Як користуватися вагінальними кульками?

Приділяючи максимум уваги своїй красі та здоров’ю, регулярно відвідуючи тренажерні зали та косметичні салони, багато хто забуває про прихованих м’язах, зокрема, інтимних. Не всі знають про існування спеціального тренажера для піхвових м’язів. Як користуватися вагінальними кульками, що вони собою представляють і яку користь приносять?

Відгомін давніх часів

Сучасний асортимент інтим-шопів вражає різноманіттям. Але основна частина продукції, затребувана донині, мало змінилася з давніх часів. Звичайно, матеріали і технологічна складова зробили крок далеко вперед, але спадщина давнини дійшло до нас у пізнаваному вигляді.

Ось і вагінальні кульки дізнатися неважко. Це 2-3 невеликих кульки діаметром більше 2 см, як правило, пов’язаних між собою. Поміщені в піхву, ці предмети відновлюють м’язовий тонус і стимулюють кровообіг. Таким чином, маленькі і приховані від сторонніх очей, кульки виконують подвійну місію – підтримують здоров’я жінки і вдосконалюють її можливості та вміння в інтимному житті.

Ще з давніх пір японські, китайські, індійські, грецькі і римські жінки використовували подобу тренажерів для вдосконалення своїх навичок на сексуальному поприщі. Китаянки застосовували кам’яний «гаджет» яйцевидної форми. Японки вдавалися до використання кульок з металу або слонової кістки. Найпотаємніші секрети застосування кульок Бен-ва охоронялися для монарших осіб. Знатні дами і наложниці імператорів навчалися, як користуватися вагінальними кульками так, щоб подарувати небувале насолоду своєму чоловікові або пану.

Європу специфічне мистецтво підкорило лише в 18 столітті, коли східні мудрості стали відомі французам. З часом незвичайний і корисний предмет поширився в інших місцях європейських континенту і сьогодні становить значну частку інтимного асортименту для жінок.

З чого вибирати?

Перед тим як використовувати вагінальні кульки, слід розібратися, якими вони бувають і для чого служать. Бен-ва розрізняються залежно від призначення, за формою (яйцеподібні і кулясті) і матеріалів виготовлення. Серед останніх – як ультрасучасні, так і натуральні:

 • латекс;
 • киберкожи;
 • медична гума;
 • метал;
 • пластик;
 • нефрит та ін

Діаметр виробів варіюється від 2 до 3,5 і більше сантиметрів. Нерідко застосовуються більш важкі кульки або предмети зі зміщеним центром тяжіння для посилення ефекту від вправ. Розрізняють вагінальні тренажери і за текстурою – від абсолютно гладких до ребристих і з шипами. Гладкі кулі утримати складніше, тому початківцям радять купувати вироби з нерівною текстурою.

Ефект застосування

Як вже говорилося, сучасні жінки використовують вагінальні кульки в двох цілях. Це підтримка гінекологічного здоров’я і одержання сексуального задоволення. Для останньої мети найчастіше застосовують вироби з керованою вібрацією.

Що стосується застосування інтимного предмета для підтримки здоров’я, мова йде про так званих вправи Кегеля з його використанням. Це цілий комплекс, що передбачає стиснення, скорочення і виштовхування кульок піхвовими м’язами. Вправи Кегеля використовуються для профілактики і лікування захворювань органів малого тазу і зміцнення м’язів тазового дна.

Як правильно користуватися вагінальними кульками?

Перед використанням інтимного вироби важливо, в першу чергу, подбати про гігієну і чистоту. У вас під рукою повинно бути антисептичний засіб начебто Хлоргексидину, яким можна обробити вагінальний тренажер. Нерідко також володіють антисептичними властивостями спеціальні мастила. Після обробки промийте виріб з милом під теплою водою.

Алгоритм використання вагінальних кульок виглядає таким чином:

 1. Змастіть тренажер лубрикантом для легкого і комфортного введення;
 2. Прийміть лежаче або напівлежаче положення, після чого помістіть кульки у піхву по черзі, залишивши нитка зовні;
 3. Підніміться на ноги і намагайтеся втримати кульки всередині – почніть з 1 хвилини, а потім поступово збільшуйте тривалість тренування;
 4. Як тільки ви отримали здатність без праці утримувати виріб, приступайте до наступного етапу – почніть переміщатися з кульками всередині піхви.

На перших етапах тренувань виконуйте вправи по 10-15 хвилин. З часом ви самі відчуєте необхідність у продовженні цього часу.

При ходінні з вагінальними кульками відбувається масаж м’язів і тканин вагіни. При цьому може мати місце сексуальна стимуляція – і тоді терапевтичний ефект від застосування тренажера доповниться приємними і навіть экстатическими відчуттями.

Чи існують протипоказання?

Незважаючи на безсумнівну користь і безпеку вагінальних кульок, в певних ситуаціях використовувати їх не варто. Серед протипоказань виділяють наступні:

 • наявність інфекційних захворювань і запальних процесів статевої або сечовидільної системи;
 • при алергічних реакціях на матеріали, з яких виконано виріб;
 • кульки не використовують раніше ніж через 30 днів після аборту або пологів;
 • час вагітності і менструації;
 • не застосовуються при цукровому діабеті, гіпертонічному кризі і захворюваннях крові.

Одним з важливих умов використання вагінальних кульок є дотримання заходів обережності. Ось чому перед застосуванням бажано проконсультуватися з гінекологом і при необхідності здати аналізи. Правильно використовується пристосування допоможе вам удосконалити своє тіло і зберегти жіноче здоров’я на довгі роки.

Залишити коментар