Афобазол при панічних атаках, допомагає чи ні?

Панічні атаки — це хвороба сучасності. Психотерапевти стверджують, що немає людини, яка хоч раз в житті не відчував би це неприємний стан. Крім того, нерідко у пацієнтів виникають стани, при яких розвивається тривожний розлад, і на тлі цього захворювання панічні атаки стають частим явищем. Такий стан заподіює сильний дискомфорт пацієнта та суттєво знижує його рівень життя.

Для лікування цього захворювання використовується множинно препаратів, і одним з найпопулярніших і затребуваних є Афобазол. У статті ми детально розглянемо, як Афобазол допомагає при панічних атаках.

Що таке «панічна атака»?

Панічна атака являє собою напад важкої тривоги, який супроводжується сильним страхом, в поєднанні з різними вегетативними симптомами.

Зазвичай напад панічної атаки починається з наростання тривоги, яка стає нестерпною, і тягне за собою пітливість рук, сильне серцебиття, почуття нестачі повітря, сплутаність свідомості, відчуття нереальності того, що відбувається.

Деякі лікарі називають цей стан вегетосудинною дистонією, або вегетативним кризом, проте це захворювання називається «панічним розладом» (епізодичної пароксизмальної тривожністю) і під цією назвою введено в МКБ (міжнародну класифікацію хвороб).

Панічні атаки виникають раптово і не обмежені якоюсь особливою ситуацією або комплексом обставин і, отже, непередбачувані.

Причини розвитку панічних атак

Панічні атаки можуть виникнути по цілому ряду причин і, щоб розібратися в цьому, доцільно буде звернутися до лікаря-психотерапевта.

В свою чергу хочемо додати, що панічні атаки виникають в результаті декількох факторів:

  • психогенних, біологічних і физиогенных. Найчастіше панічні атаки викликають комбінації декількох провокують явищ.
  • До психогенних причин відносяться конфліктні ситуації або психотравмуючі події.
  • Біологічні фактори найчастіше пов’язані з гормональною перебудовою організму, прийомом гормональних препаратів, а також підвищення концентрації лактату натрію в сироватці крові.
  • Физиогенными причинами є: алкогольна інтоксикація, прийом наркотиків, коливання погоди, акліматизація, надмірне перебування на сонці, фізичне перенапруження.

Напади раптової тривоги

Слід пам’ятати, що почуття необґрунтованою тривоги не завжди вважається патологічним психічним станом.

Кожна людина в своєму житті хоч раз відчував занепокоєння у ситуації, коли не вдається впоратися з якоюсь проблемою, або коли відчував, що життєві обставини зайшли в глухий кут. Зазвичай після вирішення таких питань почуття тривоги йде. Але існують стани, при яких безпричинний страх з’являється незалежно від зовнішніх подразників, він не викликаний якою-небудь реальною проблемою, а виникає сам по собі.

Такий стан вимагає лікування лікарськими засобами та психотерапією, бо в подальшому з-за постійного стресу нервова система виснажується, і це може призвести до більш серйозних наслідків.

Небезпеки нападів паніки

Небезпека нападів паніки зазвичай буває переоцінена самим пацієнтом.

Людина, що страждає панічними атаками, схильний все більше заглиблюватися у свій стан, таким чином доводячи себе до фобії або депресії, які лікуються вже значно довше і складніше. До того ж, на тлі постійного нервового напруження можуть загостритися хронічні захворювання, тому приступи паніки потрібно лікувати.

Як Афобазол» допомагає зупинити напади паніки?

Афобазол володіє вираженим нейропротекторным дією, він допомагає впоратися з сильною тривогою, яка і провокує панічні напади. М’яко накопичуючись в організмі Афобазол захищає рецептори нервових клітин від перенапруги, тим самим підсилюючи ефект гальмування, який буде проявлятися більш адекватною реакцією на психогенні подразники, а не панічною атакою.

Діюча речовина препарату Афобазол

Основним компонентом препарату Афобазол є речовина Фабомотизол, яка відновлює пошкоджені надмірного нервового перенапруження рецептори нервових клітин і дає можливість нервовій системі людини працювати навіть в умовах тривалого стресу.

В умовах безперервного стресу нервова система виснажується і перестає реагувати на імпульси гальмування, тому людина постійно відчуває тривогу, яка і приводить в результаті до панічних атак.

Афобазол зменшує або усуває відчуття тривоги, занепокоєння і напруженість без виникнення сонливості. Препарат поєднує в собі противотревожный і легкий стимулюючий ефекти, не викликає м’язової слабкості і не має негативним впливом на концентрацію уваги і пам’ять.

Чим гарний Афобазол?

Афобазол хороший тим, що діє м’яко, поступово, дієво відновлюючи нервову систему пацієнта, допомагає ефективно боротися з проявами перенапруги. Також Афобазол безпечний, добре переноситься пацієнтами, не має побічних дій і протипоказань, не викликає звикання, синдрому відміни і залежності.

Відгуки пацієнтів про прийом Афобазола при панічних атаках

Пацієнти відгукуються про Афобазоле позитивно, відзначають його високу ефективність, м’який вплив. Кажуть, що нервозність йде, настрій поліпшується, стає легше переносити стрес і напругу, особливо у тих, у кого робота пов’язана з постійними нервовими ситуаціями.

Афобазол — ефективний препарат при панічних розладах початкової та середньої ступені тяжкості, якщо ж у людини є якісь більш серйозні проблеми з психічним здоров’ям, то Афобазол призначають разом з більш сильними препаратами у комплексній терапії. Препарат зарекомендував себе численними клінічними дослідженнями як ефективний, дієвий засіб, що допомагає організму людини впорається з сильною нервовою навантаженням і зміцнити нервову систему.

Залишити коментар