Суть техніки нанесення рідких каменів на нігті

Техніка втілення дорогоцінних мінералів на нігтях кольоровими гелями була розроблена зовсім недавно і належить російському нейл-арт технологу Катерині Мірошниченко, творця таких технологій, як «Імітація шкіри рептилій», «Золоте лиття», «Об’ємний вінтаж» та інші.

Суть і переваги технології

Ідея полягає в тому, щоб відтворити ефект дорогоцінних каменів на нігтях. Використання штучних камінчиків, страз і інших аксесуарів недовговічна і часто дороге. На відміну від цього, лиття і рідкі камені дозволяють втілити самі нескромні фантазії модниць навіть у домашніх умовах.

Реалізація такої техніки – можливість створити імітацію кріплення на нігтях таких мінералів, як сапфір, агат, яшма, смарагд, рубін. Це надає манікюру непросто особливу красу, а робить його предметом мистецтва. Дизайн нігтів в техніці «рідкий камінь» і лиття в більшості випадків можна зустріти в поєднанні один з одним. Технологія «лиття» дозволяє майстру вписати «коштовність» в оправу, зробивши дизайн ще вишуканіше.

Краса, простота виконання і довговічність – ось три основних переваги техніки рідких каменів на нігтях. Дійсно, трохи тренування і можна хизуватися чудовим авторським дизайном, а якщо спосіб життя не передбачає виконання численної домашньої роботи, то такий манікюр буде радувати від двох до чотирьох тижнів.

Існують лише дві основних умови для реалізації цієї дивовижної технології: довгі і штучні нігті. Довжина пластини дозволяє розташувати рідкі камені на нігтях так, що вони виглядають більш натуральними, а штучність необхідна для їх прикріплення.

Вся справа в тому, що рідкі камені – це полімерний матеріал, який прикріплюється до аналогічного полімерному матеріалу-гелю. На натуральних нігтях така конструкція просто не буде триматися. Ситуацію може виправити гель-лак, який буде виступати в ролі полімеру-основи.

Реалізація технології в домашніх умовах

Те, що раніше було можливо лише в дорогих манікюрних салонах, при особливе вміння і терпіння, можна зробити і вдома. Техніка створення цього яскравого і незвичайного дизайну стала доступна всім любителькам екстравагантного способу. В технології рідких каменів на нігтях немає нічого складного. Про те, як зробити на нігтях рідкі камені – написано нижче.

Отже, для імітації коштовностей в домашніх умовах необхідні наступні матеріали:

  • УФ або LED лампа. Саме під впливом спеціальних променів полімер твердне;
  • Кисті для nail-art. За допомогою таких кистей створюється дизайн. Таких кистей може бути багато, але основні – це натуральна кисть №6 і кисть-волосок №2;
  • Кольорові гелі для нейл-арту;
  • Скульптурний гель для нейл-арту;
  • Вітражний гель. Використовується для створення самого камінця на нігтьовій пластині. Замість нього можна використовувати звичайні вітражні фарби і прозорий гель.
  • Відривна або перекладна фольга. Цей матеріал допомагає відтворити цілісне і художнє полотно, наповнивши дизайн особливим кольором.

Рідкі камені крок за кроком

Крок 1. Найцікавіше техніка створення рідкого каменю виглядає на французькому манікюрі. Тому підготувавши нігтики до манікюру (очищення від старого лаку, надання потрібної форми, знежирення) необхідно зробити «френч». Це буде базою для нанесення камінчиків.

Крок 2. Створюємо контур за допомогою арт-гелю. За допомогою чорного гелю створюємо основу для лиття. Кисть волосок дозволяє створювати об’ємні контури і допоможе фользі зафіксуватися. Просушивши контур в лампі 2 хвилини, накладаємо золотисту фольгу і різко зриваємо.

Це перетворить контур з чорного в золотий. Саме ця технологія й одержала свою назву – лиття. Даний крок можна спростити, якщо замість фольги відразу використати золотий або срібний гель.

Крок 3. Всередині контуру за допомогою кольорового полімеру створюємо основу для каменю. Така положка допоможе не тільки закріпити камінчик, але і зробить його багатогранним і переливчастим. Висушивши підкладку під лампою, наносимо в серцевиною полімер, який і буде каменем. Він виготовляється з вітражного гелю.

Якщо під рукою не виявилося, матеріал для нього можна зробити, змішавши прозорий гель і вітражні фарби. Виклавши «камінчик» на підкладку, полимеризуем його під лампою 3 хвилини.

Крок 4. Щоб додати потрібний обсяг всьому дизайну, необхідно нанести прозорий скульптурний гель. Крім прозорого можна використовувати перламутрові відтінки – це додасть додатковий блиск манікюру. Підсушуємо нігтики під лампою.

Крок 5. Закріплюємо одержаний манікюр топовим покриттям або прозорим гель-лаком. Для зняття такого унікального дизайну використовуються спеціальні рідини для гель-лаків. При використанні технології «спилювання» рекомендується провести лікувальну та відновлювальну процедуру для нігтів.

Поради для початківців

  • Необов’язково наносити рідкі камені на всі нігті. Можна створити тільки на безіменних. Це значно полегшить завдання новачкам. При цьому колір матеріалу можна підібрати під колір очей.
  • Не бійтеся експериментувати з кольором. Головне правило – не використовувати контрастні відтінки. Це може бути не естетично.
  • Використання золотого і срібного контурів створять ефект вплавлення каменю в нігтьову пластину.
  • При створенні східних мотивів використовуйте яскраві кольори: синій, смарагдовий, золотий, червоний.

Якщо дизайн нігтів «рідкі камені» не вийшов з першого разу – це не привід впадати у відчай!

Полегшити завдання на початковому етапі допоможуть готові набори рідких каменів-полімерів, які стають м’якими при нанесенні на нігтьову пластину і тверднуть під УФ-променями. Експериментуйте, пробуйте і все вийде!

Залишити коментар