Подвійне каре -техніка стрижки, фото, варіанти укладання

Перебуваючи в пошуку модних нестандартних зачісок, пропонуємо звернути увагу на зачіску подвійне каре. Цей вид об’єднує в собі всі плюси звичайного каре і при цьому відрізняється оригінальністю малюнка. Розглянемо, що являє собою стрижка подвійне каре, як правильно її зробити на різне волосся і які особливості укладання відомі.

З цією інформацією можна бути впевненою, що всі особливості обличчя будуть враховані, а значить, результат не розчарує.

Кому піде подвійне каре

Подібний спосіб не дуже популярний і найчастіше зустрічається у впевнених у собі людей, які не бояться експериментів. Відмінною рисою є наявність двох рівнів волосся. Саме це створює ефект двох стрижок короткого каре і довгих локонів. Зачіска ідеально виглядає у дівчат з тонкими локонами, так як саме подібні пасма найкраще зберігають об’єм і форму. До того ж прикоренева філіровка створить додатковий обсяг.

Подвійне каре вимагає щоденної укладки це потрібно враховувати, наважуючись на такий експеримент. Найчастіше подібну зачіску поєднують з чубчиком, це дозволяє скорегувати зовнішність, наприклад, пряма додасть образу загадковості, а коса добре освіжить обличчя. Важливо пам’ятати, що з подібною зачіскою немає шансів залишитися непомітною.

Техніка виконання стрижки

Найголовніше,знайти майстра, який зможе грамотно підібрати форму і при цьому може правильно підстригти так, щоб виділити вилиці і не приховати вигин шиї. Розглянемо, як здійснюється саму стрижку:

 1. Голову ділять на дві області верхню і нижню. Верх фіксують затискачем;
 2. Стрижку проводять методом «пасмо на пасмо», так щоб в результаті вийшла рівна лінія. Для отримання такого результату спочатку зістригають одну пасмо і потім вже під неї зістригають решта волосся;
 3. Коли нижні пасма стали потрібної довжини, їх збирають у хвіст і переходять на іншу частину голови;
 4. Верхні волосся скручують в джгут і зрізають по всій довжині;
 5. Потім оформляють окантовку, використовуючи той же метод, яким стригли нижню частину волосся;
 6. Для додаткового обсягу рекомендується робити філіровку зони біля коренів і пройтися ножицями по всій довжині;
 7. Чубок роблять бажаної довжини та форми, однак важливо пам’ятати, що вона повинна стати доповненням всієї зачіски.

Така стрижка вимагає дотримання всіх рекомендацій щодо особливостей виконання для надання правильної форми каре:

 • Верхня частина голови може бути зрізана класичної рівною лінією, у вигляді подовження до особі або асиметрією;
 • Чубчик завершує зачіску. Завдяки сучасним тенденціям вона може бути косою, асиметричною, рваною або трикутною. Важливо вибрати таку, яка допоможе відкоригувати форму обличчя і візуально прибрати вади;
 • Фарбування може бути здійснене будь-який, в залежності від вибору клієнта. При складному фарбуванні стрижка тільки виграє, а зачіска заграє новими фарбами.

Різновиди подвійного каре

Стрижку в різних варіантах її виконання носять багато знаменитостей: вони відрізняються формою, кутом зрізу і завдовжки. Розглянемо докладніше відмінності стрижок в залежності від довжини локонів:

 1. Подвійне каре на короткі волосся. Така стрижка підходить романтичним натурам. Видів зачісок існує безліч, тому кожен може обрати свій оригінальний варіант. В цілому моделювання безпосередньо залежить від особистих переваг. Іноді для унікальності залишають по боках більш довгі пасма однакової або різноманітної довжини при цьому потилиця роблять коротким. Додаткову елегантність додає складна лінія зрізу, який розташований знизу;
 2. Подвійне каре на середні волосся. Каре з подвійним зрізом -відмінний варіант на таку довжину пасом. Плюсом є те, що подібна стрижка з середньою довжиною волосся підходить практично кожній людині, при цьому завдяки індивідуальним особливостям завжди виглядає унікально. Однак не варто забувати, що всі недоліки будуть видні. Тому перед здійсненням стрижки рекомендується привести голову в порядок. Найчастіше зачіски на середні волосся доповнюють чубчиком. У класичному варіанті вона пряма і закінчується трохи вище брів. Коли присутній ніжка, рекомендується робити трикутну чубок. Колорування допоможе створити красиві і в теж час унікальні обсяги, які додатково збагатять зачіску на середніх волоссі і не тільки;
 3. Подвійне каре на довге волосся. Менш популярна стрижка. Більше підходить дівчатам, які люблять експериментувати зі своїм образом, знаходячи незвичайне рішення для оформлення довгого волосся. У цьому випадку техніка створення подвійного каре здійснюється навпаки. Зовні вона виглядає наступним чином: волосся верхньої частини повинні доходити до середини шиї, а інші локони можуть бути будь-якої довжини. Їх можна оформити довгими «пір’ям» або зістригти каскадом. Подібні подвійні зрізи створюють різкий перехід і виглядають оригінально і сміливо.Частіше подвійне каре на довге волосся доповнюється асиметричної або рваною чубчиком.

Як укладати подвійне каре

Укладання подвійного каре вимагає багато часу і деяку вправність у поводженні з волоссям. Процес полегшують фіксуючі засоби і різні пристосування: тонка гребінець кругла щітка великого діаметра. Волосся можна укладати назовні або всередину, а також злегка завити праскою. Найлегше робити укладку волосся, які мають середню довжину, так як в цьому випадку кінці природно лягати в районі шиї.

Тепер, знаючи особливості подвійного каре, можна самостійно правильно підібрати підходящий варіант особисто для себе. Однак якщо ви не впевнені в своїх силах, краще звернутися за допомогою до фахівця, який має великий досвід виконання подібної стрижки на різні волосся. Тільки в цьому випадку можна бути впевненим, що отримана зачіска подарує лише позитивні емоції.

Залишити коментар