Як швидко збудитися?

Зізнайтеся самі собі: чи були в такій ситуації, коли ваш статевий партнер хоче займатися з вами сексом добу безперервно, а у вас бажання виникає все рідше і рідше? Швидше всього, що це пов’язано з невмінням чоловіки урізноманітнити інтимні стосунки, і чергова постільна сцена розвивається вже остогидлої сценарієм.
Тому зовсім не дивно, коли у відповідь на зазіхання чоловіка або коханця хочеться не те що не відповідати, а просто відвернутися і скоріше заснути. Сумно, адже не так давно вам двом не хотілося покидати ліжко…

Оргазм – це дуже складна і цікава штука, і про те, як можна швидко сексуально збудитися і досягти піку задоволення насправді, а не шляхом імітації, думає достатнього багато жінок. Якщо бути чесними, то статистика і зовсім сумна: 30% представниць слабкої статі зовсім не можуть похвалитися тим, що отримують хоч якийсь оргазм, чому тяга до сексуальних ігрищам у них мінімальна. Чим не стимул дізнатися всі тонкощі того, як самостійно навчитися швидко порушуватися, і присвятити це свого партнера?

Чому немає бажання?

Перед тим як навчитися збуджуватися, потрібно зрозуміти, чому це не відбувається саме собою. Сама банальна причина – це відсутність любові і романтики по відношенню до свого партнера. Як вирішити ситуацію, сподіваємося, вам зрозуміло. Більшої уваги заслуговує той факт, що бажання займатися сексом народжується у дам мозку. І якщо в процесі статевого акту мозок переключиться на щось інше, про оргазм можна і не мріяти.

Як результат, грайливий настрій пропадає з-за думок про дітей, роботі, необхідність приготувати вечерю або зібрати дитину в перший клас.

Також процес збудження безпосередньо залежить від вашої здатності відрікатися від загальноприйнятих стереотипів.

Як не дивно, секс досі ототожнюється з чимось брудним і непристойним, змушуючи соромитися свого оголеного тіла, визначених поз, відвертих розмов і т. д.

Тому перед тим як почати вивчати всі прийоми того, як швидко сексуально збудитися дівчині, позбавтеся від нав’язаних вам думок, переконань і стереотипів.

Тренуйте свій мозок

Як ми вже говорили, бажання займатися сексом народжується в мозку, а тому про те, як себе порушити, треба думати часто.

Приміром, можете почати уявляти інтимні сцени, сидячи на нудному зборах, в метро, бібліотеці або по дорозі на роботу. Смакуйте те задоволення, яке повинно бути перевірене.

Можна навіть візуалізувати романтичні картини, щось на зразок ванни, наповненій шампанським, і оточеної запаленими свічками.

Відточуючи свою майстерність настільки, щоб навчитися відчувати на губах солодкість фруктів і смак вина, які ви испробуете разом зі своїм чоловіком.

Не забувайте про тіло

Щоб у черговий раз не розчарувати свого партнера, спробуйте наступні рекомендації щодо того, як швидко і просто збудитися самій у себе вдома:

  • Пестіть своє тіло так, як ви хочете, щоб чіпав чоловік;
  • Одягніть під повсякденний одяг сексуальний корсет і еротична білизна;
  • Переглядайте фільми еротичного змісту, уявляючи себе на місці головної героїні;
  • Замовте секс-іграшки і неодмінно скористайтеся ними;
  • Переглядайте відповідну літературу і візуалізуйте всі пози, які вам сподобалися найбільше.

Аптечні збудники

Якщо проблема не вирішується такими консервативними заходами, збудитися допоможуть спеціальні препарати, що продаються в аптеках і інтернет-магазинах. Найбільше користується попитом класична Віагра, Дапоксетін і Дженерик.

Який би варіант ви не вибрали, основна діюча речовина під назвою силденафіл швидко приведе вас в «робочий» стан.

Механізм впливу таких таблеток гранично простий: вони збільшують об’єм крові в малому тазі, провокуючи клиторальное збудження і рясне виділення піхвового секрету. Як підсумок – бажання займатися сексом стає нестерпним, а оргазм – яскравим і феєричним.

Лікарський варіант того, як можна самостійно і швидко збудитися, приваблює тим, що не приносить ніякої шкоди організму. Єдине, він неприйнятний по відношенню до вагітним і тим, у кого спостерігаються труднощі з повноцінною роботою серцевого м’яза.

Фригідність: вирок чи ні?

Якщо навіть з збудливим еротичним масажем до вас не прийшло довгоочікуване бажання займатися сексом, і всі інші рекомендації не дали належного ефекту, буде цілком розумно звернутися до психотерапевта. Діагноз «фригідність» вже давно не вважається чимось ганебним, і лікується він, за однією з відпрацьованих схем.

Наприклад, дівчині починають розповідати про всіх фізичних та психологічних аспектах статевого життя, їй і її партнеру пропонують пройти психоэротические тренування, і відшукати ерогенні зони, які потрібно стимулювати найчастіше. З народних методів, які жінка може застосувати у себе вдома, можна порадити вживати вітаміни і препарати, що стимулюють центральну нервову систему, пройти комплекс фізіотерапевтичних процедур тощо.

Повірте, що оргазм – це те, заради чого варто пройти комплексне лікування медикаментами, просидіти чимало годин на прийомі у психотерапевта і позбавитися від стереотипів, нав’язаних суспільством. Приємних і теплих вам ночей!

Залишити коментар