Мезороллер: Принцип дії, ефективність, як правильно використовувати в домашніх умовах?

Догляд за собою вимагає від жінок не тільки витрат часу, а й грошей, сил. Вони завжди стежать за новинами в світі краси, бажаючи відразу ж випробувати їх на собі. Не дивно, адже багато новинки дозволяють скоротити часові та грошові витрати.

З чималим інтересом представниці слабкої статі поставилися і до мезороллеру, яким можна користуватися в домашніх умовах, і як стверджують виробники цих пристроїв, залишатися завжди гарною і молодою, не звертаючись до професіоналів, не вдаючись до хірургії.

Характеристика та принцип дії конструкції

Пристрій складається з ролика, оснащеного тоненькими сталевими голками, прикріпленими до ручки, що виконується переважно з пластику. Іноді голки виготовляються із сплавів сталі з сріблом, титаном, золотом, платиною.

Ще одна назва конструкції, яку можна використовувати в домашніх умовах – дермароллер.

Результативність пристрою пояснюється впливом голок на шкіру:

 1. Вони проколюють дерму. Глибина проколу невелика, але її достатньо для того, щоб в її шарах запустилися процеси регенерації та вироблення таких речовин, як еластин і колаген;
 2. Завдяки процедурам шари дерми ззовні вбираються корисні речовини. Проколи, які робляться мезороллером, виступають у ролі канальців, пропускають всі поживні речовини. Для більшої ефективності перед виконанням процедури з дермароллером рекомендується скористатися спеціальними живильними косметичними засобами.

Дослідження показали, що з усіх корисних речовин, якими ми намагаємося живити шкіру, її шари проникають лише близько 3%. При використанні мезороллера цей показник збільшується до 85%.

Якщо правильно користуватися мезороллером, в тому числі, в домашніх умовах, сліди від голок зникають через пару годин, але це не значить, що як тільки це відбувається, закінчується і ефект від процедури.

Більш того, за твердженням фахівців, омолоджуючі процеси тільки запускаються:

 • Поліпшується кровотік;
 • Активується формування нових клітин дерми;
 • Заповнюється обсяг сполучних волокон;
 • Відновлюються обмінні процеси.

Переваги та протипоказання до застосування пристрою

Мезороллер називають одним з найбільш корисних і ефективних винаходів, які сприяють омолодженню шкіри. З яких причин можна вважати його таким?

Переваги пристрою:

 • Висока результативність. Жінки відзначають, що після першої ж процедури можна побачити ефект;
 • Застосування дермароллера не небезпечно для захисного шару дерми;
 • Відносно невисока вартість пристрою. Вона стартує від 20$ в залежності від виробника і застосовуваних для виготовлення матеріалів. Це дешевше, ніж деякі омолоджуючі процедури в салоні;
 • Мезороллером потрібно користуватися правильно, так само як і зберігати його, але робити це нескладно.

Окремої уваги заслуговує безпека застосування приладу. Наприклад, на відміну від лазерного пілінгу і мезотерапії особи, слід від яких зберігається до 7 днів, проколи від дермароллера проходять протягом 2-х годин.

Крім того, голки пристрою дуже тонкі і короткі, тому процедури з його використанням безболісні, а масаж обличчя та інших зон, навіть самих чутливих, можна робити без анестезуючих засобів.

Не можна використовувати конструкцію у таких ситуаціях:

 • Вагітність, лактація;
 • Захворювання ендокринного характеру, зокрема, цукровий діабет;
 • Наявність порушень згортання крові;
 • Наявність новоутворень на шкірі незалежно від їх якості.

Також не слід користуватися мезороллером, якщо на оброблюваній ділянці є запалення, велика кількість бородавок, родимок, що стосується застосування пристрою для особи, так і для інших частин тіла.

Як застосовувати пристрій?

Звичайні жінки, охочі омолодити шкіру, на відміну від фахівців, які працюють в салонах, не отримують відповідного навчання і не мають кваліфікації. Тим не менш розроблений алгоритм використання дермароллера.

Перш ніж застосувати конструкцію, протріть їх спиртом. Це потрібно робити кожен раз.

Якщо ви застосовуєте мезороллер для особи, обов’язково видаліть з шкіри косметику. Незалежно від того, яку зону ви обробляєте, сполосніть шкіру із застосуванням теплої води, а потім промокніть серветкою або рушником.

Нанесіть на поверхню дерми спеціальні косметичні засоби.

Водите пристроєм по шкірі, роблячи легкі масажуючі рухи. Щоб не травмувати покрив, необхідно обережно користуватися конструкцією. Робіть рухи горизонтально, вертикально, по діагоналі на потрібній ділянці, здійснюючи маніпуляції не більше 5 разів на всі боки.

Коли процедура буде завершена, дерму потрібно заспокоїти за допомогою спеціально призначених для цього масок, у яких міститься SPF-фактор. Вони зволожать покрив і наситять поживними речовинами.

Після всіх маніпуляцій над шкірою особи (або інших частин тіла) дермароллер треба продезінфікувати (занурити його хвилин на 20 в спиртовий розчин) і покласти для зберігання в спеціальний контейнер або пакет.

Для отримання більш вираженого результату утримайтеся від загоряння і використовуйте для обробленої зони сонцезахисний крем протягом декількох днів.

Врахуйте наступні рекомендації косметологів:

 • В домашніх умовах не використовуйте прилад з голками, довжина яких становить більше 1 мм, незалежно від того, чи застосовуєте ви його для особи, від целюліту і т. д;
 • Якщо ви упустили або вдарили пристрій, не користуйтеся їм більше – голки могли пошкодитися, а це може стати причиною травми шкіри;
 • При зміні напрямку руху дермароллера обов’язково відривайте від дерми, а не просто повертайте валик. В іншому випадку ви нашкодите шкірі.

Засоби, що використовуються для процедур

Залежно від мети застосування пристрою можна купувати різні препарати для проведення маніпуляцій:

 • Якщо ви користуєтеся мезороллером з метою позбутися від целюліту, вам варто застосовувати коктейль, що складається з таких інгредієнтів, як екстракт гуарани, морські водорості, зелений чай, биоэкстракты, гіалуронова кислота;
 • Для відбілювання шкіри використовуються сироватки, що містять аскорбінову кислоту;
 • Щоб омолодити дерму рекомендується застосування гідролізату колагену;
 • Повернути їй пружність допоможе еластин.

Яке з засобів є найбільш підходящим для омолодження особи мезороллером або досягнення інших цілей, вам допоможе визначити косметолог.

Частота застосування

Поява в арсеналі такого чудового косметичного приладу може викликати бажання робити процедури з ним кожен день. Насправді потрібно знати, як часто вам потрібно користуватися мезороллером в домашніх умовах.

Застосовувати для обличчя його потрібно не частіше 5 разів/тиждень. Ніжній шкірі потрібно давати відпочинок, щоб не викликати роздратування. А ось на інших частинах тіла, де дерма грубіше, можна проводити процедури набагато частіше і навіть кожен день, але не більше 1-го разу. Як правило, щоденно пристрій застосовують для боротьби з целюлітом.

Незалежно від того, як часто ви використовуєте дермароллер, повний курс повинен становити 15-20 сеансів. Після цього необхідно зробити перерву хоча б на пару тижнів.

Потім можна приступати до омолодженню, відбілювання, боротьбі з целюлітом.

Багато дівчата знають, що деякі процедури не можна проводити влітку, але можна користуватися в цей час року мезороллером? Виробники кажуть, що можна, але паралельно потрібно використовувати сонцезахисні креми. Разом з тим варто згадати про одну із запобіжних заходів – відмовитися від засмаги на пару днів. Зробити це влітку важко, адже шкіра все одно схильна до впливу сонця.

Перш ніж придбати прилад і засоби до нього, проконсультуйтеся з косметологом. Суворо дотримуйтесь інструкції до його застосування і не забувайте про заходи обережності.

Залишити коментар