Супра для освітлення волосся

Так звані перманентні блондинки відрізняються тим, що їх прояснені волосся виглядають дуже неприродними. До речі, одна з найвідоміших перманентних блондинок – Мерелін Монро – еталон краси, жіночності, елегантності і сексуальності.

Від природи у кожної людини свій унікальний відтінок волосся, індивідуальні особливості їх росту, щільності, товщини, блиску, сили. Індивідуально відбувається і процес фарбування, якщо раптом дівчина вирішила внести поправки в природну красу. Так от, щоб перетворитися на блондинку або з брюнетки в руду, використовуються спеціальні засоби. Одне з таких – супра фарба для волосся.

Супра фарба для волосся – що це?

Відгуки професіоналів і споживачів свідчать, що супра може бути ефективно використана для освітлення волосся.

Можна домогтися зміни в декілька тонів або повністю вибілити волосся, в залежності від цілей. Це спеціальний пудраобразный порошок злегка голубуватого відтінку, в складі якого присутні спеціальні хімічні сполуки та рослинні компоненти. У професійних колах засіб використовується на проміжному етапі фарбування волосся з темного на світлий з метою більш щадного освітлення.

В інструкції по застосуванню супры можна знайти рекомендації по використанню порошку для мелірування, колорування. Деякі користувачі звертаються до супре для того, щоб виправити огріхи невдалого фарбування. Засіб у вигляді порошку досить агресивно, але на його основі випускаються спеціальні фарби для професійного освітлення.

Інструкція поп застосування супры

Незалежно від того, який засіб ви придбали (порошок або фарбу). Уважно вивчіть інструкцію.

Застосовується засіб наступним чином:

  1. Супра розлучається з іншими реагентами в точних пропорціях, зазначених в інструкції конкретного виду продукції. Використовуйте пластикову, скляну або керамічну ємність (не металеву).
  2. Наноситься розчин на брудні сухі волосся.
  3. Щоб уникнути алергічної реакції проводиться тест: крапелька розчину наноситься на шкіру за вухом. Якщо через 15 хв не з’явилося печіння, почервоніння, свербежу, можна переходити до фарбування.
  4. Обов’язково надіньте рукавички.
  5. Засіб рівномірно розподілити по волоссю допоможе спеціальна кисть для фарбування волосся або зубна щітка.
  6. Тотальне освітлення краще починати з потилиці, забарвлюючи за прядки. Для мелірування використовуйте фольгу.
  7. Витримується супра на волоссі 20-40 хв. Інтервал вибирається з урахуванням природного відтінку волосся, і до якого треба освітлити.
  8. Супра ретельно вимивається теплою водою. Після чого рекомендовано нанести маску для волосся.
  9. Повторне освітлення і подальше фарбування бажано проводити через 2-3 дні.

Супра для освітлення волосся: відгуки

Галина Спірідонова, 27 років: «До супре для освітлення волосся звернулася близько п’яти років тому. До цього перепробувала фарби різних марок, але так і не могла позбутися від жовтизни. Я від природи шатенка. Але, як і всі жінки, час від часу не проти поекспериментувати із зовнішністю. Спочатку було мелірування, жовтизна не вилізла, тому через час ризикнула висвітлитися повністю. Довіряю супре, як особистим «стилісту»!»

Ксенія Уділова, майстер-колорист: «Якщо вже мають намір висвітлитися, кардинально змінюючи відтінок волосся, я рекомендую супру концепт. У складі засобу унікальні природні компоненти, які пом’якшують дію освітлювача. Пам’ятаю, як одна клієнтка прийшла в салон, як в останню інстанцію, коли безбожно познущалася над своїм волоссям порошком супры. Перепалені, ослаблені локони нам довелося обстригти. Після такої невдачі клієнтка почала висвітлюватися і тонуватися виключно під наглядом професіонала».

Світлана Золіна, 21 рік: «А мені ось мелірування з супрой зовсім не сподобалося. Пасма по всій довжині мали різні відтінки кольору: кінчики вибілені, а чим ближче до коріння – жовті та коричневі. Як облізла кішка! Фарбувалися з подругою будинку. Все робили по інструкції. Не знаю, чому такий результат?!»

Супра рідко використовується як самостійна фарба, тільки у випадку з меліруванням. Основне призначення – знебарвлення. Хімічний склад супры впливає на пігмент волоса і ніби «витягує» його структури. Зверніть увагу, що при освітленні чорних, темно-каштанових локонів в результаті може залишитися рыжина, жовтизна, що виглядає дуже неприродно.

Залишити коментар