Шелак при вагітності: особливості і переваги процедури

Дівчата завжди хочуть виглядати привабливо, а особливо в період виношування дитини. Проте вагітним жінкам доступні не всі процедури по догляду за собою, адже деякі з них можуть завдати шкоди організму майбутньої мами або дитини. Навіть догляд за нігтями іноді викликає безліч суперечок.

Одним з актуальних питань, яке хвилює жінок в положенні – чи можна робити шелак під час вагітності? Щоб розібратися в цьому і не шкодити організму майбутньої мами, потрібно розуміти суть манікюрної процедури, її плюси і мінуси, а також дотримуватися заходів обережності.

Шелак – це процедура, при якій нарощування нігтьової пластини відбувається за допомогою змішування акрилового та гелевого матеріалу з наступним покриттям лаком звичайним. Нігті стають рівними, красивий і доглянутий вигляд зберігається надовго, що особливо важливо при вагітності, коли немає можливості часто відвідувати салон. При цьому майбутній мамі варто враховувати не тільки переваги шелаку, але і є мінуси.

Особливості процедури манікюрної

Шелак, на відміну від безлічі інших способів догляду за нігтями і отримання стійкого красивого манікюру, практично не впливає на нігтьову пластину.

При підготовці майстер тільки злегка полірує поверхню пилочкою для вирівнювання, але не знімає значний шар, як це робиться при нарощуванні.

Тому після зняття шелаку нігті не стоншуються і не вимагають особливих зусиль по відновленню. Цей момент особливо важливий при вагітності, адже ослаблений організм жінок спрямовує всі сили на зростаючий плід.

Використання ультрафіолетової лампи також не шкодить майбутнім мамам, оскільки її вплив на підсихаючою нігті обмежується кількома хвилинами. За такий час ніякої шкоди для організму вагітна жінка не отримає.

А ось в процесі зняття шелаку потрібно бути обережною, адже найчастіше для цього застосовується ацетон. Жінці в положенні застосування цього хімікату протипоказано, оскільки його випаровування негативно позначаються на нервовій системі майбутньої мами і дитини. Професійні майстри манікюру мають в арсеналі інші засоби, з допомогою яких можна зняти шелак, тому важливо попередити спеціаліста про своє становище і навіть почитати склад використовуваного засобу. Тоді шелак буде безпечним для вагітної жінки.

Переваги і недоліки такого манікюру

Наважуючись спробувати шелак, вагітній жінці варто розуміти, які плюси і мінуси є у цього методу нанесення покриття на нігті. Останнім часом він стає все більш популярним в салонах краси, а деякі дівчата навіть пробують робити його вдома самостійно.

Основними перевагами шелаку можна назвати:

  • манікюр тримається кілька тижнів і навіть через це часом виглядає акуратно і привабливо;
  • для нанесення шелаку не потрібно знімати верхню пластину нігтів, що допомагає зберегти їх здоров’я та щільність;
  • особливий склад якісного кошти для шелаку дозволяє нігтям дихати навіть під його шаром;
  • нанесення шелаку зміцнює нігті і перешкоджає їх ламкості, особливо якщо в складі рідини є кальцій і вітаміни;
  • процедура абсолютно нешкідлива для вагітних жінок, її можна робити на будь-якому терміні.

Багато майбутні мами сумніваються, чи можна фарбувати нігті шелаком при вагітності, побоюючись, що це позначиться на здоров’ї дитини. Проте занепокоєння ці марні, тому що процедура нанесення ніяк не впливає на плід. Хоча вона має деякі мінуси, які варто враховувати перед походом до майстра манікюру.

По-перше, процедура триває досить довго, вагітній жінці може бути важко висидіти кілька годин. По-друге, шелак – досить дороге засіб покриття нігтів, не кожна майбутня мама може собі це дозволити.

Третім важливим моментом, який можна віднести до недоліків, є те, що в домашніх умовах робити шелак досить проблематично. Для цього потрібно купити хорошу лампу і якісні матеріали. Дешеві засоби містять в собі безліч шкідливих домішок і не рекомендовані нікому, тим більше, вагітним жінкам.

Додаткові рекомендації фахівців

Крім порівняння плюсів і мінусів шелаку, вагітним жінкам варто запам’ятати ще деякі поради, щоб процедура була приємною, безпечною і не мала негативних наслідків.

До них відносяться:

  1. Вибір хорошого майстра і надійного салону. Важливо звернутися до фахівця, якому жінка може довіряти. Найкраще робити шелак у перевіреного майстра з хорошими відгуками і рекомендаціями. Це буде гарантувати не лише використання якісних матеріалів, але і дотримання всіх правил проведення процедури.
  2. Перед початком манікюру краще розпитати майстра про застосовувані матеріали та їх склад. Хороші засоби для шелаку не містить толуолу, формальдегіду, камфори та інших шкідливих речовин.
  3. Ультрафіолетова лампа нешкідлива для нігтів, але може впливати на шкіру, тому руки потрібно обробити спеціальним захисним кремом перед тим, як сушити покриття. Для вагітної жінки цей момент особливо важливий.
  4. Потрібно попередити майстра про своє становище і почути його думку. Якщо шелак буде наноситися вперше, хороший фахівець спочатку перевірить реакцію організму на всі використовувані матеріали.
  5. В процесі манікюру вагітній жінці повинно бути зручно, адже доведеться просидіти в одній позі тривалий час. Крім того, важливо мати доступ до свіжого повітря, якщо майбутній мамі будуть неприємні різкі запахи.

Слідуючи цим правилам і довіряючи своєму майстрові, вагітна жінка зможе повною мірою насолоджуватися манікюром і отримати бажаний результат без негативних наслідків.

Варіанти манікюру для майбутніх мам

Незважаючи на своє становище вагітна жінка, як і всі інші, хоче залишатися привабливою і доглянутою. Особливо на останніх термінах вагітності, коли постійна втома і дискомфорт не дозволяють їй робити це самостійно.

Багато майбутні мами зовсім перестають приділяти увагу манікюру, обрізають нігті до мінімуму і не використовуючи ніяке покриття. Але звернення до хорошого майстра дозволяє вирішити цю проблему, дозволити жінці розслабитися на період процедури і насолоджуватися своїми нігтями.

Шелак – оптимальний варіант манікюру для майбутніх мам, оскільки він нешкідливий і безпечний, а виглядає привабливо. Майстер може робити однотонне покриття будь-яким кольором або створювати справжні міні-шедеври на поверхні нігтів. А тривалість збереження результату дозволить жінці завжди мати доглянуті руки і не витрачати час і зусилля на самостійний манікюр.

Важливою особливістю шелаку є здатність зберігати щільність і здоров’я нігтьової пластини, а також зміцнювати її. Навіть якщо після пологів жінці захочеться забрати його і не використовувати ніякого покриття, нігті залишаться міцними і не потребують тривалого відновлення, як це буває після нарощування.

Кожна дівчина сама вирішує, у якому вигляді краще утримувати власні руки і нігті, але порівнювання плюси і мінуси, багато хто приходять до висновку, що саме шелак – найкраще рішення на період вагітності.

Залишити коментар