Як розпізнати меркантильну жінку або чоловіка: основні ознаки

Поговоримо про користі. Ви могли стикатися з таким поняттям, як меркантильний людина. Можливо, ви вже давали таке визначення своїй дівчині, хлопцю, подрузі, другу, родичу.

Меркантильний людина – той, хто завжди шукає матеріальну вигоду від справи, людини, ситуації. Практика показує, що безкорисливих людей не існує. Може, звичайно, зустрічаються унікуми, але це один на мільйон.

Людина так влаштована, що він все робить заради чогось. Працює заради грошей, любить заради свого задоволення і так далі. Але найчастіше жінки або чоловіки хочуть отримати вигоду від партнера. Сучасний світ влаштований таким чином, що в ньому стає все менше місця для почуттів, більше займають холодний розрахунок і вигода.

Жіноча меркантильність

У щирість почуттів важко повірити, коли на першому плані стоять гроші. Багато чоловіків, переконані, що жінкам від них потрібні лише дрібнички, квартири і машини. Але основна маса «думаючих» – неспроможні кавалери, які нічого не хочуть дати своїй жінці. Для інших це не є проблемою.

У так званої жіночої меркантильності є безліч підстав і облич. Жінка за своєю природою шукає сильного супутника життя у всіх відносинах.

Фінансова сторона не виняток. Це не нормально, коли дівчині 18-20 років, а вона ні про що інше, як вирішити усі свої проблеми за рахунок хлопця, думати не може. Тут елемент користолюбства очевидний, а інші аспекти взаємовідносин: романтичні почуття, спорідненість душ, збіги в сексі, відходять на другий план або зовсім відсутні.

Але цілком обгрунтовано, коли жінка дозріла для шлюбу, вибрала супутника життя і буде на певному етапі відносин «інспектувати» його фінансове становище. І в цьому немає нічого нормального і образливого.

7 ознак жіночої меркантильності

Чоловічі думки на тему жіночої меркантильності набирають актуальності неспроста. Дівчата, які шукають любов і хочуть побудувати щирі і довгі стосунки, всіляко заперечують таку думку. Однак у сучасному світі воно має широке поширення не безпідставно.

Матеріалістка

Такий тип жінок видно відразу. Материалистки обожнюють дорогі модні речі, недешеві подарунки і дорогоцінні дрібнички. Вони настільки поглинені любов’ю до матеріальних цінностей, що самі не помічають того, що постійно про них говорять.

Замовляє найдорожчі їжу і напої

Якщо дівчина прийшла до вас на побачення, не маючи меркантильний інтерес і цілі, вона ніколи не надіявся на вашу кишеню. Безкорисливі і романтичні представниці прекрасної статі завжди при собі мають «гроші на всякий випадок». Чого не скажеш про мисливця за товстим гаманцем. Меркантильна жінка буде замовляти самі екзотичні страви або екстравагантні коктейлі за ваш рахунок.

Занадто бідний внутрішній світ

Незважаючи на зовнішній блиск і розкіш, говорити з жінкою, яку цікавлять виключно гроші, практично не про що. Вона просто не думає про власну реалізації в житті і не цікавиться духовними речами, а про почуття говорить неохоче, невиразно і сухо, тому як меркантильність перетворює на цінність-те, чим можна прикрасити життя тільки зовні.

Непідробний інтерес до добробуту

Зверніть увагу на те, які питання вам задають і що вам доводиться розповідати. На першому місці у меркантильною особи будуть розпитування про машині, квартирі і забезпеченості чоловіки в цілому. Якщо у вашому спілкуванні більше часу займають розмови про речі матеріальних, значить, ця тема дуже цікава співрозмовниці. Робіть висновки.

Мрії та цілі – Гаваї

Подорожі по екзотичних країнах, дорогі готелі або особняки, діаманти і безтурботне життя не за свій рахунок – це, як правило, головна тема для розважливих і меркантильних дівчат, які перебувають у пошуках чоловіків-товстосумів. Дівчина, яка вміє любити і хоче бути кохана, такі речі не ставить на перше місце.

Для неї важливіші люблячий чоловік, улюблені діти, власна реалізація в життя. «Хороше життя» вона бачить в іншому.

Велика різниця у віці

Для меркантильних дівчат вік не перешкода. Вони не соромляться влаштовувати своє особисте життя з чоловіком набагато старше. Такі дівчата погодяться зі всім, щоб досягти своїх корисливих цілей, не дивлячись на різницю у віці і життєвому досвіді, роз’єднаності в інтересах, прямо протилежні думки.

Натякає на фінансові труднощі

Безкорислива, та й взагалі розумна, благородна жінка, ніколи не дозволить собі скаржитися на матеріальні труднощі і, тим більше, просити малознайомого чоловіка про фінансову допомогу. «Тривожний дзвіночок», якщо ви зовсім недавно знайомі, всього пару раз зустрічалися, а ваша супутниця вже натякає про те, що їй необхідна ваша грошова допомога.

Невміння дарувати жіночу душевну теплоту і ласку

Всі чоловіки, не залежно від достатку, хочуть, щоб їх любили, проявляли турботу і готували смачні обіди. Меркантильна дівчина нічого не знає про таку турботу. Чоловік – джерело доходів, а його проблеми, переживання та інші духовні важливості для неї абсолютно не важливі.

Безумовно, жінкам хочеться, щоб у чоловіка були конкретні матеріальні блага.

Тому що це дійсно здорово і звільняє багато часу, який можна присвятити один одному, а не намагання звести кінці з кінцями. Але особливо цінується нами відчуття перспективи. Коли, дивлячись на хлопця, відчуваєш в ньому бажання професійно і соціально відбутися, потенціал досягти чогось більшого і значущого, згодом, разом, обзавестися цими самими благами – от що скоряє справжню жінку.

А лютіше всіх кричать про те, що сучасні дами сказилися на грошах, найчастіше ті, хто нічого не заробив і навряд чи коли-небудь запрацює.

Меркантильний чоловік: 4 основні ознаки

Так вже склалося, що матеріалізм – це не тільки жіноче якість. Сучасні чоловіки теж часто «грішать» такий недобросовісністю. Але розсекретити такого кавалера складно. Він може конспирироваться, постійно кричати про любов, гуляти для відводу очей з бідними студентками.

Чоловічу меркантильність розкрити складніше. Поки жінки «працюють» по дрібницях, чоловіки «грають по-крупному».

Оцінювати чоловічу меркантильність треба з глобальних речей:

  • на чиї гроші веде бізнес;
  • у чиїй фірмі працює;
  • хто його дружина;
  • на чиєму житлоплощі проживає;
  • хто батьки дружини.

Меркантильний чоловік чи ні, можуть прояснити тільки ці знакові моменти. Особи чоловічої статі, які беруть кредити на ім’я «коханої» та збігають, відносяться скоріше до кримінального світу. А ми все-таки говоримо про масову і побутової меркантильності.

Залишити коментар