Як переспати з хлопцем: що можна робити, а що не можна

Перш ніж зваблювати молоду людину, добре продумайте, де конкретно ви зможете з ним побачитися. Легше всього буде зняти номер у готелі або влаштувати всі будинки. Переконайтеся в будь-якому випадку, що місце повністю готове до настання вечора.

Надіньте що-небудь обтягуючі і відкрите, але не переборщіть. Ви повинні виглядати сексуально, а не вульгарно. Також можете зайнятися мистецтвом спокуси, щоб зачарувати партнера.

Не вживайте багато спиртного, один стакан вина розслабить вас, але знайте міру. Адже ви хочете прокинутися щасливою, а не з хворою головою.

Постарайтеся застати хлопця в самоті або в невеликій компанії. Вам потрібно вибрати місце, щоб в тиші продовжити бесіду. Якщо ви зустрілися на гучній вечірці, відведіть його подалі в сторону від натовпу і музики, щоб ви змогли добре чути один одного. Ну і, головне, бути на 100% впевнені, що хочете цього, а не примушуєте себе.

На якому побаченні ви можете переспати з хлопцем

Чітко визначте свої цілі, щоб зрозуміти, на якому побаченні можна спати з чоловіком.

Для цього можна розглянути 4 варіанти першого контакту:

 • перше побачення. Ви можете погодитися на секс в цей момент, якщо чітко розумієте одну річ. Ваші стосунки можуть зупинитися в будь-який момент. Після однієї проведеної ночі, після двох, після декількох місяців – для вас це не повинно бути важливо. Три побачення – це той строк, який дає дозвіл на зваблення дівчат хлопцями. Після 3 побачень чоловік не може з упевненістю сказати, що він серйозно закоханий і хоче довгих відносин. Врахуйте це;
 • 3-10 побачень. Часто цей період займає 1-2 місяці. І якщо чоловік збирається чекати даний термін, і при цьому його інтерес до вас не згасає, можна вже говорити про його серйозні наміри до вас;
 • 10 і більше побачень. Якщо чоловік чекає більше 1,5-2 місяців, значить, він закоханий у вас по-справжньому. Найчастіше саме 10 побачень використовується в якості відповіді на запитання: «На якому побаченні можна зблизитися з хлопцем?»;
 • 6 місяців стосунків і більше. Якщо чоловік не проти платонічних відносин протягом цього довгого часу, це характеризує його не кращим чином. Або він настільки засліплений вами, що готовий терпіти будь-які примхи, або має дуже низьку самооцінку, і тому примирився з таким малоперспективним для нього очікуванням.

На якому побаченні можна переспати з хлопцем? Головне, щоб в першу чергу цього хотілося вам, інакше ніякого задоволення не вийде.

Як вмовити хлопця переспати з вами

Секс є важливою складовою у відносинах між парою. Якщо інтимне життя стала для вас буденному, варто подумати про нові способи сексуального уваги до партнера.

Якщо просто підійти і сказати коханому про свої захоплення в сексуальних стосунках вам ніяково, спробуйте записати вашу передбачувану мова на листок. Це допоможе вам розкритися в подальшому.

Ваші промови можете покласти в кишеню партнера або ж надіслати по електронній пошті. Будьте щирі і сміливі у ваших бажаннях. Тоді після прочитання ваш чоловік напевно захоче «прилетіти» додому і влаштувати чарівну ніч.

За допомогою слів виражати свої емоції не дуже зручно, тому можете використовувати невербальні знаки.

Якщо ваш молодий чоловік зайнятий справою, підійдіть і поцілуйте його, наприклад, в шию. Може застати його зненацька і, цілком можливо, що в цьому випадку ви збільшите інтерес чоловіка і займетеся спонтанним сексом.

Після довгих відносин партнери поступово втрачають інтерес один до одного. Цю перешкоду можна усунути, якщо ви згадайте ваші перші стосунки. Згадайте, чим саме він зачепив вас. Якщо ви хочете ще більше розпалити пристрасть в ліжку, можна вмовити себе і дозволити в сексі того, чого раніше не дозволяли. Чоловік буде в захваті.

Через скільки часу можна переспати з хлопцем

Якщо чоловік вам подобається, і ви хотіли б вступити з ним у серйозні стосунки, займатися сексом в самому початку небажано. Це не просто правило, це умова, що показує, у скільки разів ви збільшуєте свої шанси на досягнення мети. Коли ви ходите на побачення, ви просто друзі, і ваше спілкування ні до чого не зобов’язує.

Хочете, спілкуєтеся, хочете – ні. В цей час дізнайтеся чоловіка як людину. Що він представляє собою, що любить, як себе веде. Таким чином, у вас буде складатися картина довіри або недовіри до чоловіка. Якщо ж ви переспите з ним, то в разі відносин вами буде керувати пристрасть. А вона ускладнює адекватне сприйняття.

Чоловік же, запрошуючи вас на побачення, спробує зрозуміти, як близько він може вам підійти і з якого боку. В процесі цього він буде дізнаватися про ваш характер, інтереси, ідеали, погляди на життя і так далі. І поки він хоче схилити дівчину до сексу, він буде цікавитися тобою максимально. Якою б не була його мета, ви можете створити про себе певне враження, і тоді він отримає не тільки сексуальний інтерес, але і людський.

Можна зрозуміти, що спочатку він захоче впізнавати вас тільки для сексу. Як тільки він його отримає, інтерес буде згасати. Якщо час інтимної близькості не квапити, а зачепити його по-іншому, то і відносини можуть розвиватися далі на більш високому рівні. Тут навіть можна говорити про закоханість.

Тому не варто поспішати з сексом через надії бути щасливою. Забезпечте чоловікам можливість дізнатися вас краще, і тоді ви дасте собі шанс знайти того єдиного.

Якщо ви вирішили переспати з хлопцем в перший раз

Якщо перед тим як зайнятися сексом перший раз ви зрозуміли, що рішення прийнято самостійно, і воно добре обдумано, можете починати підготовку до цієї події.

 1. Виберіть відповідне місце і час. Звичайно ж, найкращий час для першого сексу – це будинок, де все гігієнічно і є ванна кімната;
 2. Створити невимушену атмосферу. Можете подивитися разом романтичний фільм або поговорити під приємну музику. Питання про те, чи варто випити спиртне, досить двозначний. З одного боку, ви розслабитеся, а з іншого – партнер не зможе добре контролювати себе. У випадку якщо ви вирішили підключити алкоголь, обмежтеся одним келихом вина;
 3. Обговоріть з партнером всі деталі. Ваш обранець повинен прислухатися до вас і зупинятися, якщо вам буде боляче. Не забувайте про безпеку, користуйтеся презервативами;
 4. Морально підготуйтеся до того, що може бути боляче. Не налаштовуйте себе, що це буде пекельна біль. Якщо ви довіряєте своєму партнеру, будьте впевнені, що він не заподіє вам шкоди. Якщо вам буде некомфортно, він зупиниться. Все ж доведеться трохи потерпіти. Перший секс може залишити неприємні враження, тому не терпіть через силу і говорите, якщо вам потрібно перепочити.

Як бути якщо переспала з вже колишнім хлопцем?

У житті буває і таке, що дівчина опинилася в одному ліжку зі своїм колишнім. В цей час вона починає картати себе і шукати причину ситуації, що склалася.

А причини можуть наступні:

 • ви досі небайдужі до колишнього коханого. З допомогою інтиму ви відчуваєте його ласку, але не замислюєтеся над тим, що буде далі. Перебуваючи поруч з ним у ліжку, ви можете очікувати чого завгодно – відновлення відносин, надії, що він теж любить вас. В даному випадку необхідно взяти себе в руки і подумати над непорушною істиною: що чим більше ви цю ситуацію затягуєте, тим болючіше вам її відпустити;
 • недолік тепла. Ви розпрощалися зі старими відносинами, а нових ще немає. А вам так хочеться швидше позбутися від почуття самотності. Звичайно ж, приємно відчути тепло в обіймах колишнього хлопця. Але слід повністю звільнити місце для нового партнера не тільки в серці, але і в ліжку. Розберіться в собі, відпустіть вже закінчені відносини;
 • з колишнім хлопцем у вас відмінний секс. Що ж буває і так, люди чудово відчувають себе разом в одному ліжку, однак, у всьому іншому у них повне нерозуміння. Ось ви вирішили розпрощатися, але все не здатні відмовитися від такого звичного сексу. Звичайно, добре коли є партнер, здатний задовольнити повністю ваші бажання. Але необхідно розуміти, що одним сексом неможливо зберегти відносини.

Близькість з чоловіком, безумовно, приємне заняття. Однак варто добре подумати, перш ніж вирішувати, як переспати з хлопцем.

Краще почекайте трохи. Повірте, від цього партнер стане цінувати вас ще більше.

Залишити коментар