Скільки калорій в еклері – з заварним, білковим кремом зі згущеним молоком

Еклер–французький десерт у вигляді довгої булочки із заварного тіста з начинкою з різних видів крему, який люблять і діти, і дорослі у всьому світі. Оскільки в рецептуру цього тістечка входять досить калорійні інгредієнти, його не можна назвати дієтичним продуктом.

Склад і корисні властивості еклерів

Для приготування тістечка використовуються такі продукти: пшеничне борошно, вершкове масло, цукор, молоко, яйця, сіль, маргарин, ванілін, коньяк або лікер.

У складі еклерів міститься багато вітамінів і мінералів, які допомагають функціонування багатьох систем організму. Так, вітаміни Е,Н,РР, всі вітаміни групи В, що містяться в тістечку, благотворно впливають на організм людини, позитивно впливають на обмінні та відновлювальні процеси, зміцнюють імунну та нервову системи.

Еклер є відмінним антидепресантом. Міститься в ньому цукор спонукає організм до вироблення серотоніну (гормону радості), що відповідає за гарний настрій.

Харчова цінність (БЖУ):

  • білки -3.22 г;
  • жири -30,7 г;
  • вуглеводи -36,25 г.

Скільки калорій в эклере

Калорійність в основному залежить від крему, але в середньому в одному тістечку міститься 440 ккал на 100 грамів. Приблизно стільки важить одна штука.

Різновид еклерів Калорійність на 100 г
зі вершковим кремом 430 ккал
з білковим кремом 330 ккал
зі згущеним молоком 424 ккал
з вареним згущеним молоком 409 ккал
з сирною начинкою 250 ккал
шоколадний еклер 329 ккал
з заварним кремом 418 ккал
з вершками 299 ккал
зі збитими вершками 302,3 ккал
з масляним кремом 439 ккал

Максимально збільшити корисні властивості і знизити калорійність можна,замінивши кремову начинку на сирну, а також додати ягоди і горіхи, що дозволить наситити організм корисними речовинами.

Шкода тістечок для здоров’я

Необхідно пам’ятати, що калорійність будь-якого виду еклер досить висока: у 4-5 шт. міститься добова норма калорій. Регулярне вживання еклерів може нашкодити організму людини:

  • привести до збільшення ваги;
  • виникнення карієсу;
  • вплинути на руйнування мікрофлори кишечника;
  • спровокувати захворювання ендокринної системи;
  • підвищити рівень холестерину, що призводить до атеросклерозу.

Крім того, ці тістечка протипоказані людям з надмірною вагою і страждають цукровим діабетом.

Залишити коментар