Чим заміжня жінка відрізняється від незаміжньої? Чому після 30 жінка не виходить заміж?

Дівчата у всі часи дуже гостро сприймали проблему самотності. Чому так відбувається? На відміну від чоловіків, вони націлені на створення сім’ї і народження дітей, облаштування сімейного гніздечка. В суспільстві ще живий стереотип, що кар’єра, навіть найуспішніша, не може зробити жінку щасливою, якщо у неї не вибудувана особисте життя.

Особливо актуальне питання заміжжя для тих представниць прекрасної статі, які вже перейшли якийсь рубіж і відсвяткували своє тридцятиріччя.

У цьому віці дівчина залишається одна з багатьох причин:

 • свої молоді роки вона витратила» на підйом по кар’єрних сходах;
 • рано розлучилася з першим чоловіком;
 • не зустріла свою долю.

Якщо у неї немає дітей, за очі її можуть називати «старою дівою», засуджувати чи жаліти, навіть якщо вона живе повним життям і хвалиться ідеальною фігурою.

Жалісливі колеги і подруги з усіх сил стараються, нарешті, видати дівчину заміж.

Часи змінюються…

Багато хто замислюється над тим, чим заміжня жінка відрізняється від незаміжньою. Холості дами відповідають – відсутністю чоловіка. За останні роки все змінилося. Сьогодні дуже багато незаміжніх знаменитих жінок після 30, які не поспішають зв’язувати себе узами шлюбу. Сучасні емансиповані дівчата беруть з них приклад і знаходять багато плюсів холостяцького життя. Особливо популярна ця практика в розвинених країнах.

Поняття «одинока» і «успішна» поступово стають синонімами. Це обумовлено тим, що суспільство вважає дівчину, яка свідомо залишається одна, сильною і незалежною. Багато дружини бережуть свій статус навіть незважаючи на те, що їх сімейний човен давно зазнала аварії.

Але вони бояться залишитися на самоті, самостійно вирішувати всі життєві труднощі. Їм здається, що життя незаміжньою і самотньої жінки тяжке і безрадісне. Але ще більше їх хвилює думка сусідів, колег і друзів – а раптом вони не схвалять цей крок?

Де ж потім шукати чоловіка, якщо їх всіх розібрали? Ходити по сайтах знайомств?

Чому жінки не виходять заміж?

Пояснень цьому може бути дуже багато, вони індивідуальні в кожному конкретному випадку.

Але є ряд причин, по яких жінки не поспішають себе «окільцювати»:

 • Поганий приклад матері. Якщо та сім’я, в якій росла маленька дівчинка, була далека від ідеалу, у неї може сформуватися небажання будувати серйозні стосунки. Якщо батько вів себе негарно по відношенню до матері і не виявляв бажання спілкуватися з донькою, вона на підсвідомому рівні сприймає чоловіків, як джерело переживань. У неї з дитинства вироблялося недовіра до сильній половині людства, тому всі відносини були приречені на провал;
 • Бажання бути «як за кам’яною стіною». Це прагнення добре і правильне, але якщо партнери не могли дати їй те, що вона від них очікувала, приходить розчарування;
 • Матеріальна забезпеченість жінки. Коли вона добре заробляє, то хоче бачити поряд з собою чоловіка відповідного рівня. До того ж, така дружина не потерпить «домашнього рабства» і навряд чи стане підлаштовуватися під ті вимоги, які здадуться їй необґрунтованими.

Є надія?

У жінки після 30 є всі шанси зустріти чоловіка, з яким вона буде щаслива. Вона вже наситилася свободою, досягла певних успіхів в кар’єрі і фінансової незалежності. Тепер настав час будувати сім’ю і обзаводитися дітьми.

Шлюб, укладений після 30 років, має масу переваг:

 • Дружина зможе більше часу проводити з чоловіком і дітьми. Як правило, до цього віку її кар’єра стабільна, вона непогано заробляє, має своє житло. Тому може сміливо йти в декрет і віддавати своє тепло і турботу близьким людям;
 • Життєвий досвід дає можливість по-іншому дивитися на конфлікти. Жінка вже в змозі знаходити компроміси, йти на поступки і тверезо оцінювати партнера;
 • До 30 років відбувається пік сексуальності, тому вона вміє отримувати насолоду сама і дарувати його партнеру;
 • До заміжжя у дівчини було багато часу, щоб задовольнити свої амбіції і випробувати гаму емоцій. Тому в шлюбі їй хочеться спокою і гармонії;
 • Жінка до цього віку стає розважливою і відповідальною, готова надавати дружину моральну підтримку, враховувати його інтереси.

А як же дитина?

Багатьом незаміжнім і вільним жінкам після 30 знайомий страх, що вони не встигнуть народити, поки дозволяє вік. Чоловіків на їх горизонті може бути багато, але далеко не кожного вони розглядають в ролі батька. Але це не привід впадати у відчай. Якщо жінка мріє стати мамою, але народжувати від першого зустрічного вона не хоче, у неї є альтернатива – ЕКО.

На сьогоднішній день незаміжньою жінці еко роблять. Тому зовсім не обов’язково для проведення цієї процедури перебувати у шлюбі. Вона може скористатися донорським матеріалом. Тому відсутність чоловіка не повинно ставати перешкодою на шляху до материнства. Звичайно, ця процедура досить дорога, але якщо є фінансова стабільність, вона може собі це дозволити. Переваг у зрілого шлюбу дуже багато, тому жінкам не варто переживати тільки тому, що всі їхні подруги вже давно заміжня.

А міркування «доброзичливців» про те, чому незаміжні жінки бувають злі, потрібно залишати без уваги, не зважаючи на свій рахунок.

Слідуйте своїм бажанням і мріям і будьте щасливі!

Залишити коментар