Чи може мати дітей жінка або чоловік – як дізнатися?

Як не крути, а дітей бажає мати кожна жінка, просто усвідомлення цього приходить у різний час і за різних обставин. Погодьтеся, що не існує нічого кращого, ніж посмішка рідної дитини, можливість вибирати йому платтячка-брюки, пестити і забезпечувати все найкраще?

Але, таке щастя доступно не кожному, адже згідно зі статистикою, адже багато жінок стикаються з проблемою безпліддя.

Як дізнатися, чи не входите ви в це число, і зрозуміти, чи зможете ви завести дитину в потрібний період свого життя? Виявляється, існує певний перелік ознак, наявність яких сигналізує про ймовірну неможливості завагітніти. В іншому ж, немає ніяких приводів для занепокоєння. Які ж ці симптоми? Читайте нижче.

Труднощі з менструаціями

Менструація – це циклічний, неймовірно складний і багатоступінчастий природний процес, найменша «несправність» якого цілком здатна викликати труднощі з продовженням роду.

До тривожних порушень стандартного циклу менструації можна віднести:

  • рясне або мізерне виділення крові;
  • нерегулярні місячні;
  • аменорея – повна відсутність щомісячних кровотеч;
  • сильний біль під час менструацій, яка може бути сигналом про розвивається ендометріозі або кісті в яєчниках.

Порушення гормонального фону

Бажана вагітність може не настати через підвищеного вироблення чоловічих статевих гормонів – андрогенів. Якщо така патологія має місце, то жінка помітить її за сальності і жирності шкіри, постійної вугрової висипки, надмірного росту волосся в небажаних місцях і огрубевающему голосу. Найстрашніше наслідок андрогинности – це полікістоз яєчників, які повільно заповнюються кістами – порожнинами, заповненими рідиною, а не яйцеклітинами, готовими до запліднення.

Сочащиеся соски

Виділення із сосків теж дають можливість заздалегідь дізнатися, чи зможе жінка завагітніти. Якщо такі є, то можна вести мову про гіперпролактинемії – серйозному гормональному порушення, яке ґрунтується на підвищеній концентрації гормону пролактину в крові.

Різкі зміни маси тіла

Жінка, вага якої постійно змінюється, причому досить різко, теж повинна задати собі питання: «як дізнатися, чи можу я в майбутньому мати дітей?».

А все, тому що виражена худоба, що наступає відразу за сильним надмірною вагою (і навпаки), вносить серйозні корективи в процеси овуляції. Приміром, та ж анорексія провокує повна відсутність місячних, а ожиріння стає симптомів полікістозу яєчників.

Статеві інфекції та інтимні проблеми

Планування сім’ї завжди повинно починатися з комплексного обстеження організму майбутньої матері і її статевого партнера. А все тому, що на шляху до запліднення можуть стояти численні перешкоди у вигляді тих же інфекцій або не діагностованих ЗПСШ. Наприклад, хламідії пошкоджують фаллопієві труби і стають причиною запальних процесів в органах малого таза.

Біль під час сексу – теж привід звернутися в жіночу консультацію з питанням «чи можу я завагітніти», оскільки вона є сигналом про прихованих запаленнях і інфекціях.

Як і де можна дізнатися про стан свого жіночого здоров’я?

Логічніше всього буде вибрати собі хорошого гінеколога, який проведе комплексне обстеження вашого організму, а репродуктивної системи – зокрема. Звернутися можна як до державного, так і до приватного спеціаліста, що повністю залежить від вашого фінансового стану та моральних переконань.

Нетрадиційні способи того, як дізнатися чи може жінка в майбутньому мати дітей, виглядають наступним чином:

  • Можна освоїти ази хіромантії і прочитати по своїй руці всю правду про те, чи здатні ви мати одного або декількох дітей. «Дитячі» лінії знаходяться під мізинцем, і якщо вони глибокі і добре помітні малюк народиться здоровим і щасливо проживе все своє життя. Переривчаста і нечітка лінія — дитина з’явиться на світ, але буде болючим і рано помре, якщо навіть не під час виношування. Цей же спосіб може стати відповіддю на те, як дізнатися чи може ваш чоловік мати дітей від вас або взагалі. Але, оскільки представники чоловічої статі не володіють здатністю народжувати, лінії на руках показують тільки те, скільком спадкоємцям він буде прив’язаний кровними узами. Це означає, що можна дізнатися, скільки всього дітей він буде мати по життю, від вас, або від інших жінок. Знову ж таки, хіромантія дає можливість дізнатися потенційну кількість дітей, тоді як сучасні люди можуть регулювати їх за допомогою контрацепції та медикаментозних засобів;
  • Ще можна спробувати погадати на обручці. Його підвішують за нитку і тримають над розкритою долонею. Коли прикраса почне гойдатися, потрібно відстежити його траєкторію. Приміром, якщо воно малює круги, то на світ з’явиться дівчинка, гойдається з боку в бік – хлопчик, який стоїть на місці – про спадкоємця не варто й мріяти.

Чоловіче безпліддя

Не варто думати, що сильну половину людства не хвилює питання про продовження роду. І якщо з його партнеркою все в порядку, то постає питання того, де і як дізнатися, чи здатний чоловік на запліднення.

З домашніх методів можна порекомендувати наступне:

  • Звернути увагу на консистенцію і кількість сперми. Якщо її мало, або рідина виходить грудками – то потрібно терміново перевіритися;
  • Цукровий діабет і нездорове ожиріння теж вважаються непрямими ознаками безпліддя;
  • Болі внизу живота або при сечовипусканні, простатит і зниження сексуальної активності також можуть служити приводом до занепокоєння.

Знову ж таки, займатися домашньою самодіагностикою – не найкраще рішення, і чоловікові слід більш серйозно поставитися до який роздирає його питання «де і у кого дізнатися, чи можу я мати дітей?». Отримати відповідь можна шляхом проведення клінічних або лабораторних досліджень, що проводяться в приватних і державних клініках.

Пам’ятайте, що навіть найбільш точні прилади і аналізи можуть помилятися, адже Природа — дивовижна річ. Вона може дарувати і віднімати, вносити свої корективи і зайвий раз доводити, наскільки, як мало ми знаємо про зародження життя.

Залишити коментар