Гель-змазка: інтимна, збудлива, анальна, з антисептиком

Напевно у багатьох пар виникали проблеми – хочеться зайнятися сексом, але денні турботи заважають повністю розслабитися, органічно підготуватися до проведення статевого акту.

Якщо під рукою є інтимний гель-мастило, то можна вирішити багато проблем сексуальних відносин і займатися сексом тоді, коли цього хочеться.

Коли потрібна змазка?

Функція інтимних гелів-мастил – зволоження. Застосовуються вони не тільки для застосування в області статевих органів, але і на інших частинах тіла – якщо пари вирішили спробувати нетривіальний підхід до сексу.

Брак природних виділень може відчуватися при тривалому коїтус, у пари, жінка у якої знаходиться в клімактеричному або постклімактеричному віці, якщо партнери втомилися. Проводити анальний акт без гель-змащення – це напевно отримати травму слизової.

Мікротравми слизової оболонки статевих органів дуже болючі, регенерація тканин інтимних зон уповільнена. В мікротріщини можуть впроваджуватися патогенні мікроорганізми, інфікування викликає гнійно-запальні процеси.

Тому не варто проявляти помилковий сором, купуючи гель-мастило для інтимних зон. Це такий же незамінний атрибут, який допомагає зберегти здоров’я, як і презерватив.

Перед тим як вибрати необхідний для себе засіб, бажано володіти інформацією, для чого воно підходить, який з гелів краще, і коли мастило потрібне.

Які бувають кошти для зволоження

В даний час вибір інтимних гелів досить широкий. Розрізняються вони за складом і додаткових ефектів. Якщо придбаєш надійний засіб від перевіреного постачальника інтимних речей, то в назві рідко вказується, що це гель-змазка анальна, а ця – вагінальна.

Визначити, який засіб краще придбати, можливо за зазначеною додатковою властивостями.

Позитивні якості мастил на водній основі:легко змивається;

  • не залишає плям на одязі та слідів на тілі;
  • порівняльна дешевизна.

Мінус гелів з водною основою – постійно доводиться додавати, так як швидко висихають і втрачають функціональність.

Плюси мастил на основі силікону:

  • довго не висихає – значить, однієї порції вистачає на весь час застосування;
  • властивості протягом всього статевого акту незмінні.

Але при цьому із засобами слід звертатися дбайливо. При попаданні на одяг вони залишають плями, руки і тіло досить важко відмиваються, а якщо не відмитися, то довго залишається відчуття налипання. Крім того, вони дорожче.

Застосування тих і інших засобів – універсально.

Додаткові переваги

Якщо розглядати додаткові властивості, то змащення можна класифікувати:

  1. Збуджуюча – при її застосуванні розширюються капіляри слизової і прискорюється кровотік, що підвищує чутливість. Збудливою гель-мастилом рекомендується користуватися при традиційному статевому акті. Вона стимулює роботу бартолиновой залози, і збільшується кількість природних виділень. До складу засобу входить этилникотинат.
  2. Гель-змазка з анестетиком знижує чутливість дотичних тканин, подовжує статевий акт, збільшує «стійкість» чоловіка. Часто використовується, як анальна. Деякі пари використовують гель з анестетиком при заняттях сексом після довгої перерви.
  3. Мастило зі сперміцидом не тільки полегшує проведення статевого акту, але і рятує від небажаної вагітності, якщо основний засіб запобігання порвалося, або злетіло. Таке часто відбувається, якщо партнери вирішили провести повноцінну ніч кохання.

Додаткова перевага даного засобу – їх випускають різних смаків і запахів. Немає необхідності при зміні бігти у ванну, щоб змити з себе неприятнопахнущую субстанцію.

Можна зрозуміти, як анальну мастило, гель зі сперміцидами використовувати нераціонально – хороші смачні засоби коштують недешево.

Нюанси використання зволожуючих засобів

Інтимні мастила гіпоалергенні, але все ж слід враховувати індивідуальну чутливість. Якщо один з партнерів має схильність до прояву алергічних реакцій, то слід вибрати несмачне засіб без запаху.

Можна користуватися мастилом при вагітності. Якщо немає алергічної реакції, то чому б і ні? Можливо слід порадитися з гінекологом, щоб отримати пораду, який гель-змазка краще і менш токсичний. Швидше за все, порадять купувати засоби без ароматизаторів.

Незважаючи на те, що більшість гелів універсальні, для анального статевого акту варто вибирати засіб з більш в’язкою консистенцією – воно краще ковзає.

Якщо мастило наноситься на частини тіла, на якій розташований волосяний покрив, то слід придбати змащення на водній основі.

Після застосування будь мастила слід виконати гігієнічні процедури. Складові коштів змінюють кислотність слизової статевих органів або шкіри, що сприяє збільшенню активності умовно-патогенних мікроорганізмів.

До речі, при використанні гліцеринового інтимного гелю можливість захворіти кандидозом мінімальна.

Деякі пари використовують замість зволожуючого засобу власну слину. Це не дуже ефективно – слина швидко висихає. Інші замінюють мастила вазеліном або кремами.

Якщо немає можливості придбати мастило, тоді варто зупинитися не на вазеліні, а на вазеліновій олії – воно не має смаку і абсолютно нейтрально. Вазелін, і вже тим більше креми, що мають у своєму складі ароматизатори і стабілізатори – це може викликати алергічні реакції.

Інтимні гелі допомагають уберегтися від мікротравм, дозволяють збільшити яскравість сексуального контакту, сприяють усунення дискомфорту. Приємних вам відчуттів!

Залишити коментар