Тату на щиколотці: ескізи та особливості нанесення

Кісточка у дівчат вважається однією з найпривабливіших частин тіла. Для залучення уваги багато роблять тату на щиколотці. Зображення, які наносять на цю частину, активно обговорюються серед молоді, хтось намагається бути схожим у цьому питанні на знаменитостей, а деякі воліють продемонструвати свою індивідуальність.

Якщо ви вирішили зробити тату на щиколотці, то важливо не тільки вибрати малюнок, але також врахувати особливості свого тіла і способу життя.

Значення тату на щиколотці

Зображення на нозі можуть нести свій певний сенс в залежності від характеру малюнка.

Наприклад, якщо розглянути щиколотку Шарліз Терон, то можна побачити рибку. Можна було б припустити, що малюнок означає приналежність до знаку зодіаку, але немає, артистка за гороскопом – Лев. Тоді можна вкласти інший сенс – символ плодючості, сексуальності, враховуючи, що риби відкладають велику кількість ікринок.

Треба зазначити, що на щиколотці тату не завжди несе прихований сенс, найчастіше малюнок відіграє декоративну роль, служить для прикраси цієї витонченої частини жіночого тіла. Написи або малюнки на щиколотці підкреслюють витонченість жіночих ніжок, а також характер дами.

Плюси тату на нозі

Татуювання можна робити практично на будь-якій частині тіла. Якщо для цих цілей вибирається щиколотка, то можна відзначити деякі позитивні моменти:

 1. Якщо немає бажання прикрашати своє тіло великими малюнками, а мати татуювання дуже хочеться, то маленьке тату на щиколотці як раз те, що потрібно. Скромний малюнок не виглядає зухвало, не завдає великого дискомфорту при нанесенні.
 2. Якщо володарка такої прикраси не побажає виставляти його напоказ, то завжди є можливість приховати під брюками або взуттям.
 3. Вартість таких прикрас порівняно невелика, так як задіяний невелику ділянку тіла.
 4. Жіночі ніжки з тату на щиколотці виглядають більш сексуально, найчастіше привертають до себе чоловічі погляди.

Якщо ви володарка струнких ніжок, то саме час привернути погляди чоловіків, зробивши тату на нозі.

Мінуси таких малюнків

Будь-яку ідею можна розглядати з двох боків, крім переваг, можна відшукати і недоліки.

Можна відзначити кілька моментів, які виділяють противники тату на нозі:

 • Якщо ви любитель великих зображень, то ця область не підходить для цього, оскільки площа досить обмежена, тому вибір ескізів звужується;
 • Ті, хто випробував процес нанесення тату на щиколотку, зазначає, що процедура досить хвороблива. Відчуття, звичайно, залежать від чутливості шкіри в різних місцях, майстерності татуювальника;
 • Для тих, хто бажає виставляти постійно зображення для загального огляду, ця область не підходить. У зимовий час, наприклад, ця частина ноги прихована взуттям чи одягом;
 • Після нанесення татуювання деякий час турбує свого володаря, так як затягується процес загоєння із-за постійного контакту з одягом.

Зваживши всі «за» і «проти» кожен має право сам вибирати, робити тату на щиколотці чи ні.

Популярні ескізи для татуювання

Яке зображення нанести на щиколотку кожен вирішує сам. Але є малюнки, які найчастіше вибирають дівчата для нанесення на свої ніжки:

 • Сонце;
 • Квіти;
 • Сердечка;
 • Зірочки;
 • Крила;
 • Метелики;
 • Дельфіни та інші мешканці морів;
 • Малюнок у вигляді браслета;
 • Ієрогліф або група таких;
 • Написи. Вони можуть йти у вигляді браслета і огинати щиколотку або напис робиться вертикально. До речі, якщо напис розташована вертикально по гомілці, то це візуально подовжує ніжки;
 • Лист конюшини теж вибирається досить часто, такий малюнок вважається символом удачі.

Якщо говорити про чоловічі татуювання, то вони більш різкі, як за формою, так і змістом. Треба зазначити, що вибір малюнка залежить суто від особистих уподобань. Деякі включають всю свою фантазію і придумують ескізи самостійно.

Тату хною на щиколотці

Якщо є величезне бажання мати незвичайну прикрасу на щиколотці, а робити татуювання не дуже хочеться, то тату хною – це відмінний вибір. Хна для нанесення малюнків використовується ще з давніх часів, це мистецтво прийшло у наш час з Індії. Як відомо, жінки у цій країні прикрашали своє тіло практично з голови і до п’ят, використовуючи хну.

Наші жінки, звичайно, швидше за все, не вирішуватися так вчинити, а от використовувати хну для нанесення невеликих малюнків цілком.

У такого виду натільної творчості є свої переваги:

 • Тату можна нанести швидко і зовсім без болю;
 • Малюнок не зберігається тривалий час, але тим і краще, через пару тижнів можна змінити прикраса новим зображенням;
 • Після зникнення такої татуювання не залишається слідів, і, тим більше, шрамів;
 • Хна відмінно змішується з різними барвниками, тому можна отримати багату колірну гаму;
 • Нанесення такого малюнка задоволення зовсім недороге;
 • Для отримання прикраси зовсім не обов’язково відвідувати тату салон, можна запастися трафаретом і приступити до творчості прямо у себе вдома;
 • Така татуювання абсолютно безпечна для організму, а, якщо вважати, що хна відноситься до природних антисептиків, то можна сказати, що навіть корисна.

Готуємося до нанесення татуювання хною

Необхідно навіть до такого процесу підготуватися, є кілька рекомендацій на цей рахунок:

 1. Ретельно підготувати місце нанесення, промити милом, сполоснути проточною водою і обробити спиртовмісної рідиною для знежирення.
 2. Необхідно враховувати, чим рівніше структура шкіри, тим чіткіше буде малюнок.
 3. Попередньо прибрати волосся на нозі.
 4. Нанести майбутній малюнок пунктирною лінією.
 5. Не варто робити малюнок на одному місці кілька разів, може бути алергічна реакція.

Починаємо наносити малюнок

Вся процедура нанесення тату на щиколотку зводиться до наступних етапів:

 1. Робити процедуру краще в теплому приміщенні.
 2. Перед процедурою шкіру обробити невеликою кількістю евкаліптової олії для розкриття пір.
 3. Перевірити наявність алергії на хну, для цього трохи складу нанести в районі ліктьового згину і почекати кілька годин. Якщо немає почервоніння і роздратування, то можна приступати.
 4. Прикласти до ноги трафарет, нанести тату з допомогою пасти-барвника.
 5. Почекати до повного висихання і прибрати шаблон.

Після процедури нанесення малюнка необхідно:

 • Просушити тату не менше години в теплому приміщенні. Від якості цього етапу буде залежати краса і тривалість збереження малюнка;
 • Щоб малюнок став більш яскравим і чітким необхідно змішати лимонний сік і цукор у співвідношенні 2:1 і нанести на тату;
 • Нанести зверху малюнка трохи рослинного масла, наприклад, якщо використовувати кунжутна, то він стане яскравим, а евкаліптова забезпечить чіткість ліній;
 • Закріпити тату можна звичайним лаком для волосся – ось таке незвичайне застосування. Деякі використовують лак для нігтів, але з’являються неприємні відчуття після його висихання.

Малюнок, нанесений за допомогою хни, не буде довго зберігати свою чіткість і яскравість, тому через деякий час доведеться видаляти і наносити наступний. Зробити це досить просто, як тільки зображення починає втрачати свою чіткість, то можна озброїтися мильною водою, щіткою і вирушати у ванну кімнату.

Через деякий час можна сміливо наносити наступне тату на щиколотці. Ось так жіночі ніжки періодично можуть змінювати своє обрамлення, залучаючи погляди чоловіків.

Залишити коментар