Уколи як ефективний засіб для боротьби із зайвою вагою

На сьогодні існує неймовірна кількість різних косметичних процедур, покликаних
перетворити жінку в справжній ідеал. І навіть для такої поширеної проблеми, як жирові скупчення, існує ефективне рішення – уколи для схуднення. З допомогою мікроін’єкцій можна повернути своєму тілу колишні форми і добитися ідеально гладкої шкіри.

Вибір препаратів, які вводяться за допомогою уколів, теж чималий, тому тут є над чим подумати.

Найбільш поширені методики

Серед усіх процедур, що сприяють схудненню, ін’єкції слід виділити в окрему категорію.

Справа в тому, що з їх допомогою можна не тільки домогтися корекції фігури і ефекту омолодження, але і вилікувати захворювання на клітинному рівні.

Адже саме з-за збоїв в обмінних процесах і харчування тканин найчастіше і відбувається накопичення жиру.

Сьогодні косметичні салони та медичні центри пропонують такі методики:

 • озонотерапія;
 • азототерапия;
 • уколи в живіт для схуднення (ліполітікі, гормональні, вітамінні тощо).

Ін’єкції можуть здійснюватися на поверхневому рівні (так звана мезотерапія), так і внутрішньом’язово.

Рекомендації до проведення процедури

Як і для будь-якої іншої процедури, для ін’єкцій також існують певні показання.

Використовувати уколи для схуднення рекомендується для усунення таких проблем:

 • целюліт;
 • розтяжки;
 • зайві жирові відкладення;
 • порушення метаболізму;
 • старіння шкіри;
 • в’ялість;
 • деякі шкірні захворювання.

Також певні види ін’єкцій допомагають побороти діабет, різні гінекологічні захворювання, проблеми з суглобами, ШКТ, серцево-судинною системою і т. д.

Озонотерапія

Одним з найбільш популярних видів ін’єкцій є озонові уколи для швидкого схуднення. Суть цієї методики полягає у веденні всередину тканини активного кисню (медикаментозний озон).

Він стимулює обмінні процеси, насичує клітини і активізує розщеплення жирових скупчень під шкірою. Крім цього, з організму виводяться токсини, шлаки та вільні радикали.

Озонові ін’єкції в цілому володіють широким спектром різноспрямованої дії. Він також є відмінним бактерицидним засобом, тому з його допомогою можна позбутися від шкірних запалень. Цю процедуру активно застосовують у лікувальній косметології і в загальній медицині для позбавлення від різного роду захворювань.

Крім цього, кисневі уколи мають антивіковим ефектом за рахунок того, що з їх допомогою вдається ефективно нейтралізувати вільні радикали.

Головне достоїнство озонтерапии – розщеплення жирових відкладень. Ефект можна помітити вже через декілька процедур. Активний кисень позитивно впливає на клітини організму і нормалізує обмінні процеси, що, у свою чергу, веде до самоочищення від усього зайвого. Після таких уколів від целюліту не залишиться ні сліду. Хіба не це мрія кожної жінки?

Азототерапия

Не менш популярні на сьогодні і уколи для схуднення із застосуванням азоту. Такий підхід знайшов широке застосування не тільки в косметології, але і медицини в цілому. Цілюща дія цієї речовини засноване на прямому впливі низьких температур. Тобто відбувається свого роду заморожування тканин. Як би страшно це не звучало, але при правильному виконанні такі ін’єкції жодним чином не небезпечні.

Для боротьби із зайвою вагою азот застосовується завдяки його унікальним властивостям в найкоротші терміни розганяти обмінні процеси до максимального рівня. Він стимулює роботу всіх систем в організмі, що призводить до поступового розщепленню і виведенню надлишків жиру.

Також рідкий азот застосовується в лікувальній косметології для видалення папілом, наростів та інших утворень. Крім того, азот може застосовуватися у вигляді кремів, пілінгів, масажів і аплікацій.

Вплив холоду дозволяє запустити процеси самоочищення і регенерації тканин. Це уповільнює процеси старіння і стимулює оновлення шкіри на клітинному рівні.

Мікроін’єкції рідким азотом дозволяють прибрати целюліт і відновити тонус шкіри. Кріомасаж запускає процес розсмоктування жирових відкладень. Все це дає можливість швидко і максимально ефективно повернути собі гарну фігуру і молодість шкіри.

Нікотинові і гормональні уколи

Уколи для схуднення можуть проводитися не тільки локально, в залежності від розташування конкретної проблемної зони, але і в певні ділянки тіла, активізуючи при цьому загальну діяльність організму. Найчастіше використовується методика ін’єкцій в живіт, оскільки саме ця область і часто є найбільш проблемною.

Гормони. Гормон ХГЛ або хоріонічний гонадотропін людини синтезується природним шляхом в організмі вагітної жінки. При штучному його введення жир спалюється за рахунок можливості проведення жорсткої дієти без шкоди для організму і без втрати м’язової маси. Також подібна терапія застосовується для лікування безпліддя.

Вітаміни. Для активізації жиросжигающих процесів в організм за допомогою уколу в живіт вводяться вітаміни. Переважно використовуються два вітаміну групи В: це В3 і В12. В3, він же вітамін РР або нікотинова кислота здатна вплинути на всі без винятку обмінні процеси в організмі. Він запускає активний метаболізм, розріджує кров і тим самим сприяє виведенню шлаків. Це ефективний метод лікування ожиріння і варикозного розширення вен. Вітамін В12 має схожу дію на організм. До того ж він заряджає людину енергією і дає можливість знизити загальну калорійність добового раціону впродовж курсу лікування.

Ліполітікі. Суть цієї процедури полягає у введенні на невелику глибину речовин (екстракти та інші активні елементи), які сприяють спалюванню жиру. Подібна мезотерапія не залишає жировим клітинам ні єдиного шансу. Це одне з найбільш ефективних засобів для боротьби з целюлітом і зайвою вагою. До того ж голка вводиться неглибоко, тому, незважаючи на велику кількість проколів, процедура є абсолютно безболісною і практично не залишає слідів на тілі. Вже через тиждень зійдуть всі подряпини і дрібні синці.

Можливі протипоказання

Дана процедура для схуднення далеко не нешкідлива. Звичайно ж, позитивний ефект від її проведення чималий, але при певних умовах ін’єкції можуть завдати більше шкоди, ніж користі. Конкретний перелік протипоказань може відрізнятися в залежності від виду процедури.

Найпоширенішими з них є такі стани:

 • порушення згортання крові;
 • алергія на введені препарати;
 • ниркова та печінкова недостатність;
 • важкий перебіг діабету;
 • онкологія;
 • судинні патології;
 • перенесений інфаркт міокарда;
 • гіпотонія.

Уколи для схуднення під час вагітності застосовувати не рекомендується, хоча перші два триместру особливих обмежень з цього приводу немає.

Ін’єкції – це відмінний спосіб швидко покінчити зі звисаючими від жиру боками або ненависним целюлітом. Після проведення процедури необхідно продовжувати підтримувати себе у формі. Для цього використовуйте косметичні засоби. Наприклад, скраби і креми, приймайте контрастний душ і правильно харчуйтеся, адже саме наш раціон найбільше впливає на організм.

При комплексному підході ефект від уколів протримається дуже довго.

Залишити коментар