчиків презерватива для випускання повітря і надіванні на голівку члена, розгортаючи його за допомогою вільної руки до самої підстави;
 • акуратному зняття і викиданні після використання.

Залишити коментар