Чи можна вагітним нарощувати нігті?

Коли жінка дізнається, що скоро стане матір’ю, вона вже починає піклуватися про малюка і думає про найменший шкоду, яку може заподіяти йому. У той же час майбутня мама хоче виглядати добре. Одним з критеріїв краси і витонченості є доглянуті руки, тому питання, чи можна нарощувати нігті вагітним, цікавить багатьох.

Останнім часом тема нарощування нігтів в цікавому положенні стала дуже актуальною. Адже майбутній мамі також, як і будь-якій іншій жінці, важливо зберегти красу. Як люблять повторювати лікарі, вагітність не хвороба, тому в такий чудовий час важливо продовжувати займатися звичними справами. Варто виключати з цього списку прикраса нігтів штучним покриттям?

Сам процес не приносить незручності, адже майстер може спокійно виконувати свою роботу, коли клієнтка відпочиває, відкинувшись у зручному кріслі. Але ж це «хімія»… Після проведених досліджень лікарі відповіли на питання,чи можна вагітним нарощувати нігті, позитивно. Але, щоб зрозуміти, який потенційний шкоди можуть заподіяти препарати, потрібно знати, які характеристики притаманні різним видам подовження нігтів на сьогоднішній день.

Обрати гель чи акрил?

В даний час існує багато різновидів цього популярного напрямку індустрії краси. Залежно від використовуваного матеріалу для початку потрібно визначитися, чи можна вагітним нарощувати нігті гелем або краще зробити це акрилом.

Акрилове нарощування нігтів виконується з використанням однойменного речовини. На думку майстрів нігтьового сервісу, це цілком підходящий матеріал для виконання процедури в цікавому положенні. Його основними перевагами є:

  • міцність (можна не боятися, що при виконанні домашніх робіт ніготь відламана);
  • стійкість до води (можна купатися і мити руки, не боячись зіпсувати красу);
  • довговічність (середня тривалість носіння нігтів з акрилу – 3-4 місяці).

Все це відстрочить черговий візит до майстра манікюру і контакт з «хімією».

Одним з головних мінусів цього компонента вважають його неприємний різкий запах, який особливо важко переносити вагітним жінкам, і без того страждають від токсикозу. Крім того, існує думка, що при акриловому нарощуванні нігтів, які в цей період руйнуються найактивніше, можуть серйозно постраждати.

Інша справа гель. Серед клієнток, регулярно вдосконалює нігтики, набагато більше прихильниць гелевого покриття. Тому жінки в цікавому положенні воліють його акрилу, думаючи, що він більш безпечний. Чи можна вагітним покривати нігті гель лаком або ж ця процедура може бути небезпечною для майбутнього малюка?

До плюсів використання такого матеріалу относятотсутствие запаху і простоту нанесення. Незважаючи на це, і акрил, гель подібні за складом. Медики розходяться в думці, який з видів нарощування більш безпечний і коли потрібно утриматися від процедури. Все залежить від індивідуальної ситуації, тому краще порадитися з досвідченим майстром.

Якої шкоди може завдати нарощування майбутній мамі?

До складу засобів для нарощування нігтів входять небезпечні речовини — метилметакрилат і этилметакрилат. Ці назви нічого не говорять пересічному споживачеві, але досить знати, що друга з цих субстанцій менш токсична.

Вчені проводили дослідження, присвячені впливу таких речовин на організм матері і майбутньої дитини. В експерименті брали участь вагітні жінки-майстра манікюрних салонів, які по кілька разів на день відчувають на собі вплив цих препаратів. В той же час був проведений аналіз різних засобів і встановлено вміст у них шкідливих речовин.

У результаті вчені зробили висновок, що вони дійсно завдають шкоди розвитку ембріона, але лише у великих кількостях. Тоді як в матеріалах, використовуваних для нарощування нігтів при вагітності і не тільки, їх дуже мало. Тому можна не боятися і раз в декілька місяців дозволяти собі цю процедуру.

І все ж є кілька рекомендацій лікарів для майбутніх мам, які допоможуть зрозуміти, як і коли це потрібно робити максимально безпечно:

  • утримайтеся від нарощування в перші три місяці вагітності: це найважливіший етап у формуванні органів дитини;
  • відмовтеся від акрилового нарощування, якщо у вас токсична алергія (непереносимість різких запахів). Буде дуже важко висидіти в кріслі навіть кілька хвилин, тим більше що в цей час всі нюхові відчуття посилюються;
  • використовуйте тільки якісні препарати для самостійного нарощування або поцікавтеся у майстра, якими він користується. Доведено, що тільки європейські та американські засоби для манікюру не містять небезпечний метилметакрилат;
  • попросіть майстра включити витяжку, яка мінімізує вплив шкідливих речовин.

Вагітність – це найщасливіший час у житті кожної жінки. Так нехай і в цей період ви будете так само прекрасні, як і завжди! Дотримуйтесь цих простих правил, і ваші нігті будуть виглядати чудово без шкоди для їх стану і вашого самопочуття.

Залишити коментар